reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kochane moje od rana latam z aparatem bo mi sie przypomniało że miałam przecież dać zdjęcia naszego mieszkania po remoncie :] skleroza nie boli, więc już sie rehabilituje ;-) :

https://www.babyboom.pl/forum/group...eria-naszych-wnetrz-page3.html#gmessage752804

a i jeszcze jedna ważna informacja:

Jeśli kiedykolwiek bedę narzekała na mojego męża prosze mnie od razu walnąć czymś ciężkim :tak:


o15.30 mój kochany mąż przyjechał!!!!! ja kopara do dołu a on mi: no chyba nioe myślałaś że sama bedziesz świętować naszą rocznice? :szok:
wziął sobie nadgodziny przez ten tydzien i zagadał z szefem że on koniecznie musi wrócić do domu na weekend bo inaczej kolejnej rocznicy już nie będzimey mieli :-D jestem taka HAAAPPPYYYYY!!!!!! aaaaaa!!

jedziemy do sklepu odezwe sie później :******
 
reklama
Dziulka oj tam w piekle smażyć. Jak możesz ściemniaj ile się da :-)......a co ;-)
Roxanko a Ty jak się czujesz? o zdrówko pytam, bo Ty znowu chora?
Dorisek pewnie ładną pogodę ma. Bo dziś nie zawitała.

i gdzie się fszytskie mamcie podziały?

ediT : Alicja wytłumaczona taka niespodziewajka . Noż kochany jest :-)
 
Ostatnia edycja:
ALICJA pewnie maz czul pismo nosem ze z patelni dostanie??:))) najwazniejsze ze potrafil przedlozyc malzenstwo nad robote. robota nei zajac nie??:)) mi nie uciekla to i jemu nie zwieje:))

SARISA serio jakby sie dalo to bym wymyslila se milion pretextow zeby dostac chorbowe nawet na rok!:)))
 
ALICJA napisze tylko tyle WOW :laugh2: mąż się spisal i to nie na jeden ale na dwa medale. O! :* miłego świętowania.
 
ja wlasnie wrocilam do domku sprawy zalatwione dziecko potrzebne rzeczy zawiezione ale jest marudna pewnie ida kolejne zebyale niech pomarudzi babbci a wroci naprawiona;-)
kania zgadłaś
sarisa a żałuj bo fajna ta parada
alicja widzisz jaka maz ci niespodzianke zrobil


i niewiem co jeszcze mialam napisavc mozg mi nie pracuje bo szczerze powiem to niezdara chyba zemnie wczoraj tak sie p.......m o marmurowa kolumne w glowe ze mam uszczerge w glowie i mi nie pracuje:baffled::angry::cool::szok:
 
Lepper popelnił samobójstwo :szok:

Szok:szok:

alicja ale Ci mąż niespodziankę sprawił, po prostu lepszego prezentu na rocznice nie mógł wymyślić:-)! To w takim razie świętujcie tam, udanego weekendu.
sarisa oj nie, nie mąż mi żadnych procentów nie dał:-). Za to dziś mi kupił, więc mam nadzieję że Łukasz pójdzie grzecznie spać a mama się będzie mogła napić. Czytam że Tobie też mąż niespodziankę zrobił i wrócił wcześniej.
dziulka to super, niech się mąż spełnia teraz;-). No i możecie się teraz nacieszyć sobą a to bardzo dobrze.


no nic to my się udajemy na kąpiel Łukasz bo dopadł z biurka ptasie mleczko i chciał je zjeść ale w konsekwencji nic nie zjadł tylko się cały upaćkał od czekolady:eek:.
 
Lepper popelnił samobójstwo :szok:

właśnie oglądam informacje :szok: ciężko w to uwierzyć

odnosnie małża to tak mi miło ze o tym pomyślał, żeby przyjechać, że tak sam z siebie pokombinował :-) bo to jednak facet a wiadomo jak u nich jest z myśleniem :-p już w niedziele małż musi wracać ale jutro mamy caaaały dzien dla siebie :-) może uda sie nam gdzieś razem wybrac, tu są takie piękne okolice, Szlak Orlich Gniazd...musze małża pomolestować :-p
 
reklama
Do góry