reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Chciałam się pochwalić, że jadę jutro na redbullx fighters:D
pomim ochoroby, czuję się okropnie i jużmiałam zrezygnować, na rzecz szwagra A., ale nie odpuszczę!
 
Mała mi ale masz kabaczek? taki okrągły biały? kurde bo kabaczki to moja T. jakieś specjały z niego tworzyła. A np. z cukini polecam bigosik. Kroisz cebulę w kostkę podsmażasz, do tego na grubych oczkach starta cukinia i na koniec kiełbaska pokroijona w kostke. Pyszności oj pyszności...

Niedawno wróciłam z platrofmy vibra jakieś coś i tak mnie wytelepało, że hoho śmiać mi się chciało, ale czy to coś daje?? hmmmm poczekam aż zalicze jeszcze 23 sesje ;-)
 
Dobry wieczór kochane:-)

Najpierw odpisuję. Z pamięci,mam nadzieję,że nie pominę nikogo...

Alicja jak czytałam wczorajszy "wypadek"Isi,to aż się przeraziłam. Na
szczęście nic złego się nie stało:no:. No i też byłam pewna,że dałaś cyca w dosłownym znaczeniu:tak:.
No i WIELKIE GRATULACJE DLA MĘŻA

Makuc baaaardzo współczuję nocki:-(. Oby nastepną Alutek już przespał normalnie. A może niech roxannka "pogada" ze swoim Patryczkiem,i,jak on będzie spokojny w nocy,to Alutek też taki będzie:tak:;-)

Ida tak piszesz,że nikt cię nie lofcia itp... A ja? Mimo,że to lofcianie chyba nieodwzajemnione jest,sądząc po wielu nieodpowiedzianych smskach;-):-p

Mała_mi odnośnie twojego połamania,to kiedyś mój mąz wstał nieziemsko połamany. Pyta się mnie,czy go przypadkiem nie walnęłam w nocy:laugh2:. Ja na to,że nie wiem,co robiłam w nocy. Na pewno spałam:rofl2:. A tak serio,to mam nadzieję,że ci przejdzie:***

Efa no i dobrze,że @ przyszła:tak:. Mi po Kubie też po 10 miesiącach przyszła;-)

Elwirka super,że spotkanie z mamąagusi się udało.Życzę więcej takich spotkań

Kania obyś miała się czym pochwalić(w sensie relacji z małżem):****

sarisa platforma vibrocośtam dla mnie była super!!!! A po 23 raz będziesz porządnie "wytrzepana":-D:tak::-);-)

Dziulka super,że masz chorobowe! Posiedzicie sobie z mężem i nacieszycie się Leanderkiem:tak:.

strip baw się dobrze:-D

mila nie zdążyłam cię powitać z powrotem,więc...witaj z powrotem;-). Ja Franka kąpię w wanience w brodziku. Ale teraz chcę kupić większą miskę i w misce pod prysznicem kąpać mojego brzdąca:tak:. I Franek ma tak samo-łazienka(lub ubikacja)=rewelacja:happy::rofl2:

A co u mnie? Nic specjalnego. Franuś trochę marudził,ale to z powodu ząbka. A tak to ok. Na spacerze nie bardzo chce spać-ma inne zainteresowania:tak:. Jutro jesteśmy wszyscy w domku-małż ma wolne. Jupiiii:-D. Mieliśmy pojechać w odwiedziny,ale,jak dostanę odp.na smska,to pojedziemy za tydzień-jak będziemy jechać nad morze.


O mój Boże! Jaki on długi!!!! Post znaczy się;-)

Mam jeszcze jedno pytanko. Czy któraś z was jest w stanie pomóc mi w napisaniu profesjonalnego cv?
 
Ostatnia edycja:
Fajne te butelki TT a czy do nich pasują smoczki od avent????
niestety nie.a Miśka tylko z TT pije - u nas ciężko dostać więc :cool:to se firmę wybrałam co?
Makuc współczuję,
U nas niestety jest to samo. Chyba i ja muszę się zawziąść i zrobić porządek z tym spaniem póki jeszcze do pracy nie chodzę.
tiaaaaaaaa, i ja toże...
rysia, 1) skok możesz oddać mi:-)nasz pewnie niedługo sie skończy i boję sie że maruda wróci...2) jak boreliozę?!?!?! użarł go kleszcz??? 3) strój Miłka prześliczny!!! barrrrrdzo mi się podobuje:tak:

