reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dobranocka to odpocznij przy BB :-)
Nat podnieś mi ciśnienie, bo zasypiam na siedząco...
Rysia ochłoń kobieto, na pewno nie trzeba Ci żadnych tabsów tylko trochę wyciszenia :-)
 
Rysia przez moje podniesione ciśnienie nie doczytałam wszystkiego, ale rozumiem Cię i jak dla mnie wizyta u psychiatry jak się nie może wytrzymać ze sobą to jest dobre rozwiązanie. Przytulam.
 
Natolin,faktycznie tak jest,że RMUA wydawane będzie raz w roku,ale pracodawca ma ma obowiązek wydać taki druk pracownikowi na jego wniosek,ale nie częściej niż raz w miesiącu.tutaj jest wszystko poniżej napisane.

Ubezpieczenie zdrowotne: bez RMUA do lekarza | rp.pl


Natolin idąc do lekarza możesz,też
złożyć na piśmie oświadczenie o zgłoszeniu do ubezpieczenia zdrowotnego, które powinno zawierać:• imię i nazwisko,• datę urodzenia,• PESEL,• nazwę instytucji, która zgłosiła pacjenta do ubezpieczenia,• nazwę oddziału wojewódzkiego, do którego pacjent został zgłoszony.


A u nas w małym mieście to najlepsze jest to,że w okienkach rejestracji to ciągle chcą legitymacje ubezpieczeniowe,tylko pieczątka pracodawcy musi być postawiona najdalej miesiąc przed wizytą u lekarza.Tak są Panie zorientowane.
 
Ostatnia edycja:
witajcie

Rysia- w tym całym twoim bałaganie dobre jest to, że umiesz przyznać się do błędu.
Natolin- to ci leniwa księgowa, ile to wydrukować RMUA.

Idę bo mi komp nawala, ciągle mi rozłącza się net :wściekła/y:
 
Rysiu, ściskam Cię kochana :*
Kania, Ty to mądra kobitka jesteś! I masz świetne pomysły ;-)

Mój M. właśnie wymyślił dla mnie studia podyplomowe o treści:
"Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zakresie organizacji usług gastronomicznych i hotelarstwa"
trzy semestry

tu wiecej:
http://www.nauczyciel.up.wroc.pl/dla_stud-org_usl_gastro-aktualnosci.html

nie wiem czy warto...? No i jak M. będzie miał akurat zajęcia z zaocznymi w niedzielę to kto mi się dziećmi zajmie? I co z karmieniem piersią...? A czy ten kierunek w ogóle mi coś da? Same niewiadome :(
 
Ostatnia edycja:
Dobranocka ja wiem,że ty jesteś superwoman chyba w każdej dziedzinie,ale czy to nie za wcześnie,nie za szybko chcesz sobie zrobić więcej obowiązków?Studia wyglądają na fajne,zawsze to dodatkowe umiejętności i nowy papier,ale dałabyś radę teraz wszystko pogodzić?
 
Hej! 2,5 godz od ostatniego posta i cisza? Przeczytałam co napisałyście, ale to było o 14.00 i teraz praktycznie nic nie pamiętam.Wreszcie wolne. Jutro mają do nas znajomi wpaść.
Podobnie jak Sheeney odkryłam dzisiaj u Laury kolejną czwórkę. A ostatnio nie można przy niej być bez papuci, bo jak tylko zauważy, że nie ma ich na nogach to zaraz podaje. :-)

Wioli w tym tyg zajęć indywidualnych jeszcze nie miałam, bo mam zaplanowane na piątki.
Sheeney ząbkowe gratki.
Dobranocka ja bym się na studia nie pisała mając 2 malutkich dzieci, ale jeżeli czujesz się na siłach to czemu nie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
elona i Sheeney gratuluję ząbków u maluchów, jakoś mój ja na razie ma tylko 6 ząbków i nic nie idzie mu.
dobranocka- jakbym miała z kim dzieciaki zostawić to bym poszła do szkoły, tylko gorzej byłoby u mnie z odrabianiem lekcji :-)
makuc- też widzę, że masz podły nastrój, ściskam i co mogę nikt nam nie mówił, że będziemy idealni i że życie takie będzie, chociaż człowiek by tak chciał, to czasem życie nam płata figle i nasz nieźle doświadcza, chyba na coś to jest.
 
Do góry