reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Halo dziewczynki :-) widzę, że tylko MAła mi tu zawitała ;-)

Ja na chwilkę, bo zaraz jedziemy w odwiedziny do tygodniowej Julci :-) i będę pewnie dopiero wieczorkiem.
Jestem niewyspana, bo brzuch mnie całą noc mnie żołądek bolała. Zuu troszkę gadała przez sen, a nad ranem wiatr z deszczem po oknach szalał ehhh

Miłego dnia
 
reklama
Dzień doberek ja na szybko bo Bartek idzie do szkoły i pełno roboty jak zawsze

Eliza joga fajna sprawa ale nie dla mojego k juz widzę jak zemna ćwiczy haha
Mała mi życzę powodzenia u rodzinki zeby tylko nie zdarzyła was uprzedzić i nie zbadała głupot
 
Hej Laseczki
witam porannie z pracy :-D
moze nie chronologicznie, bo skacze po stronach, zeby was jakos ogarnac:

kania lepiej zlamac zéba w styczniu niz w grudniu, bo wieksza szansa, ze na kase chorych jeszcze zrobisz, bo bede miec fundusze :rolleyes2:
emilaib - i jak plias? ja histerii u mojego syna nie uspokajam z zasady, czekam sobie spokojnie, zazwyczaj sama przechodzi.
elona - 7 palek, jednak jestes pila. i co to jest karciane, bo nie wiem o co kaman? w pokera o tej 7 gracie?
ragna - zebowe gratki
sariska - sklep pada, matko, ja myslalam, ze zwierzat nie ma bo deszcz pada i tez nei moglam zatrybic.
sheenley ja tez znam cala mase ludzi szpanujacych nowymi komorami lub tv. i zwykle to faceci sa, bo faceci to jednak z podstawowoki nie wyrosli. jakos nie widzialam, zeby jakas laska sie podniecala, ze ma nowa plazme. a tak to mam jak wioli jak mi sie cos podoba i stac meni na to, to czemu mam sobie nie kupic.
wioli a co ty hurtowo gotujesz? ja tam robota wyciagam nawet jak mam jedna marchewke zetrzec, ciezki nie jest a do zmywania tylko pokrywka extra jest, bo jak scieram na tarce to i tarka i miska. i potem trzeba placter znalezc i nozyczki i przykleic.
i wiecie co, ja nie wiem ilo calowy mam telewizor jak dla mnei to on bardzo duzy jest, ale moj maz mowi, ze maly, wiec nie wiem nawet czy to 30 czy 50 cali...
elizabennet - jaka rozprawe, znowu cos przegapilam?
 
Kahaa wszystko co gotuje to jak dla wojska mój k je sporo do tego bierze obiad do pracy do tego nasz trójka czasem siostra wpadnie wiesz jakie garnki maja Hindusi?mam takie wlasnie ogromniaste:-D

Dobra lecę bo się Bartek do szkoły spozni:-D
 
Bry...

