reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
hej dziewczyny, wiem że ten temat już się przewinął, ale nie mogę znaleźć wątku - chodzi mi o foteliki samochodowe
nadchodzi pora zmiany, doczytałam, że te montowane tyłem do kierunku jazdy sa pięciokrotnie bezpieczniejsze dla malucha
do taj pory znalazłam takie tylko dla przedziału 0-18kg
Berber Hektor - 215zł
Coceco Cocoon 374zł
Fisher rice Cosmo Cocoon 249zł
4baby DRAGON 189zł

Czy macie może foteliki większe montowane tyłem? Podajcie nazwy i jak się spisują :)

Dzięki!

a Hanuka uwielia tę bajkę:
‪Pocoyo - Elly Sobre Hielo (spanish version) [Discovery Kids]‬‏ - YouTube
i w ogóle jej nie przeszkadza, że po hiszpańsku (ogląda z piskeim do 3min)
 
Do tych moich wszystkich dolegliwości doszedł jeszcze ból głowy. Oj dobrze że Łukasz usnął to trochę poleżę i pobuszuję na necie. Obiad zrobiony więc mam luz:-).

dziulka to świetnie że L4 masz przedłużone, a właśnie jak to z tą pracą Twojego męża?
kroma boszeeeee jak ja nie lubiłam nigdy Excela i tego typu bzdur. Co do lunatykowania to nigdy mi się nie przydarzyło, więc chyba jednak to nie to:rofl2:. Chociaż zapytam męża czy czegoś dziwnego nie zauważył w nocy:eek:.
roxannka ja czasami też nie wiem o co chodzi mojemu synkowi, jest bardzo a to bardzo śpiący- widać to gołym okiem a on walczy ze mną i sam ze sobą żeby nie iść spać. Niech mi ktoś to przetłumaczy?:baffled: Na szczęście w dzień minęły nasze problemy z zasypianiem.
makuc a Tobie to Alutek kiedyś musi wynagrodzić te nieprzespane noce! Z tego co czytam to w takich sytuacjach kryzysowych to współdziałacie razem z D. więc to dobrze.
E-lona bawcie się dobrze na paradzie smerfów. Mnie takowa parada ominęła w Kraku:-(. To Twój mąż ma coś wspólnego z naszym portalem tutaj? Czy ja znowu czegoś nie zrozumiałam i źle wnioskuję?
dobranocka możliwe że to te zakwasy bolą, ale ja to odczuwam bardziej taki ból jakbym krzywo spała i teraz taka połamana jestem. Miłego dnia u prababci :-)
uska ja to też się takich zabiegów zawsze boję, chociaż teraz sobie powtarzam że poród przeżyłam to i mniejszy ból dam radę znieść.
kania to ja trzymam kciuki za to abyście dostały się do tego żłobka i oby słowa tej pani odnośnie dużej szansy były prawdą!
mila84 mój Łukasz to z kolei bardzo lubi gryźć mi stopy, szczególnie palce u nóg... a mnie to boli jak cholera a on się z tego śmieje.

a mi się jeszcze przypomniało odnośnie wczorajszego posta alicji o upadku Isi i tym że dała jej cyca, bo ja nie wiem skąd mi się to przypałętało do głowy ale byłam pewna że dawno już nie karmisz i Isia jest butelkowa :) No i widzę że nie tylko mnie to zainspirowało, bo natolin i ida o to samo pytały :D
 
Ostatnia edycja:
witam poludniowo, odebralam zwolnienie lekarskie i zadzwonilam do pracy ze nadal mam chorobowe i czekalam na haslo ze przeginam to juz mialam wiazanke naszykowana:ppppp az mi sie chcialo powiedziec ze mnie to po prostu WALI co oni sadza ale obylo sie bez akcji.
u nas duszno ze mozna oglupiec...Leane na obiad zjadla kilka lyzeczek moego obiadku (kilka!!! wrrrr) wiec maz zrobil jej sloiczek bo moze jej nie smakowalo, zjadla moze pol. jogurcik i serek zjadla ladnie, nie wiem czy to rpzez ta pogode czy co.... puki co zdrowa jest,wesola, kupy sadzi to ja nei wiem o co chodzi.

z mama bylam u lekarza bo zblokowaly jej sie miesnie szyjne -bol jak cholera az plakala w glos. chcialam ja wziac do siebie na kilka dni to ona nei chciala bo jak twierdzi zaplakalby sie ze nie moze se ponosic Leane i pobawic z nia.... dostala ostre leczenie i chorobowe do wtorku.

MALA MI z praca meza?? zakonczyl kontrakt i teraz jest na bezrobociu i chce podjac ksztalcenie w zakresie rysunku topograficznego lub zrobic prawko na ciezarowki i byc dostawca na budowy (bo zna branze perfekt). tak wiec w koncu jestesm razem w domku w trojeczke, wyciszeni, bez klotni, stresu i napiec:))))
 
Monimoni STO LAT KOCHANA
Oddam królestwo za grzeczne dziecko :rofl2: Patryk właśnie poszedł za mna do łazienki i nim zdążyłam zareagować to wywalił mi całe pudełko tamponów a zaraz potem dobierał się do mojego depilatora ... nie wiem czy dawał mi coś do zrozumienia, że juz pora go użyć :rolleyes2: wczoraj wysmarował się smarem od kółek wózka i wyglądał troche jak rambo :laugh2: szaleństwo jakieś a jak pomyśle że to dopiero początek to :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
1. juz to widzę jak oddajesz ;-), a po co Ci grzeczne dziecko. Jakby grzeczny Ptyś był to nie miałabyś o czym pisać heheh
2. padłam i posikałam się ze śmiechu buszujacego Patrysia w łazience
3. ciesze się, że masz dobry humor :-) od razu czuć ten humor...... a że Ci się śniłam jak miło :-)

laski a mój ma tak w nocy z rykiem się budzi chyba ta pogoda, duszno. Albo za dużo ich cieakwi i chcą się bawić a tu senność ich dopada.
u nas jak był ryk w nocy to 2 tygodnie później pojawił się ząb
KUCma biedaczku mój kochany. Tulam i życzę szybkiej nauki Alutka. Cobyś wenę miała i byś wyspana była
Joli super, że spotkanie z Aniwa się udalo :-) a jakieś foteczki macie?? A Aniawa jeszcze nad morzem, że się nie melduje?
Alicja biedna Isi. I tulam mocno, ja wiem co czujesz, bo ja też pamiętam takie straszne momenty i robie sobie wyrzuty, ze im nie zapobiegłam :-(. A nasze dzieciaczki i tak już nie pamietają
Mala mi moze faktycznie to połamanie od basenu. A może małż. jakies dobre % zapodal dlatego nie pamiętasz co i jak??
Dziulka Ty ściemniaro. Super, że jeszcze masz wolne
E-lona zdolniacha
Happy tulam Misiu :*
Elwirka super, że spotkanie się udało z Mamaagusi. I ze parada super. My się w Kraku nie załapaliśmy
Rysiu jezdem jezdem :-) i nawet rano byłam, ale tyle było czytania, że jakoś tego nie ogarnęłam :-(. A ubranko piękne

nie pamiętam więcej co komu chciałam :-( do tego M. wrócił jakby wcześniej i jezdem w szoku ;-) i lecę się poprzytulać. Ale potem będę obiecuję
edit: Kania u nas nocka pięknie i nawet wstała o 6:00.
E-lona bafcie się dobrze. Chciaz Wy juz pewnie wracacie ;-)
 
Ostatnia edycja:
SARISKO wiem ze bede sie smazyc w piekle na wolnym ogniu ale wole to niz za tydzien w sobote pracowac od 9-19h tak jak bylam przewidziana:)))
 
USKA jest zgodne bo wczasie dnia mam przerwe np 30min lub godzine. ale sam fakt ogladania tych ryjow od rana do wieczora i to jeszcze w sobote mnie doslownie przyrawia o mdlosci.... najchetniej nigdy bym juz tam nei szla!:)
 
reklama
Do góry