reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
kania i jak zrobiłaś rtg ręki? wczoraj to jadła normalnie tylko deserku nie jadła o 16. doczytałam, że lekarza nie było:confused:
doris buty zwykłe najzwyklejsze. nie ma czym się tu chwalić, ja i moda to zupełnie 2 różne światy. a mleczko to ja na 2 razy zrobiłam, bo jak wypiła to się rozpłakała i chciała jeszcze więc dorobiłam. i to była kaszka a nie samo mleczko;-)
rysia zdróweczka duuuużo dla twojej rodzinki:*
iduś, makuc współczuję @
u nas nic ciekawego dzień jak codzień także nie za dużo napiszę.
 
IDA pierwszy raz o takim specyfiku słyszę. Na mnie działa 2xjakiś max p.bólowy ale to i tak nie na długo :eek:

wiecie co, ja rozumiem, że święta i wogóle ale żeby taka cisza tu panowała?
 
rysia zdróweczka dla ciebie i reszty rodzinki
czarodziejka, przykro mi że nie miałaś fajnej atmosfery na święta. Wigilia, to taki bardzo wyjątkowy wieczór. Na przyszłość powiedz o której zasiadacie do wigilii niech reszta się dostosuje, albo w ogóle nie przychodzi. Wypada mieć minimum szacunku dla gospodarza.

Na kilka dni przed świętami załapały mnie zatoki. Nie czuję zapachu ani smaku, a co gorsza rzuciło mi się na uszy i prawie nic nie słyszę. Łykam ibuprom zatoki i jak do piątku nie będzie poprawy, to mykam do lekarza. Tylko cały czas zastanawiam się czy to od zatok ? Nigdy tego nie przechodziłam
 
MAGA tak, zatoki niestety dosyć często się i na uszy "rzucają" z tego co słyszałam :-( współczuję i mam nadzieję, że przejdzie równie szybko jak się pojawiło.
 
Maga ty się nie zastanawiaj tylko marsz do lekarza
Kania kupiłam 3 bluzki spodnie dla wszystkich prócz siebie czapkę z szali jem i rekawiczkami dla Kuby tyle ludzi ze masakra a rozmiary albo 6albo 14
Doris mój Bartek tez niejadek a jak był mały to jadł za 3 mam nadzieje ze z Kuba tak niebedzie
Ida masz braki kenanolu u mnie zapas na pól roku wiec możesz spadać zapraszam będzie z kim sylwestra spędzić
Dziulka idź na imprezę i nie marudz jeszcze się nakapiesz leane
Rysia zdrowka dla twoich chłopaków
Kania nie masz o co się martwić przychodzi taki okres ze dzieci rozpoznJa swoich i wiedza ze niektórzy s obcy i to normalne ze się boi rzadko ich widuje i to dlatego może tez poprostu nieprzypadli jej do gustu
Czarodziejka trochę nie fajnie się zachowali w ta wigilię twoi bliscy ale co nas nie zabije to nas wzmocni następna będzie lepsza;-)Bratowa się nie przejmuj przejdzie jej nie powiedziałeś przecież nic złego
Makuc powiedział to ten sam co ze ciąża to najpiękniejszy stan w życiu kobiety;-)
 
reklama
Do góry