reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ja odkąd spaliłam dwa czajniki w krótkim czasie stwierdziłam, że już nieważne rachunki za prąd, trzeba wracać do czajnika elektrycznego ;-)
 
mamaagusi padłam ;-)
mój tylko na półki włazi - wcześniej wszystko z nich wyrzucając na podłogę. Albo moje ubrania albo moje książki, zależy w którym miejscu ma ochotę sobie posiedzieć...
e-lona opisać Ci cały proces? ;-)
 
Jak już tak mówimy o dziwnościach naszych dzieci, to mojego dzisiaj znalazłam w piekarniku:szok: Tak wiec alicja chyba wolałabym to kaszę mannę wysypaną;-) Dobrze że u nas się go bardzo rzadko używa. Jeśli chodzi o palniki to dwa przednie odpadają przy gotowaniu bo to niebezpieczna, sięga bez problemu do nich. Lubi też wrzuca różne inne rzeczy na kuchenkę jak ja np gotuję coś:eek:
 
mamaagusi dobre :-) jak ona tam weszła, mój do szafy wchodzi przesuwanej ale tam dużo miejsca jest :-)
Kahaa- dawaj mi kopa mam ochotę na sado a tak dosłownie to mnie nie było bo miałam koleżankę kolejną i mam dość dzieciaków, wymęczyły mnie.
Natolin- to u nas już przekręca palniki, ja mam elektryczną i ciągle muszę pilnować, a czajnik odstawiam daleko, bo ostatnio zdjął tylko tam na szczęście letnia woda była. A Pudzian to pomysłowy jak sobie jeż-dzik podstawił.
Mała Mi- piekarnik o boże :szok:, że otworzył skubany :szok:

a co do fotek, to nawet najbrzydsza kobieta na ślubie wygląda ładnie, chyba, że celowo nie zadbała o siebie, po to jest ten dzień, żeby wyglądać ładnie. Chociaż ja miałam pecha i mi włosy na rudo pofarbowali na dzień przed ślubem, ale jak to Ida mówi dobra tapeta i cuda działa. No pewnie, że jakbym wystawiła wam moją fotkę z rana jak wstaję to byście już nie słodziły mi na bank :-)
 
Ostatnia edycja:
mała mi mój piekarnika używa jako schodów do dostania się do palników.
do dwóch pierwszych sięga już od dawna.
mówiłam już, że nienawidzę aneksu? :wściekła/y::angry:

kroma ja która nie słodzę, jestem pewna, że akurat Ty mogłabyś wstawić swoją fotkę nawet z rana :-)
a tak gwoli wyjaśnienia jeszcze to mi nie chodziło o zdjęcia ślubne, tylko ogólnie.
chociaż nie zgadzam się z tym, że każda dziewczyna ładnie wyglądała na ślubie, widziałam już conajmniej kilka panien młodych wcale nie wyglądających ładnie.

a jeszcze co do Pudzianka to on niestety doskonale wie, gdzie co ma podstawić, żeby dosięgnąć i w zasadzie nie ma już bezpiecznego miejsca w domu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nat jak Ty qrcze czajniki mogłaś spalić?
pewnie poczekała aż się cała woda wygotuje:-p

Jak już tak mówimy o dziwnościach naszych dzieci, to mojego dzisiaj znalazłam w piekarniku:szok: Tak wiec alicja chyba wolałabym to kaszę mannę wysypaną;-) Dobrze że u nas się go bardzo rzadko używa. Jeśli chodzi o palniki to dwa przednie odpadają przy gotowaniu bo to niebezpieczna, sięga bez problemu do nich. Lubi też wrzuca różne inne rzeczy na kuchenkę jak ja np gotuję coś:eek:
przebiłaś mnie:szok::szok::szok:
 
Do góry