Emiliab
Ty też zaczynasz ćwiczyć? A histeria Frania z jakiegoś powodu wynikła? Kuba zadowolony z zajęć teatralnych?
Nat to ja ostatnio też z zapalarką podobnie zrobiłam, położyłam zbyt blisko palącego się palnika ale na szczęście się nie zapaliła.
E-lona może jeszcze wrócisz do tych ćwiczeń, 7 pałek postawiłaś heh :-)
A dziś syn zapytał męża po co są jajka w worq czy czymś takim, bo on to lubi poprzekręcać wyrazy.
i co mu odpowiedział???
Dawidowe zdrówka dla Laury, dla mnie też kablówka musi być i net po kablu bo do radiówki zaufania nie mam.
Jeśli chodzi o dotykowe telefony to nie jestem ich zwolenniczką, ale jakbym musiała z niego korzystać to bym się "naumiała" i pewnie polubiła. A co do tv to mnie wystarczają 32 cale.
Sarisa to super masz fuchę :-) Ojej to coś się najadła wczoraj z wieczora, mam nadzieję że ból minie a drzemkę w ciągu dnia uda się jakoś wygospodarować.
Ragna gratuluję Hanii koljnego ząbka, a co do sms to ja bardzo lubię pisać.
Wioli83 lecytynę sobie zakup i wracaj szybko !!!
Moriam jak Twoje migreny, przeszły, często je masz?
Roxannka co tak przeciągi robisz??? Niech Patryka nic już nie dopada, ten rok ma się zacząć bez chorób !!!
Dziulka czyli zakupy udane, dzień w pracy w miarę też, dziecko zdrowe bo wariuje nic tylko się cieszyć a tą rękę potraktuj jakąś maścią przeciwbólową :-)
Elizabennett i jak ta joga??? Odprężająca??? a co do ubierania to wierzę że się z deczka spociłaś bo przy ubieraniu mojej teraz to normalnie w podkoszulku powinnam być...
Mała_mi podziwiam Cię, ze tak to wszystko dzielnie znosisz, tą całą sytuację w domu, jeszcze studia, praca, Łukasz, mąż...
Kahaa jak tam w pracy po urlopie???
Makuc, Happy, Mamaagusi, Ida, Ala Wy gdzie???
Doris przyłóż głowę do biureczka i śpij !!!
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry
siedze na uczelni, studenci kartkowke pisza, wiec i ja cos popisac moge:)
kahaa- z tym leczeniem zebow na kase chorych to autentycznie nie polecam, materialy refundowane sa tal marne ze boli, a doplat do lepszych stosowac juz nie wolno. Na fundusz to jedynie ekstrakcje i protezki jak juz:))
sariska- zeby nasze dzieci mialy ladne zabki i zdrowe, to najwazniejsze jest regularne ich mycie, przyzwyczajanie do tego, pata kazda dobra, ja jak pisalam, polecam Elmex.Wazne jest zeby wieczorem po mleczku zeby umyc(taaa taka teoria, u nas niewykonalne, bo przy mleczku zasypia:)) ),i w nocy tylko woda, nic slodzonego, zadnych soczkow i mleczka:) I oczywiscie ograniczamy slodycze. Choc wbrew pozorom bardziej prochnicotworcze sa chrupki, herbatniki, paluszki itp. Bo oblepiaja zabki, rozkladaja sie pod wplywem sliny na cukry proste i stanowia doskonale warunki dla rozwoju bakterii prochnicotworczych:)
Oczywiscie wazny tez jest nabial w diecie, ale teraz to juz bardziej pracujemy nad rozwojem zebow stalych. Tytm bardziej warto.Tabletek z fluorem nie polecam, latwo o fluoroze. Kiedys fluorowano sol, teraz juz nie, w niektorych rejonach nadal jest fluorowana woda pitna. W necie mozna poszukac info odnosnie wlasnego rejonu. Wtedy to juz kategorycznie nie podajemy fluoru dodatkowo. Jak dzieci beda starsze tzn w wieku przedszkolnym to powinny w przedszkolu miec okresowe fluoryzacje zabkow,jak nie mozna kupic fluor gel i raz na tydzien dwa zabki nim posmarowac, albo raz na pol roku u dentysty fluoryzacje przeprowadzic.
i wsio, co i sie na ten temat teraz przypomina. Jakby co, to pytajcie

wioli- a nie chcesz ciut wiecej ugotowac i mi tu podeslac? u mnie gary zazwyczaj puste i na pizzy albo innych gotowcach sie konczy:) tylko Maura zawsze ma zupke gotowana

Kania- dzieki, tak minely, odpukac. Zazwycczaj mam je cyklicznie, jak zlapia to kilka dni z rzedu mnie mecza i potem spokoj, roznie czasem na pare dni, czasem tygodni.
doris- ja to niestety od 14 miesiecy niedospana chodze:)
 
Ostatnia edycja:
kahaa- z tym leczeniem zebow na kase chorych to autentycznie nie polecam, materialy refundowane sa tal marne ze boli, a doplat do lepszych stosowac juz nie wolno. Na fundusz to jedynie ekstrakcje i protezki jak juz:))
Wazne jest zeby wieczorem po mleczku zeby umyc(taaa taka teoria, u nas niewykonalne, bo przy mleczku zasypia:)) ),i w nocy tylko woda, nic slodzonego, zadnych soczkow i mleczka:) I oczywiscie ograniczamy slodycze. Choc wbrew pozorom bardziej prochnicotworcze sa chrupki, herbatniki, paluszki itp. Bo oblepiaja zabki, rozkladaja sie pod wplywem sliny na cukry proste i stanowia doskonale warunki dla rozwoju bakterii prochnicotworczych:)
Kania- dzieki, tak minely, odpukac. Zazwycczaj mam je cyklicznie, jak zlapia to kilka dni z rzedu mnie mecza i potem spokoj, roznie czasem na pare dni, czasem tygodni.

Dokładnie tak jak piszesz materiał na NFZ jest fatalny, ja prywatnie chodziłam i chodzę bo warto.
A co do tego mycia ząbków po wieczornym mleku to u Nas też niewykonalne na dzień dzisiejszy, bo je mleko i idzie spać. Wcześniej lubiła myć zęby ale teraz coś nie bardzo, zjada pastę i grymasi żeby dać jej więcej.
Odnośnie migren to życzę Ci, żeby zdarzały się jak najrzadziej :-)
 
reklama
Do góry