reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

MAŁA_MI hejka :-D mam dla Ciebie propozycję - jak już u siebie ograniesz to do mnie zapraszam :-p;-) bo jeszcze trochę i się zabiję o porozwalane wszędzie alicjowe szpargały.
 
reklama
Witam z rana. Zła jestem bo nie załapałam się na kody na chusteczki do dupci w rossnet.
Natolin, nie wiem kiedy mały do żłobka wróci :-( Ciągle ma w sobie salmonellę. Ostatnio m. był w żłobku i okazało się że 4 dzieci w tej grupie miała ale dwoje już wróciło bo wyzdrowiało. Co 2 tygodnie sanepid każe nam robić posiew i ciągle wychodzi dziadostwo. Eh. Przez te ponad 2 miesiące Bartek tak się zmienił że nie wiem jak jego powrót będzie wyglądał. Zaczął płakać na widok niektórych osób i taki przytulas mamusi się zrobił. Na razie moja tym tygodniu m. wziął opiekę i ja 3 dni zwolnienia na małego bo mama nam się rozłożyła.
Dawidowe trzymam kciuki za Laurę.
 
I my się witamy
za oknem jest tak szaro i ciemno jakby to było póżne popołudnie już.
Co by tu dzisiaj robić???
z tego co czytam nat to jakieś remonty generalne macie na "oddziale":-D

witam happy i makuc i widzę że chyba jakoś "do przodu" u Was

Alicji miłego i krótkiego dnia w pracy

Dawidowe trzymam kciuki za Laurę aby jej poszło dobrze bo to w sumie tak jakby po raz kolejny pierwszy dzien w żłobku

a do małej mi chciałam tylko napisać że Cię cały czas podziwiam że jeszcze na tą uczęlnię masz siłę biegać

chyba posprzątam łazienkę i mam z głowy cały dom,co z głowy to z serca:-p
 
witam.
mała mi to u nas ze słodyczami jest tak samo. ja też jeśli już coś zje to niewiele bo zazwyczaj zanim się zorientuję to już nic nie ma. ale czekolady ja nie lubię także przynajmniej z tym problemu nie mam. a co do sprzątania to niech sami sobie teraz po sobie posprzątają;)
ika przykro mi bardzo, że takie przeboje z tymi szpitalami, oby już wszystko było w porządku i zdróweczka życzę:*
Agusia dzisiaj pospała/poleżała do 9 i całe szczęście bo mnie od rana głowa boli i niby po kawie odrobinę lepiej ale nie do końca. właśnie jem śniadanie i póki Agusia w miarę grzeczna to sobie postanowiłam do was zajrzeć. Pogoda okropna bo pada więc znów ze spaceru nici (makucku nie spisałaś się z tym słoncem;)) i licze na to, że chociaż po południu padać nie będzie. mimo wszystko humor mam całkiem dobry i mam nadzieję, że nic mi go nie popsuje. miłego dnia wszystkim życzę
 
Jeja, chwilę mnie nie było a tu się coś działo! Nie mam teraz czasu aby się zagłębiać, ale lepiej podpiszę listę obecności... ;-)

Dziulka, głosik oddany! I to z przyjemnością :-)

Wpadłam Was prosić o kciukasy i modlitwę za Wojtusia - jurto wielki dzień. Chrzest. Na wieczornej Mszy niedzielnej. Będzie bardzo uroczyście, sporo ludzi. A my nadal zakatarzeni...

No a na koniec pochwalę się co wczoraj skleiłam w wolnej chwili... Z najlepszymi życzeniami Wesołych Świąt dla Was :-)

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

Na kulinarnym dam linka do oryginalnego przepisu mojej Siostry - bo muszę zaznaczyć że moja chatka to jedynie mizerna podróbka jej dzieł sztuki!

Stęskniłam się za Wami, wiecie? :*

EDIT:
zapomniałabym zapytać o to co cały czas chodzi mi po głowie: DZIEWCZYNY KARMIĄCE PIERSIĄ - jak szybko po porodzie wrócił Wam @? Ja karmię tylko piersią, nie dokarmiam, i się zastanawiam kiedy mnie to czeka...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry