reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Czarodziejka wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin.
Rysia tulam. I czy wszystko jest aby na pewno z Twojej winy? Pamiętaj, że wina zawsze leży po środku.
Kania dziwne z tymi wynikami. Czytałam na necie, że wyniki mogą różne wychodzić jeśli bada się kał, bo przecież nie ciągle jaja są składane. A siostra miała kolonoskopię robioną lub jakieś inne gdzie w czasie realnym można obejrzeć co tam w środku jest? Oglądałam wczoraj filmik na necie jak wyciągali glisty jakimś urządzeniem, które do organizmu wprowadzali. Mam nadzieję, że zagadka szybko się wyjaśni i siostra przestanie cierpieć. A moze to rzeczywiście przez stres lub od tabletek, które ciągle bierze.
Nat u mnie w pracy RMUA co miesiąc drukują i nie musiałam wniosków składać żadnych.
 
reklama
Pudzianek już śpi, mąż będzie dopiero ok.21, więc mam czas na BB :-) W końcu nadrobię co pisałyście. Pójdę tylko po "szampana".
 
Kurcze już ta godzina? Kiedy mi ten dzień zleciał? :szok:
Wioli wszystkiego naj z okazji rocznicy. My 8 będzieli mieli w wakacje.

U nas wiatr też niczego sobie. Rano padał śnieg, a jak wracałam z pracy to lało. Cos ta pogoda zdecydować się nie może.
 
Kania78 Wioli Zuza już zregenerowała już swoje siły witalne :-D Je za dwoje i rozrabia za całą grupę.
Natolin może wypad do solarium cię pobudzi ? Często senność o tej porze roku spowodowana jest brakiem słońca. Warto spróbować :) Też się cieszę, że wróciłam :D Z tym RMUA bzdura ! Ja wystawiam co miesiąc, to jest potwierdzenie, że pracodawca odprowadza składki.
Czarodziejka spóźnione, ale szczere STO LAT STO LAT wszystkiego naj naj :) i pamiętaj: życie zaczyna się po 30-tce :)

U nas taki wiatr, że wsiadając do samochodu drzwi trzasnęły mnie w nogę przy podmuchu wiatru:wściekła/y:
 
Przede wszystkim Czarodziejka:
Spóźnione, ale szczere najlepsze życzenia urodzinowe. Zdrowia, radości, miłości, spełnienia marzeń.
No i fajnie, że nocka przespana, ale szkoda, że nigdzie sobie z mężem nie wyskoczyliście, chociaż jeśli u Ciebie pogoda jest taka jak u mnie to się nie dziwię. A tak właśnie zaczęłam się zastanawiać, że nie wiem skąd jesteś :nerd: Musiało mi jakoś umknąć.
A co do tuszu to ja nie pamiętam kiedy go ostatnio używałam ;-)

Sheeney i jak się czujecie - Ty i Tomuś?
No i gratki ząbkowe!
Kahaa jestem przerażona tym co piszesz o wichurach, braku tv, netu i mrugającym świetle :szok:
Mala mi fajnie, że plany na jutro są :-) udanej wizyty. a na zakupach byłaś?
Makuc jak to gardłowej operacji związanej z czymś z pizzy? Brzmi strasznie. o co chodzi??
Martwię się o Ciebie, i o te kłopoty z pracą :-(
Co do mojej senności to fakt, że może to być przez leki też, bo ja generalnie jestem senna, ale teraz to już przegięcie.
Na zakupy jednak wolałam pójść sama bojąc się, że mąż nie kupi tego co bym chciała.
To Wy szybko po poznaniu się wzięliście ślub, co?
Rysia a jaki charakter ma Twój mąż?
Kania legitymacje ubezpieczeniowe powinny być wycofane chyba z rok temu, ale u nas to każdy sobie.
Dobranocka wg mnie pozostaje też pytanie czy Ty na pewno chcesz uczyć w szkole?
Maga dobrze, że z Zuzką lepiej. A co do solarium to nigdy nie byłam i chyba nie pójdę, chociaż słońca faktycznie mi brak.
A z tą RMUA to niestety zgodnie z prawem :eek: ale sama porozmawiam z tą księgową, że ja muszę to mieć i już.
E-lona dla Ciebie też gratki ząbkowe.
 
bo nadrobieniu pobocznych dobłąkałam się i tu. Tylko właśnie pies mi piszczy pod nogami, bo jego czas na spacer się zbliża, więc zanim cokolwiek nadrobię to wyjdę na dwór, na zakupy i wrócę doczytać to i owo.
 
Makuc jeszcze na zakupy? To wracaj szybko. A skoro Ty tak jak ja nie lubisz wychodzić przed południem to rozumiem, że rano mąż z psem wychodzi ;-)
Dzisiaj Emiliab miała mieć więcej czasu dla nas :eek:

A wiecie co? Wczoraj się tak martwiłam, że nice się nie odzywa, a okazało się, że źle miałam ustawiony telefon i nie dostałam od niej mmsów :-( a wysłała dwa :eek:
 
Byłam w sklepie z przymusu bo mi się czajnik zepsuł to odrazu pojechałam do mamy na kawke posmialismy się i wróciłam Bartek był zemna Kubuś z tata przynajmniej była chwila oddechu:-)Kubuś się dzisiaj przewrócił na tego pchacza i ma siniaka na policzku:-(Płakał bidny strasznie:-(Teraz chodzi z Bartka teczka po domu chyba chce juz iść do szkoly:-D

Uciekam bo juz mnie wzywają 5min człowiek nie może mieć......
 
reklama
Do góry