reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
czemu ja nie spie??? hmmm sama nei wiem... latam po necie:))) a takw ogole to jakos u nas tak goraco ze az sie boje isc do wyrka...chyba z 30 stopni jest...upal. a raczej duchota.
 
A ja wróciłam ze spotkania ze znajomymi i nie wiedziałam że jestem wcięta.:-D Dopiero jak włączyłam BB okazało się,że nie potrafię czytać zezrozumieniem zorientowałam się że nie jest dobrze:-D:-pTak więc nie czytam,nie piszę i idę grzecznie spać,a jutro wracam do Was:-DBuziaki

ps: fajnie jak ktoś się zajmie dzieciątkiem:tak: i można wyjść odetchnąć.Z Krzysiem siedziala moja mamcia,a my z mężem byliśmy u znajomych i było super!!! Ja mam dziś wolne,mąż śpi z małym.Buziaki!!!
 
Nooo,nieeee:-D:-D:-D:-D.Czarodziejka,teraz to ja padłam,jak zobaczyłam Twoje posty:-D:-D-gratuluje TAK udanego wypadu :tak::tak::tak:
A teraz postaram się nadrobić i odpisać po kolei:)
Rysia- ubranko dla Miłoszka sliczne,ja tez myślę,że takie powinno być na chrzest:tak:.
Dziulka- super,że wolne jeszcze:tak:.Ładuj akumulatorki ,no i wciąż Ci życzę znalezienia fajnej pracy:tak:
Elona - no,to owocnej pracy nad projektem ,mam nadzieję,ze fajnie się Dzieciaki i Wy na Smerfach bawiliście:)

Uska- super wieści od Was- 400g to normalna,standardowa ilośc,jaką dzieci w tym wieku powinny przybierać,więc jest SUPER:tak::tak::tak:.Oby tak dalej:tak::happy2:
Paolcia - Ciesze się,że i u Was kłopoty z jedzeniem u Julki minęły.No i że odpoczęliscie nad jeziorkiem.
Efa,no,to skoro @ jest,to czy zaczynacie starania o rodzeństwo dla Olusia,czy jednak po namyśle postanowiłaś to odłożyc troszkę?
Alicja-Twój mąż wiedział,jaki prezent-niespodziankę na rocznicę Ci zrobić:tak::tak::tak:.Super:-):-):-)
Elwirka- miłego weekendowania :-).
Emilka- albo przeoczyłam,albo jeszcze nie pytałaś Kuby o te okularki,co?:-)
MałaMi- mam nadzieję,ze "połamanie" przeszło.A do kabaczka "a'la schabowy" ,to ja jeszcze lubię sobie wziąć na to kawałek serka topionego i wycisnąć trochę czosnku (już na talerzu)- mniammmm;).
No i teraz pytanie do "wyspanych inaczej"
Makuc,Roxi,Ida,Mila,Kania- jak tam dzisiaj?Nadal walka ?

Urodzinki "dziesiąte" dziś mają
Miłoszek
i Franek
Rysia,Emilka-wszystkiego najnajnaj dla Was i chłopaczków-łobuziaczków:-):-):-):tak::***
U mnie dzis raczej gorzej,niż lepiej....a tak pięknie bez problemu zasnęła- była już bardzo zmęczona wieczorem i akurat na szczęście wpadła koleżanka z córeczką,to jeszcze trochę się dzieci pobawiły,potem ekspresowa kąpiel,butla i lulu- padła momentalnie.No,niestety,znów zapomniałam wyciszyć tel.:zawstydzona/y: i mój friend mi ją obudził o 21.30:baffled:.Cóż- sama jestem sobie winna:dry:,przeważnie już pamiętam o tym nieszczęsnym dzwonku,no,ale nie zawsze....Nawet gniewać się na niego nie mogę,bo przecież miał dobre intencje- zawsze,jak zostaję sama,to dzwoni co kilka dni,by spytać,co u mnie i czy czegoś nie potrzebuję.Umówilismy się wstępnie na niedzielę,ze jak będzie pogoda i on wybierze się "na motór" ,to zajrzy.Fajnie by było:tak:.


No,to tyle ode mnie...pewnie i tak jeszcze śpicie;-)- weekend w końcu...
 
dobry mama pisala ze oli dala dzisiaj popalic w nocy ach to napewno przez w wdodatku znowu jej ropieje sutek, aty mi kroplami nie bede zakraplac ja sie boje mama tez ona nie da sobie zakroplica to przeciez trucinzna nie daj boze jak do buzi wpadnie,zmieniam okuliste widocznie jak nic nie widziala to pewnie jest wszystko dobrze.
dziulka to super ze mala prubuje raczkowac moja oli chce na nogi
czarodziejka super ze wypad sie udal
happy ja nie spie tzn juz niedlugo wroce na tryb wczesbniejszy jak bedzie oli
Rysia,Emilka suwaczkowe gratki
 
Rysiu, Emilko, wszystkiego najlepszego dla Miłoszka i Franko!!!

