reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

HEJKA

jeszcze jestem na chodzie ale ledwo zipię. Mam już bębol obniżony i ledwo chodzę, łażę rozkrokiem, tak mnie wszystko napitala. Jeszcze dzisiaj mnie bolą biodra i mam lekkie bóle menstruacyjne. Nie wiem czy dotrwam do jutrzejszej wizyty, bo ja codziennie mam wrażenie, że rodzę. Dzięki za kciuki.

Joli- moje już wróciły z wycieczki z nad morza. Troszkę rozpieszczone przez dziadków.

Baska- ja się opalałam dzisiaj, zaryzykowałam, bo mam dość już czekania. Ale mówią, że jak masz wysokie ciśnienie to lepiej unikać słońca, bo podnosi ciśnienie krwi.
 
reklama
Kroma- czekamy na wieści:-)
A my dziś zaliczyłyśmy już jeziorko- ale dziewczyny zadowolone.Wczoraj też byłyśmy z sąsiadką i jej 5 letnią córką.Ale się opaliłyśmy.Dobrze ze dziś już tak mocno nie świeci bo byśmy się spaliły za bardzo.
Gabi teraz śpi a ja buszuję w necie.Tak się zbieram aby wystawić nasze mieszkanie na wynajem-ale coś weny mi brakuje.Od 1 września chcemy je wynająć- może któraś chętna?;-)
 
Joli77 trochę za daleko ;-)
Fajnie, że nad jeziorko możecie się wybrać, ja to wszędzie mam daleko a wózkiem to tym bardziej ;-)
A mojego namówić, żeby gdzieś pojechać to chyba miesiąca trzeba...
Naprawdę mam dość kiszenia się w murach kolejne wakacje :-/
Chciałam wczoraj jechać na działkę, to powiedział że się nie zgadza i Nas nie odwiezie, ciśnienie skoczyło mi do 200....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Wiesz Kania ja na mojego też zbytnio nie mogę liczyć -teraz pracuje.no ale ja na szczęście jestem mobilna :-)
Wskakujemy w samochód i nie muszę się nikogo o nic prosić .A dlaczego nie chce was puścić na działkę ?
Rozumiem że miałby was tam tylko odstawić .
 
Joli cyt. "bo się boi o Nas".
Podczytałam gdzieś, że Kroma dziś do szpitala się wybiera, więc zaciskamy kciukasy, pewnie dziś już będzie po wszystkim, zwłaszcza że ma mieć cc :-)
 
Hello jest tu ktoś ?
U nas pogoda do d...:-(Pada i pada.
No ale udało nam się wyjść na chwilę na dwór i nawet poszłyśmy Gabrysi przekłuć uszka.:-)Już cały czas mówiła że chce mieć kolczyki no więc ją zabrałam i już ma.Ale była dzielna nawet nie pisnęła:-)
Ciekawe jak Kromcia?macie jakieś wieści?
A jeżeli możecie to prosimy na głosy w konkursie plecakowym Konkurs Bambino.Glosować można tylko raz na plecak Gabrysi lub Kamili .Z góry dziękujemy.
 
Halo dziewczyny
Czarodziejka do mnie pisała i kazała Was pozdrowić :-), nie może wejść na BB bo hasła nie pamięta.
Dorisek też dobrze się ma i też Was pozdrawia, ale nie ma na nic czasu.

Ja sama też na nic nie mam czasu i wydaje mi się, że jakby mi ten czas uciekał i ja go marnuje ehhh
Polusia zaczęła się puszczać i idzie za jedna rękę nagle się puszcza i idzie sama ehh jak ten czas szybko ucieka :-) jeszcze 2 dni i roczek :-). I teraz zaczynam pomału czuć, że mam dwójkę ;-) dzieciaków, ale bardziej z marudzenia Polci bo cztery 4 postanowiły nagle wyjść w jednym czasie i co się bida przy tym opłakała i był spokój tydzień i znowu coś marudzi więc obstawiam kolejne zębiska.

A tak to w wolnych chwilach coś szyje ale to coś mi nie wystarcza. Mam tyle pomysłów a brak czasu na realizacje.

pozdrawiam Was wszystkie...
 
Bry !!!
U Nas pompa i 11 stopni.... brrrrrrrrr

Nikt nie ma wieści od Kromy???
Basia w szpitalu, ale nic więcej nie wiem :-(
Sarisa gratuluję Poli postępów w poruszaniu się :-) No i niech te zębiska szybko wyjdą a jak Zuuu?
Joli77 super, że Gabrysia dała sobie przebić uszka, chyba jej bardzo zależało :-) A co do konkursu chętnie bym zagłosowała tylko strona zbiorcza się pokazuje, więc trzeba szukać tych plecaków, Nie można jakoś bezpośrednio zagłosować, żeby po kliknięciu w link pokazał się dany jeden plecak?

Spokojnej niedzieli Wam życzę.
 
reklama
HejBasia znów w szpitalu?? O matko :( Trzymaj się!!!Kroma już pewnie po :) U nas tez ochłodzenie, jest 16 st. Ale podobno jutro ma byc juz cieplej. No i ma nie padać, chociaż dzisiaj nie pada. Nie wiem czy Wam pisałam, ale moja przyjaciółka (jednoczesnie kuzynka mojego M) jest w szpitalu. Lezy juz od 13 czerwca. Najpierw leżała u nas w Chrzanowie, teraz w Krakowie na Rydygiera a jutro przewożą ją na Kopernika. Ma zespół mielodysplastyczny. Będzie brać chemie i miec przeszczep szpiku. W przeciągu kilku dni (zanim trafiła do szpitala) tak ją siekło, że szok. Ma tyle lat co ja (27). Prosze trzymajcie za nią kciuki. Ma małą dwuletnią córeczke i męża którzy na nią czekają.Pozdrowienia dla Wszystkich!
 
Do góry