reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

wlasnie na wp przeczytalam ze kolo Paryza tatus " ukaral" syna 3 letniego bo byl niegrzeczny w przedszkolu i...wlozyl go do pralki i wlaczyl pralke, a matka nie pospieszyla na ratunek! dzieck ooczywiscie nie zyje!!! co za sqrwysyn z tego fajfusa ktory ma sie za ojca!! a matka druga !!!! jak tak mozna!!! wlasnemu dziecku tak zrobic!!! jak czytam takie rzeczy to sie we mnei gotuje i ntychmiast mam ochte isc sie przytulic do Leane z calego serducha mojego. a swoja droga to uwielbiam jak sie przytuli, rzadko bo rzadko ale sie zdarza. zdecydowanie woli obierac moje getry albo spodnie z wlosow, siersci i smieci podlogowych jak wariujemy na podlodze.
 
reklama
HAPPY no własnie wiem, że pisałaś ale jakoś bylam pewna, że może wieczorem-wieczorem do nas zawita a tu ooo.
No cóż ja ide D. przytulic i spać, bo znając życie przed 6 będę jajecznice smażyć :no::szok::confused2:
 
makuc jak dam rade to jeszcze naskrobie drugi raz
happy nie wiedzialam ze jest taka opcja pisalam tyle razy pozniej mnie rozlaczalo a posta szlag trafial i pisalam w slowniku i co tez kurna wsiokl
 
makuc ,dobrej nocki- do 6.00 przynajmniej;-):-p:-D
Ja tez ruszam zwłoki,bo nawet jeszcze nieumyta siedze....dam mleko "na zapas"Amelce,to może jednak do tej 5.00 dośpi:cool:
Dobrej nocki wszystkim:*

...i znów wychodzi na to,że wioli ostatnia zostaje:sorry:
Ale...ostatni będa pierwszymi,hehe
i
Kto ostatni gasi swiatło

Dobra,idę,bo głupoty już piszę:zawstydzona/y::sorry:
Wioli jak piszesz posta,to on ci sie teraz automatycznie zapisuje,taka "wersja robocza".Jak np. zamknie ci sie czy coś,to jeszcze raz klikasz "odpowiedz na ten temat",to jesli post jest zachowany,w lewym dolnym rogu pojawia się ramka "Restore....".Klikasz i zniknięty post jest:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziulka to straszne co napisałaś...za.pier.doliła.bym takiego skur.wiela (sorki za wyrażenia)gołymi rękami:-:)no:

no nic po raz któryś z kolei mówię dobranoc:-)
 
zaczynam od poczatku ale juz w skrocie zebym rano mogla wstac;-)
makuc platkom mowie :no:chyba ze raz na miesiac z lodowatym mlekiem tylko czerwone laciate bo ja to taki francuski piesek jestem i swoje wymagania mam:-D
kania dobrze ze juz nie wymiotuje, ciacho na smutki najlepsze jeszcze jak jest z czekolada...widze ze u was akcja ''nie bede spac'' powodzenia i mam nadzieje ze uda ci sie odpoczac w nocy i nabrac sily na jutrzejszy dzien:-) trzymaj sie kochana
elwirka witaj znowu i nie obijac mi sie tu wiecej bo pasek ze spodni wyciagne
rysia nie szkoda ci isc na diete przed samymi swietami?
mala mi co za babsztyl jak sie uwaza za takiego psychologa dzieciecego to niech prace zmieni.moglas jej powiedziec ze jak jej sie nudzi to napewno na magazynie jakas robota sie znajdzie
alicja zdrowiej szybko i sluchaj'' lekarza ''jak kaze lezec to lez przy okazji mozesz tez pachniec zeby ci sie nie nudzilo;-)
roxi ''chcesz byc piekna musisz cierpiec'' hehe na mnie zadne lokowki szczotki czy walki nie dzialaja za ciezkie mam wlosy takze z reguly robie kucyka lub warkocza ja tylko cierpie a piekna dalej nie jestem:-D dobrze ze z patrykiem lepiej i zycze wam zeby kontrola byla tylko formalnoscia
kroma z czego ty ole wysadzasz:-D:-D
makuc tobie sie chce jeszcze byki poprawiac ja wysylam jak leci pozniej staram sie tego nawet nie czytac zeby ze wstydu sie nie spalic
happy amelka lalki chce palic?to znak ze chce nowa;-)
dziulka list piekny ja bym jeszcze dolozyla ze 3 zdjecia zeby nie bylo odmowy ze czegos brakuje;-)
czarodziejka ty mnie nawet nie strasz u nas goraczka po szczepieniu wystapila na drugi dzien i trwala 4 dni zadnej wysypki nie bylo wiec to nie trzydniowka a jak goraczka wystepuje miedzy 5 a 12 dniem to znaczy ze mnie jeszcze czeka powtorka z rozrywki?
z tym usypianiem uwazaj bo czym pozniej tym trudniej bedzie ale rozumiem uczucie wiazace sie z tym kubus jak byl chory to tak sie tulil do mnie ze az milo bo tak to nigdy niema czasu chociaz taki plus byl ze moglam wtulic go we mnie bez oznak zdenerwowania z jego strony
nat juz niewiem co napisac bo widze ze twoj smutek jest spowodowany jakims bardzo przykrym wydarzeniem ja moge ci tylko powiedziec ze mysle o tobie i mam nadzieje ze wszystko sie jakos ulozy i na twojej buzi znowu zagosci usmiech


no to tyle odpisywania dzisiaj znowu zamykam ale happy pierwsza to ja niebede oj nie nie nie;-)uciekam juz spac bo ledwo widze literki a tak sobie obiecywalam ze dzis pojde wczesniej spac ale makuc tak we mnie wierzyla ze plamy nie moglam dac!do jutra dziewczynki
 
reklama
Do góry