KASIA ja już nie wytrzymałam psychicznie i stwierdziłam, ze czas na akcję "samodzielne spanie" i to bez odwolania, bo ilez można? poza tym przez te jej zasypianie na mnie/ na D. uziemieni jesteśmy, bo wiem, że Alicja nie usnie gdyby ktoś "obcy" miał nas w nocy zastępować a że czeka nas kilka nocnych eskapad niebawem [np. 30-ste urodziny D., slub i wesele znajomych] to trzeba w końcu zrobić z tym porządek...

aaa kiedyś cos o jakimś sposobie na nauke samodzielnego zasypiania pisałyście? może mi to ktoś przyponieć? jakaś zasada 7-miu minut czy coś?
a ja czekam aż pierwszy zębol wylezie i chyba dopiero wtedy zapodam jej naukę zasypiania... a ta metoda to 3-5-7, czyli najpierw wychodzisz na 3min potem 5 min i potem wracasz co 7 minut. dużo alkoholu zaqp bo ja np na trzeźwo rady nie dawałam:cool:
Ja tylko pytałam,jaki kolorek wybrałas na ściany...:tak:
:***:-D no dobra, to już odpoweiem;-)lniana jesień nobilesu plus cranberries beckers'a:-)myślę jeszcze o rzuceniu na to złotego/srebrneg pyłu, takiego werniksu z primacolu, tylko:confused2:jak to wyjdzie:cool:
IDA bo to jest tak - im więcej piszesz, tym mniej osób to wnikliwie czyta i niekoniecznie wylapuje tą część "o Tobie" :sorry: a jak byś napisała tylko dwa zdania dot. "źle mi.." to odzew byłby natychmiastowy - tak to działa :-p ja ostatnio 3 megawypasioneposty napisałam co by wszystkim ładnie wszystko napisać i co? i zero odzewu... także wiesz.... :rofl2::laugh2::happy::laugh2::happy:
e tam, "źle mi"... ja nie z tych:rofl2:jak mi jest źle to se robię dobrze:-Dpan warecki pomaga:-pa skoro nikt mich megawypasionychalezadługich postów nie czyta to kiego czorta wzywają mnie do meldunq:rofl2:ehhh, dobra, koniec żali, w razie w po prostu uderzę po pociechę do innych, sprawdzonych źródeł:-D
Ida na prezydenta :-):rofl2::-D
skąd ja znam niemieszczenie się w łóżeczku, u nas każda nocna pobudka jest w innej pozycji ... nos, oko, ręka, noga w szczebelkach :eek: kto wymyślał takie prostokątne łóżeczka, odrazu mogli zrobić duże kwadratowe nie było by problemu ;-)
i co to za smutanie ? że niby cie nikt nie lubi ... no to się teraz uśmiałam :-D:rofl2:guptasku, tu wszyscy tylko ida, ida, ida gdzie ida, co u idy, no już się nie fochaj :-p

makuc, o ja cie to żeście mieli nocke :no: współczuje :* ale wiesz, zazdroszcze postanowienia o naumianiu Alutki samodzielnego zasypiania bo mnie też to przez myśl ostatnio przechodzi tzn u nas jest właściwie tylko klepanie po tyłku, ale bez tego ani rusz i zastanawiam się jak tu zrobić coby odłożyć do łóżeczka odczekać chwilke i dzieć śpi ... nie wiem czy to realne wogóle :confused:
1) aż tak mnie nie lubisz?:-ptoć na prezydenta wybiera sie tego którego chce się wykończyć:rofl2:
2)ja optuję za okrągłymi łóżeczkami:tak:może opatentujemy?:-D
3) u nas klepaanie po tyłeku wyszedło z mody, totalnie passe...a jak już sie zastanowisz ze sqtkiem pozytywnym sporoobiecujacym wyciągając konstruktywny wniosek to ja poproszę prv z instrukcją:rofl2:

paolcia-u nas ząb też już blisko
qrde!!!!!!!!!! skad wy wiecie że ząb blisko????????? moja nie daje do paszczy zajrzeć nawet jak ziewa!!!!!!!!!!!!:szok:ale chciała mi dzisiaj odgryźć rękę i szwów zakładać nie trza było wiec wnioskuję że uzębienia wciąż brak...
Dziewczyny znacie jakieś przepisy z kabaczkiem w roli głównej? Dostałam od znajomej i jedną część wykorzystam do lecza, ale nie wiem co z resztą, ma ktoś pomysł :)?
ja "na schabowego" robię:tak:

weny brak
:*
 
Lepper popelnił samobójstwo :szok:
normalnie padlam !!! szok!!!
Dziewczyny znacie jakieś przepisy z kabaczkiem w roli głównej? Dostałam od znajomej i jedną część wykorzystam do lecza, ale nie wiem co z resztą, ma ktoś pomysł :)?

no ja tez na schabowe przerabiam!