Ja sie dzisiaj wybieram na ślub. Ponad 100km ale zawsze to bliżej niż ten nieszczęsny Białystok, na którego mam szlaban... Jedziemy całą rodzinką :-)

Chciałam się pochwalić, że jadę jutro na redbullx fighters:D
pomim ochoroby, czuję się okropnie i jużmiałam zrezygnować, na rzecz szwagra A., ale nie odpuszczę!

Byłam w Stolicy na X-fighterze jakieś 3 lata temu, kumpela załatwiła całej ekipie wejściówki na każdy (dowolny) sektor, bo miała jakieś znajomości. Efekt? Piorunujący!!! Życzę udanej zabawy i zdrówka !!!

Dziuluś, z moim menem podobnie rozmowy wyglądają. Ale często ja w końcu się podrywam do wyniesienia czegoś ciężkiego, a że mi w ciaży nie wolno to na wyrzucie sumienia muszę u niego jechać co mi nie pasi. Cóż... Leanderkowi GRATULUJĘ! Czekam na fotki z pierwszego raczkowania ;-)
 
witam porankowo. mloda przebudzila sie nad ranem ale usnela i nie musial nikt isc do niej. wlasnie siedzi obok mnie i wywala wszstkie klocki na podloge i ma zaciesz jak je zbieram....albo po prostu probuje budowac z nich wieze, postawi 3 i je zwala!!!albo jej na zlosc robie i jak wklada sobie foremki mniejsze w wieksze to jej zakrywam najwieksza i mloda sie wkurza hahaha:)) dospala dzisiaj do 8.25 wiec spoko. o8h mnie wqrwili na dole bo smieciara taki halas robila ze nic tylko siekierami rzucac w dol!!!ja zaniedlugo musze isc na targ kupic cos dla kuzynki bo skoro juz robie paczke dla jej corki na urodziny to tak glupio nic im nie wyslac.dla jej meza znalazlam fajna koszulke hugo bossa to dla niej tez cos by wypadalo bo w sumie obie jestesmy jedynaczki i cale zycie jak siostry. kurna nasi rodzice byli okropni... w mamy domu blo ich 3 rodzenstwa i kazdy ma 1 jedno dziecko. mamy siostra-kuzynke moja, moja mama mnie i mamy brat ma syna ale ten to taki dziwny ze zero zzycia z nami mimo ze ma dwa lata mniej ode mnie:)))

musze isc tez mamie zakupy zrobic i podrzucic jej.

DOBRANOCKA to nie jest jeszcze raczkowanie ale zaczyna kumac o co kaman i zaczyna podnosic dupke i na kolanka. wlasnie polozylam ja na glebe bo mnie klockiem walila po plecach....

u nas zaraz bedzie lac a jest taka duchota ze sie potne chyba....
 
reklama
Bry :-)

Rysia, Emiliab dla Was i Waszych Chłopców wszystkiego naj naj najlepszego z okazji 10-teczki na suwaczku !!!
Mała_mi nie pomogę w sprawach kabaczkowych.
Sarisa 23 sesje - wow, to cię porządnie wytrzepie :-)
Strip udanego wypadu :-)
Emiliab niestety nie pomogę w pisaniu profesjonalnego cv, super że weekend wspólnie spędzicie :-)
Makuc metoda 3-5-7 u Nas nie zdała egzaminu :-(
Ida ja Twoje mega posty czytam z zapartych tchem...może nie zawsze ze zrozumieniem ale czytam :-)
Dziulka mąż to zazdrośnik hehe :-) porządne argumenty zawsze działają cuda. A jak mama się czuje? ja mojej pieluchę w biegu ubieram :-) super że zaczynają się raczki, heh teraz to będziesz miała urwanie głowy :-)
CzarodziejkaM kacyk z rana jest? jak się czujesz? Super, że mogliście sobie wyjść we dwójkę :-) czkawka pijacka hahah
Happy przykro mi, że znów u Ciebie nastrój gorszy, koniecznie przypomnienie powinnaś przed spaniem Amelki nastawić - wycisz telefon :-)
Elwirka za to Ty chyba się wyspałaś?
Dobranocka udanego wyjazdu na ślub, uważaj na siebie :-)

U mnie nocka w "normie", czyli jak wiecie z pobudkami. Mąż miał dyżurek więc śmigał do niej, nie obudził mnie tym razem bo po wczorajszym winku i nie tylko... smacznie mi się spało :-) Pobudka dziś o 6, mąż poszedł do niej i dał mi dospać do 7 więc jestem w w końcu wyspana. Trochę ogarniemy mieszkanie i pojedziemy na działkę do rodziców, możliwe że do jutra tam zabalujemy :-) się zobaczy !!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry