reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
W poprzeenije ciazy nawet raz nie kichnełam..:no: najchhetniej poszłabym spac bo głowa mi peka :-( Juz wiem co powie Tomek jak z pracy przyjdzie.. :-D On juz wczoraj mi mowil,ze bede chora a ja ,ze nie no co ty ,nawet sie wkurzyłam jak mi wytknal,ze dekolt załozyłam na dwor :sorry2: i wykład o piciu z lodowki tez miałam:-p
 
W poprzeenije ciazy nawet raz nie kichnełam..:no: najchhetniej poszłabym spac bo głowa mi peka :-( Juz wiem co powie Tomek jak z pracy przyjdzie.. :-D On juz wczoraj mi mowil,ze bede chora a ja ,ze nie no co ty ,nawet sie wkurzyłam jak mi wytknal,ze dekolt załozyłam na dwor :sorry2: i wykład o piciu z lodowki tez miałam:-p
Czyby to były słowa "a nie mówiłem" ?
 
Natolin dziękuję za wsparcie :) Buziaczki ogromne cmok,cmok
Nici kciuki zaciśnięte, oby szybko poszło

Wczoraj wróciłam z Zuzią ze szpitala :(. Niestety załapała rotawirusa. W noc sylwestrową o pierwszej nas przyjęli i od razu dali ją pod kroplówkę. Zuzia na szczęście ma słuszną wagę 12,5kg i silny organizm, więc szybko się pozbierała. Pobyt w szpitalu, to dla mnie okropna trauma. W pierwszy dzień nie mogłam powstrzymać się od płaczu :(
Wraca wszystko powoli do normy i mam nadzieję was nadrobić :)
 
MAGA dobrze, że już jesteście.Ja na razie chyba nie dam rady nadrobić, bo mnie jak SHEENEY boli głowa i muszę się położyć spać, Pudzianek właśnie usnął, a teraz czas na mnie.Będę później.
 
witam sie z rana. Dziś budzenie o 7 ale do 9 polezałam a Laura bawiłą sie sama. Teraz lece odkurzyć, dogotwać ogórkową i może za pranie się wkoncu wezmę.
 
Rysia śmiało możesz wpadac mam trochę miejsca w domu wiec się pomiescimy:tak:
Sheeney fajnie ze nie krzyczycie na siebie u mnie raczej by to nieprzeszlo bo ja muszę wylądować swoją złość inaczej by mnie pokrecilo chyba
1) to ja się razem z Kanią i Rysią wpraszam:-D
2)to już wiem czemu taka pokręcona jestem:cool2::dry::-Djakieś korki z darcia japy by mi się przydały:-p

Właśnie miałam Oliwii tego skoczka zamówić jeszcze przed świętami ale może dziś to zrobię, skleroza nie boli.
u mnie skoczek już zdążył sie zakurzyć:dry:jak już się młoda do niego dorwie to skacze sobie chwilę, ale żeby jakaś miłość wielka to :no:
Brała któraś z was jakieś proszki na skleroze?muszę coś chyba zacząć brać bo pamięć mi szwankuje:szok:
geriavit pharmaton polecam:-p:-Dwiesz, te tabsy z reklamy z takimi fajnymi paniami z trwałą ondulacją na siwych włoskach:elvis::rofl2::ninja2::-D
A niestety niedługo czeka mnie wymiana tel bo mój szwankuje i gubi zasięg, no i zastanawiam się na co bede musiała się zdecydować, bo z tego co widziałam to teraz głównie takie dotykowe :dry:
roxi, don't worry, ja wymieniałam w lipcu i co? mam nokię 6700, żadna tam dotykowa, fajny model bez mega bajerów - taki w sam raz:tak:a że aktualnie jest w serwisie to się wytnie...:dry:

Pod koniec stycznia jak G. będzie miał urlop to pojedziemy do rodziny teściowej i teścia i damy im zaproszenia, oczywiście wszystko bez wiedzy teściów. Czuję że ona nam obrabia tyłki za plecami tak więc pora żebyśmy i my przedstawili innym swój punkt widzenia.
tylko w miarę dyplomatycznie "akcję uświadamiania" przeprowadźcie żeby nie wyszło że się BRONICIE albo nie wiem jak ATAKUJECIE!!! No chyba że ta część rodzinki w miarę normalna i nie trzeba będzie stawać na głowie żeby dotarło do nich co się u was tak naprawdę dzieje:confused:ale kciuki 3mam!!!

i nie pamiętam co jeszcze miałam pisać... wyszłam z wprawy chyba...
Misialinka u babci, pierwszy raz od prawie miesiąca i jakoś mi tak dziwnie... maruda jakaś się taka zrobiła (coś jak Pawełek 1smile;-)) i nie wiem czy na zębole to zwalić (bo wciąż 4 mamy) a najwyższa pora na następne... czy faktycznie jakiś pierdyknięty skok:dry:jak zacznie się śmiać to aż serce rosnie, ale jak humor traci to lepiej z kraju zwiewać:cool:
aa, wiem już, jakoś tak mi się lżej na srcu zrobiło, jak przeczytałam że Maura też z butlą zasypia:-D:-D:-D
nice, kciuki zaciśnięte!!!
 
reklama
Ida moja też z butlą zasypia, nie zawsze ale częściej niż ustawa przewiduje.
Lecisz z Nami do Wioli83, super !!!!
Moja dorwała ostatnio skoczka u sąsiada i nie chciała z niego zejść więc mam nadzieję że to zainteresowanie potrwa dłużej niż u Michalinki.
A pro po telefonów to ja wierna marce Nokii i żadnej innej bym nie chciała, też mam zwykły 6300 :-)
Jak Michalinka taka marudka się zrobiła to chwilka oddechu przyda się przed korkami :-)
Może rzeczywiście teraz zęby się u niej wyklują :-)

Dawidowe miłego gotowania i prania :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry