reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
nooooo. witam. nareszcie mogę coś napisać. czytałam was na raty ale nie mogłam usiąść i napisać nic bo Agusia za każdym razem miała wam coś ważnego do napisania a okropna mama nie chciała pozwolić. A więc, widziałam, że Elwirka napisała już o naszym spotkaniu. ale muszę coś od siebie dodać. Agusia była bardzo niegrzeczna, skakała po rodzicach jak małpka po drzewach a grzeczniutka Oli siedziała i aż się bała tego szaleńca małego. Elwirka jest naprawdę bardzo sympatyczna. mam nadzieję, że będziemy się częściej spotykać.
Dzisiaj byliśmy na spacerze, napstrykaliśmy pełno zdjęć, więc może coś później wrzucę na zamknietą galerię ale zeby uchwycić Agę to musimy chyba aparat zmienić bo często zanim zrobiło się zdjęcie to Agusi już nie było w kadrze. za to jak dostała telefon do potrzymania to siedziała jak zaczarowana.
 
Ja też teraz przeczytałam o Lepperze na onecie :szok: kto by się spodziewał...

Alicja ale Ci małż niespodziankę sprawił! Fajnie to obmyślił! Miłego świętowania!

Patryczek już śpi wykapany. Z kąpaniem to mamy teraz mega problem bo Patryk próbuje wyjść z wanienki i ciężko jest go utrzymać a wanienke na łózku stawiamy :baffled: Jakby się tak przekopyrtła to by było... Od jutra go kąpię pod prysznicem (mamy głęboki brodzik). On lubi siedzieć w łazience to napewno się ucieszy z tej zmiany :tak: Jak tylko widzi otwarte drzwi to pędzi z prędkością światła :-)
 
hej dziewczyny, wiem że ten temat już się przewinął, ale nie mogę znaleźć wątku - chodzi mi o foteliki samochodowe
nadchodzi pora zmiany, doczytałam, że te montowane tyłem do kierunku jazdy sa pięciokrotnie bezpieczniejsze dla malucha
do taj pory znalazłam takie tylko dla przedziału 0-18kg
Berber Hektor - 215zł
Coceco Cocoon 374zł
Fisher rice Cosmo Cocoon 249zł
4baby DRAGON 189zł

Czy macie może foteliki większe montowane tyłem? Podajcie nazwy i jak się spisują :)

Dzięki!

a Hanuka uwielia tę bajkę:
‪Pocoyo - Elly Sobre Hielo (spanish version) [Discovery Kids]‬‏ - YouTube
i w ogóle jej nie przeszkadza, że po hiszpańsku (ogląda z piskeim do 3min)

My mamy taki fotelik który starczy już do końca (bo u mnie dzieci nie zdążą dziedziczyć po sobie, więc jeśli nie zainwestowałabym u Justyny w fotelik 10-36kg to po jakimś czasie miałabym 5 fotelików w domu licząc ten noworodkowy...:eek:) Kupiłam Cybex Pallas, bo jest najwyżej we wszystkich rankingach bezpieczeństwa w swojej kategorii, ale sie naczytałam że niektóre dzieci niechętnie w nim jeżdżą (na szczęście Justyna nie marudzi) bo ta poducha z przodu je ogranicza. A w dodatku w zimie zastanawiam się jak się dziecko zmieści pod taką poduchą grubo ubrane skoro teraz fotelik jest "dopasowany"?! Chyba zadzwonię do producenta, bo rozbierać i ubierać dziecka przed jazdą w zimie, na mrozie, nie mam zamiaru. :confused2:

Efa - SUPER! :-) Wreszcie będzie jasne co jak i kiedy ;-) Przynajmniej teoretycznie... A jak @ znosisz? Boli...? Ja chyba zapomniałam co to @... I prędko się nie dowiem :laugh2::rofl2:

Mamaagusi, we Wrocławiu tez była parada smerfów, ale o 11:00 a ja jechałam tamtędy po 12:00 wiec przegapiłam...

EDIT:
ALICJA, WIELGACHNY MEDAL ODE MNIE DLA TWOJEGO MEGASUPERAŚNEGO MENA!!!! Szacun.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny znacie jakieś przepisy z kabaczkiem w roli głównej? Dostałam od znajomej i jedną część wykorzystam do lecza, ale nie wiem co z resztą, ma ktoś pomysł :)?
 
reklama
Ja mam pomysła Mała Mi!! Możesz utrzeć kabaczka na grubej tarce, na drobnej zetrzeć (w proporcji pół na pół) ziemniaki, no i jedną nie za dużą cebulkę, wymieszać, dodać jedno jajko i łyżkę mąki, sól, pieprz, odsączyć trochę na sitku jak za dużo wody pójdzie i smażyć PYSZNE placki pseudo-ziemniaczane ;-) Albo pociąć to w plastry i panierować jak kotlety schabowe, też smaczne.
 
Do góry