reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziewczyny doczytam Was chyba wieczorem.
Wiecie co wymyśliła księgowa mojego męża? :wściekła/y:
Że RMUA teraz się wystawia raz w roku i co ja teraz mam niby u lekarza pokazać??? :-(
 
reklama
Ja przy okazji tez poproszę bo obiad w lesie a ja siedzę.....

Kania jesteśmy razem 8lat my niemamy ślubu znamy się 12
Dla mnie on to zawsze był ten wysniony wymarzony ale mieliśmy bardzo pod górkę niestety
 
Ostatnia edycja:
hejka:)witam się w podłym nastroju...kurcze nie nadaje się do bycia w związku,jestem podłą,sfrustrowaną babą,która potrafi się tylko znęcać nad najbliższymi.Mój M właśnie pojechał na weekend do swojej mamy (już nie mógł ze mną wytrzymać)a ja siedzę i myślę nad tym jak wszystkie relacje potrafie spier.dolić!!!!Jak tak dalej pójdzie to niestety nie widzę przyszłości tego związku...zostane samotną dewotą użalającą się nad swoim losem!!!!
 
RYSIA :-( zważywszy na moje aktualne relacje z D. mogę Ci jedynie podać rękę.. bo nawet pocieszyć nie potrafię (nie mówiąc już o doradzeniu)


Aliczka wstała. Mój kopas w dupas to ruszenia się sprzed laptopa.
Do później.
 
Makuc u Nas nadal legitymacje są, i w użyciu, miłego mimo wszystko !!!
Rysia cóż mogę poradzić, nie wiele ale tulam Cię mocno, bo wiem co czujesz :***
 
Makuc ja nawet nie oczekuje pocieszenia...bo to w moim przypadku napewno mi nie pomoże:no:chyba muszę wybrać się do psychiatry po jakieś psychotropy bo sama z sobą już nie wytrzymuje!!!a że u Ciebie relacje też nie najlepsiejsze to jedyne co mogę to przesłać CI :*
 
Najgorzej, że w necie znalazłam takie info, że faktycznie raz w roku ma obowiązek wydawać RMUA, ale na wniosek pracownika może być co miesiąc. Ależ mi się ciśnienie podnosi :angry::wściekła/y::wściekła/y::angry::wściekła/y:
 
reklama
Do góry