EMILIAB ja chyba moge ci pomoc bo ostatnio jak bylam na tym tescie kompetencji zawodowych to mi baba wytknela ze za malo sie reklamuje i przez to nikt nie odpowiada i cale cv zmienilam:)

witam wieczornie:)
cale popoludnie modlilam sie zeby przestalo lac bo doslownie mnie nosilo zeby gdzies isc lub pojechac.
poskutkowalo i wyszlo zarypiste slonce.

ale zanim poszlismy na spacer to zmusilam meza do wyniesienia kartonow z ciuszkami do piwnicy bo juz mnie wkurzalo biadolenie o to wkolko.
nasza rzowmowa wygladala tak:
ja: kochanie nie nudzisz sie czasem?
on: nie, a co chcialas lodzika mi zrobic??
ja: nie, lodzikiem ci pierd... na czolko bo mnie te kartony wqrwiaja
on:jutro wyniose
ja: albo dzisiaj albo wyj..przez okno a wiesz ze w rzucaniu przez okno mozna mi medale wieszac?
on:za chwilke
ja:za chwilke to idziemy na spacer z mloda
on: to przy okazji wyniesiemy razem i pojdziemy na spacer
ja: dupa kochanie,albo wyniesiesz je teraz albo ja ide sama i bede podrywac tych co ich nie lubisz!
on: no dooobra... ale potem spacer??
ja: tak!
no i poszedl w koncu!:)))

jak poszlismy na spacer wzielismy suchego chlebka i do mini parku poszlismy. jak wyjelam chlebek to golebie w sekunde sie zlecialy:))) najpierw 6 potem 9 a na koniec 15:)))) mloda tak piszczala z radochy ze machala lapkami ze myslalam ze odleci:))maz dal jej kawalek chlebka to ta zamiast golebiom to sama chciala zjesc!!!:)) normalnie smiech:)))))))))

potem maz wpadl na pomysl zeby odwiedzic moja mame. wdrapalismy sie na 3 pietro bez windy (horror), psotawilismy wozek pod drzwiami, my ucieklismy za winkiel uprzednio pukajac. slysze moja mame jak pyta kto tam, a Leane "jajajajaajajaj" ze smiech uzesmy sie dusili doslownie:))) jak na zawolanie:))))
wrocilismy od mamy o 20.30, mloda ledwo zyla w drodze powrotnej i zeby nie usnela nam na ostatnich metrach to ja bieglam przed wozkiem a maz mnie gonil z leane i dzieki temu wytrzymala:)))

wlasnie mi sie same garki myja:))))))))))))))))))))))
 
Dziulka to w najbliższym czasie zgłoszę się do ciebie z moim archaicznym cv;-)


Czu któraś czytała książkę "Mucha" Jacka Skowrońskiego? Albo ma pdf-a....PILNE.
 
a zapomnialam sie pochwalic a raczej Leanderka:-D od dzisiaj widze ze probuje powiedzmy "raczkowac". na lozku ma odwage i tak wariuje ze mozna oglupiec-tak jak juz pisalam obroty non stopem, siadanie z lezenia itp,a dzisiaj jak bylan a brzuszku to podniosla kilka razy dupke i buuuum na nochala wp oduche, albo z siadu chce cos dostac to probowala przejsc na kolanka i ryp na brzuch za momencik. postep widze jest. a jutro bedziemy obnizac lozeczk odo samego dolu bo moja mama mnie nastraszyla ze ja nie raczkowalam,nie stalam, nie chodzilam az ktoregos dnia weszla do pokoju a ja stalam w lozeczku. mowi ze widzi po mlodej ze na dniach nam odwali numer.

jedyne o co mam zlosci na Leane to jak ja przewijam to mi wstaje do siadu albo chce dostac np chusteczki lub cos inszego:wściekła/y:
 
reklama
Witam sie i ja wieczornie,
nie wiem czy uwierzycie ale dziec dopiero usnal, normalnie mialam juz dosc. przeczytalam wlasnie wiadomosc o lepperze jestem w szoku nie darzylam go wielka sympatia ale jednak to czlowiek :(
Emiliab jakby co tez moge pomoc
wy juz wszystkie pewnie spicie wiec poczytam co napisalyscie i odezwe sie jutro
milej PRZESPANEJ nocki dziewczyny zycze :)
 
Do góry