reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Ida- ty to masz rozmyślenia rodem z dobrego kryminału.
bez kitu:rofl2::-D;-)
pomiędzy "kulfonem", "panem tiki-takiem" a zbieraniem się chciałam tylko napisać do NAT że wydaje mi się, że IDZIE nie chodziło o konkretne osoby a o to, że przez to wszystko co tu sie ostatnio dzieje wartościowe mamy, jak np. ASIK przestaja z nami pisać :-( a to już nie jest fajne. I niby wszyscy wiedzą co się dzieje a tak na prawde każdy udaje, że nie dzieje się nic w sensie, że nikt nie próbuje naprawic tej sytuacji tylko ciągle zaglębiamy się w jakiejś samodestrukcji forumowej. IDA jeżeli źle odebralam co napisałas to mnie popraw, bo może i ja nieprzytomna, przez ten dzisiejszy zamot jestem.
mniej więcej trafiłaś w sedno;-)
ida - nie wiem co myśleć, nie było mnie chwile i chyba przeczekałam najgorsze, więc nie mam takiego odczucia. ale może to kwestia chwili, zrobiło sie kwaśno, teraz musi jakiś czas upłynąć, żeby wszystko do normy wróciło. nie wiem - ja chyba należe do tych co nie chcą widzieć, bo ja nie lubię nie wypowiadać swojego zdania jak je mam, a tym razem nie chce być stroną w sporze.
heh, nie wiem czy chwili:sorry:
no, rozumiem cię... ale tak sie zastanawiam wciąż nad tamtą sygnaturką maqc, a raczej jej przekazem...i przestać nie mogę:-pwiec moze lepiej sobie odpuszcę publiczne myslenie na jakis czas;-)
 
Dziewczyny,
ja to jestem malutki robaczek, trochę mnie krępuje jak mi tu makuc pisze, że niby ja z tych wartościowych...:sorry:
ani ilościowo ani jakościowo to się nie potwierdza...
ale nie ważne, sluchajcie, jesteście naprawdę fajnymi, inteligentnymi, oczytanymi dziewczynami i dobra przyznam się: tak naprawdę to nie pisałam również dlatego, że nie umiem tak ładnie wyrażać swoich myśli, nie jestem tak oczytana i czasem zastanawiam się nad tym czy w związku z tym pasuję do Was i wiem, że brzmi to żałośnie i absolutnie NIE CHCĘ aby ktokolwiek mi tu pisał: no coś ty przecież jesteś taka fajna czy cuś w tę mańkę...

ja wiem, że wygląda to na wazeliniarstwo w najczystszej postaci ale same przyznajcie, że gdyby tu były tylko puste osoby nie mające nic wartościowego do powiedzenia to przecież Was by tu nie było, a jednak jesteście bo są tu same naprawdę super mądre babki, wyrażające swoje opinie a że każda jest inna to fakt... I dlatego właśnie warto tu być, choćby poczytać ale być...

oj dobra, bo już pewnie Wam się mdło zrobiło...
idę Adźce coś wcisnąć do paszczora, może cuś zje...
 
reklama
w takim układzie ja też się w język ugryzę lepiej...
i może w ogóle będę przez jakiś czas czytać co najwyżej, a nie pisać.
 
Do góry