reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja biore luteine dopochwowo zle nie ma ale czasami mam takie podraznienie albo uplawy ale gin mowila zeby sie nie przejmowac. Jestem w 13tyg i nadal biore


Ja mam dziś 16+3 i też jeszcze biorę luteine, ale ja biorę ta dopochwowa. Fakt, trochę po niej mokro, ale chyba wolę to niż się katować tym doustnie :-)



Właśnie wypilam mleko z miodem i zabkiem czosnku. Mam nadzieje, że mi pomoże, bo jutro ciężki dzień mnie czeka... :-)
 
reklama
VanjaLind dziieki[emoji6]! Jutro na pewno się w coś zaopatrzenie [emoji4] tymczasem pije mleko z miodem i spadam spać. . Zjadłam kanapkę z dwoma zabkami czosnku i chyba sama ze sobą w nocy nie wytrzymam.. ale co zrobić. . Dobranoc dziewczyny [emoji4]

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom


Haha ja taka kanapeczki wszamalam po powrocie do domu od dentysty i z zakupów, chwilę się zdrzemnelam, a teraz mleko z czosnkiem wypilam. Powiem Wam, ze w dzieciństwie dużo gorzej to smakowało: -)
 
Ale sie najadlam tym kebabem wzielam na grubym ciescie a mąż na cienkim i był zły bo mój miał dwa razy tyle mięsa [emoji38] ale musielismy gidzine czekac a już tacy głodni bylismy[emoji6]
Dzidziulkowi też smakowało bo od razu zaczął się kręcić [emoji4] a propo ruchów teraz najlepiej wyczuwam je na stojąco a jak leżę to nic chyba mam za dużo tkanki tłuszczowej[emoji21] no trudno po porodzie czekają mnie wieczory z chodakowska i skalpelem [emoji6]
Dobranoc mamusie lecę spać [emoji112]

[emoji175]fasolka 15/10/2017,
[emoji221]córeczka 11/2015,
[emoji72]aniołek*09/2014,
[emoji197]synek 08/2009.
 
natasza jak rodowodu nie ma to w typie rasy zapewnebjest bo podobny hehe [emoji4]

Ja tez mam kota i psa i o toxo sie nie boje [emoji5]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t0d [emoji272]
 
Hej, ale dziś późno pisze ale cały dzien miałam zawalony pomimo ze siedziałam w domu. Mały dalej przeziębiony, lekki stan podgorączkowy w związku z tym zero energi i tylko mama i mama. Na szczęście apetyt ma i pije tez dużo. Mam nadzieje ze jutro będzie lepiej
Dodatkowo miałam trochę pracy papierkowej i jakos musiałam to ogarnąć między przytulaniem mojego synalka :)
Wszystkie posty z dzisiaj przeczytałam a nie było łatwo haha, praktycznie większość z Was już ma jakieś rzeczy dla dzidziusia, ja planuje w przyszłym tygodniu powoli zacząć
Teraz bym sobie kebaba zjadła bo na noc niestety mam największy apetyt
A na kolacje ciemny chlebek z sałata szynka rzodkiewkami i ogórkiem i oczywiście standardowo arbuz :) ja go muszę codziennie zjeść i mimo ze niestety jeszcze jest bardzo drogi
Arbuz i truskawki to moje najważniejsze ciążowe danie na które wydam każde pieniądze ;)
Teraz idę już spać bo już późno, dobranoc :)
Fajnie ze jest nas coraz więcej :)
 
reklama
Ale mam sny... jakby się wszystko na serio działo... A jakie.glupoty się śnią... masakra :-)

Ja też kupiłam arbuza, bo tak mi ostatnio smaka narobilyscie, ale jeszcze go nie spróbowałam nawet ;-) jak czegoś nie mam, to co ja bym nie zrobiła, żeby to miec, a jak już mam , to mi mija ochota :-)

Cholera taki suchy kaszel mnie męczy, ze spać nie mogę... chłopak i śpią jak zabici, a ja się morduje. Mleko z miodem w ruch, tym razem bez czosnku :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry