reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dzień dobry.

Sarisa szkoda, że nie zrobiła usg ale co się odwlecze to...fajnie, że masz dowodzik Zuzi :-)
Mamaagusi, Michał chyba ma duże pokłady cierpliwości :-) a Ty nie uciekaj tak szybko, niech Ci Agusia główkę pomasuje od razu Ci przejdzie :-)
Emiś takie pierożki to ja uwielbiam :-) udało się wymienić suknię?
Ika216 :*** zdrówka dla Waszej Trójki, łzy same napływają do oczu jak się czyta takie historie :-(
Ragna fajnie, że zakupy się udały choć neikoniecznie kurtkowe ale może jeszcze coś upolujesz? Co raz bardziej mnie nachodzi by wrócić na aerobik jak czytam o tym wysiłku Twoim :-)
Rysia zdróweczka, mam nadzieję ze dziś czujesz się dużo lepiej.
Wioli83 jak ja bym chciała mieć 30-tkę na karku :-) jak dziś samopoczucie? jak rozmowa z mężem???
Kroma i znów się rozbawiłam do łez, czytając o przebojach kupkowych ale tak poważnie to naprawdę nie zazdroszczę...
Ikaa29 jak Cię mogę podciąć wirtualnie :-) a jak mycie włosów idzie?
Doris obrotna z Ciebie Mamusia :-) mam nadzieję, że usunięcie tego naczyniaka nie pozostawi dużej blizny i jak napisałaś lepsze to niż jakiś guzol ;-) Dziś odpoczywasz mam nadzieję??? a jak z J.?
Alicja Oliwia czuje się lepiej, dużo lepiej. Do żłobka od wczoraj chodzi, dziś był płacz wczoraj było ok a ja dobrze, chyba to mycie okien na mnie dobrze podziałało bo na razie nie męczy mnie temp. I masz rację czekoladki by się przeterminowały a szkoda by było je wyrzucać dlatego dobrze zrobiłaś, że je skonsmuowałaś:-) Miłego dnia w pracy i po pracy :-)
Dawidowe i jak Laura w nowej grupie się przyjęła??? mam nadzieję, ze te grzybki szybko z buziaczka znikną.
Sheeney ja nie oglądałam Uwagi ale mama mi dziś z rana opowiadała o tym dziecku :-( brak słów...
Makuc cieszę się, że tak ładnie się witasz :-)
Mała_mi cieszę się, że przetrwałaś kolejny dzień na uczelni,
Ty wiesz że jesteś Wielka !!!
Malutka80 mam nadzieję, że w końcu opuści Bartusia ta sssssssssssss.....a to, że płacze na widok innych osób i taka lepka się zrobił to normalne, taki okres.
Renata już przed świętami masz wszystko wypucowane??? Wow szacun !!!
Dobranocka trzymam kciukasy i masz jak w banku modlitwę, wow piękne dzieło :-) mnie okres wrócił po miesiącu od odstawienia piersi, czyli jakieś 7 m-cy od ur Oliwii.
 
makuc spoko, mogę i Tobie pomóc ogarnąć, ja wczoraj jak weszłam do pokoju to bałam się postawić nogę bo nie wiedziałam gdzie leżą jakieś zabawki piszczące/ grające :-D Widzę że nadal nie umiesz zdecydować się na jednego avka, bo też przypatrzyłam dzisiaj te zmiany:-D
renata właśnie coraz mniej mi sił, tym bardziej że na przyszły weekend nie ma kto się zająć Łukaszem a ja muszę iść na zajęcia, bo mam obowiązkowe ćw:-(
mamaagusi niech ból głowy szybko przejdzie :*
dobranocka trzymam kciuki za chrzest ,ah i piękne te Twoje domki.
 
Dobranocka uroczystość Wojtusia na pewno będzie piękna ! W końcu pierwszy raz masz już za sobą:) Jeśli chodzi o cudeńka z piernika to są super. PODZIWIAM że znajdujesz czas. Chylę czoło.
 
DOBRANOCKA ja pierwszej @ od porodu jakieś 2 miesiące temu dopiero dostałam :szok: a chatka wygląda cudownie. Podziwiam, że Ci sie chce, bo ja mimo, iż mam tylko jednego Szkraba to jakoś nie garnę się do pracy.
MAŁA_MI bo maqc zmienny jest ;-) rozumiem, że juz wyruszasz do mnie z całym ekwipunkiem do sprzątania?
MAMAAGUSI u Ciebie nie ma słonka a u mnie nie dość, że tego niet to jeszcze śnieg sypie :no::-( swoją drogą to ja wiem czemu Cie glowa boli :-p mam pokazac palcem, kto się po nocach uczy? ;-):-D
KANIA doczytałam, że Oliwka dzisiaj płakała przed rozstaniem żłobkowym z Tobą? oby od poniedziałku już z usmiechem na buzi tam chodziła!
NAT :* (Ty wiesz)
 
Makuc tak ze mną, jeszcze miałam obawy czy ją dać dziś do żłobka bo w nóżkę sobie coś zrobiła, stanęła krzywo na kluczach (którymi uprzednio się bawiła) i kuleje mi od wczoraj :-( ale spuchnięta noga nie jest, jak chodzi nie płacze, jak biega to widzę że coś zaboli ją i traci równowagę bo nie stawia całą stopą tylko na piętce... jak nie urok to sraczka....a jak tam Alicja??? Weekend się zbliża więc Ty pewnie robotą zawalona jesteś???
 
reklama
KANIA szefostwa nie ma, więc dzisiaj na spokojnie wszystko ogarniam co jest równoznaczne z tym, że i czas na BB mam :happy2: biedna Oliwka. Alutka tez raz źle stanęła i przez 3 dni kulała potem, z tym, że ona chyba mocniej od Oliwki, bo pierwszego dnia tylko raczkowala tak ją noga bolała :-( ale takie dzieci szybko do siebie dochodzą, więc nie zdziwie się jak w żłobku Oliwka zapomni o bólu i jak ją będziesz odbierać to już wszystko ok z jej noga będzie.
 
Do góry