reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ragna dobrze z wujkiem lepiej teraz będzie juz z górki
Elona u mnie jest dluuuga i bardzo bolesna także chyba ta reguła się nie sprawdza;-)
Margeerita wszystkiego najlepszego w dni urodzin niech spełni się wszystko o czym marzysz
Ida ja nie biorę wogole tabletek z jednej pczyczyny skleroza choćby nie wiadomo jak robiła zawsze zapomnę

Wróciłam z zakupów żywieniowych myślałam ze będzie tutaj ruch a tu co spokój jak w kościele gdzie jesteście dziolszki nat makuc kania sariska mała mi happy tez zanikla w akcji kroma pewnie ukryta w zabawkach czeka aż ja mąż znajdzie dziulka imprezuje to jest usprawiedliwione ikaa tez zanikla
 
reklama
No to wreszcie napisałam maila:) Już od dawna się przymierzałam, ale prawda jest taka, że jeśli nie odpisuję od razu, to potem ciężko mi się zabrać,bo zawsze jest coś pilniejszego. W ogóle to koresponduję, nie śmiejcie się, z takim starszym panem, którego poznałam właśnie w pracy, za pośrednictwem maili i telefonów :) Potem poznaliśmy się osobiście, jak przyjechał z żoną do Krakowa. Nie wiem, czy Sheeney się ze mną zgodzi, ale ja uważam, że starsi Norwegowie są przemili i naprawdę bardzo pomocni. Młodzież jest zepsuta i rozpieszczona, ale ci od 50 w górę są naprawdę super. No i ten pan mi pisze o wnukach, o rodzinie, o świętach, książki mi wysłał po norwesku, naprawdę fajowo:) A jak przyjechali do Krakowa, a ja jeszcze byłam w ciąży, to dostaliśmy dla Hanusi ręcznie zrobionego na drutach przez jego żoną pajaca i naprawdę cudowne, ręcznie robione butki. Pewnie to głupie, że prawie 30-latka koresponduje z prawie 70-latkiem, ale co tam :p
Zapomniałam Wam napisać, że mój mąż właśnie kończy prasować Haninkowe ciuszki, a ja, 'pani domu', obijam się przy kompie... Normalnie babcia by mi do tyłka nakopała :p Szlachetnie zaproponowałam, że dokończę prasowanie, ale stwierdził, że już niewiele mu zostało, więc skończy, a ja mogę się iść wykąpać:p
No cóż, chyba posłusznie się zastosuję, ale spróbuję jeszcze najpierw kolejnego maila skrobnąć, więc nie mówię jeszcze dobranoc, bo pewnie zajrzę.
 
Ostatnia edycja:
Ragna czemu głupie ja myśle ze to naprawdę bardzo fajne z Twojej strony przecież niemusimy przyjaźnic się tylko z rówieśnikami jak znalezliscie wspólny język to wiek niema znaczenia
 
Hejka kobitki :-)

Nareszcie dorwałam się do kompa, odpaliłam neta i pierwsze moje kroki to oczywiście bb :-D poboczne już nadrobione, a główny właśnie zaczynam, tylko nie wiem jak mi pójdzie i czy nie zasne po drodze z głową na klawiaturze ;-)

A tak wogóle to przesyłam wszystkim całuski :*** i lece czytać co u was ...
 
Ida nooo mam nadzieję,że już synusia ma obok siebie. Chociaż wiem,że sms-ka szybko by wysłała:tak:
ragna je też "cesarzowa" i to podwójna;-),więc ból porodowy jest mi znany z opowieści:tak:. Super,że z wujkiem lepiej:happy2:. A co mąż na to,że korespondujesz z tym Norwegiem?

e-lona :szok::szok::szok:. Może się przebudziła tylko...
 
Emiliab, mąż spoko. Poznał Karstena i jego żonę. Zresztą koresponduję z jeszcze jednym starszym norweskim małżeństwem, też za pośrednictwem właśnie pana Norwega, choć tutaj kontakt jest bardziej sporadyczny:)
Napisałam kolejnego maila. Normalnie jestem z siebie dumna, że jestem dziś taka produktywna :p
W takim razie udam się teraz do łazienki na prysznic, a potem na 'zasłużony' odpoczynek.
Dobrej nocy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
e-lona, zaczęłam w poniedziałek "drugi tydzień" z drugiego opakowania tabsów - planowo zaczęłabym pierwszy... a takie same przeboje miałam jak brałam Yasmin. po jednym przesunięciu musiałam tabsy zmienić bo @ praktycznie non stop była:dry:coś mi się chyba po ciąży poprzestawiało...
Laura zasneła z powrotem???
ragna, ja też jestem "cesarzowa" ale ból skurczy porodowych znam aż za dobrze:cool:

albo mojemu dzieciu coś się śni albo ciekawa noc będzie... spadam zaraz do wyra z tej okazji
 
Do góry