reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witajcie,
naszczescie wczorajszy dzien sie skonczyl, oj mialam dosc przez wszystkie zawirowania mlody w dzien malo spal i jak przyszedl wieczor normalnie masakra jakas, ale przeciez o 6 nie bede go klasc bo wtedy pobudka o 4. wiec na sile zabralam chlopakow na spacer, Kuba pospacerowal trzymajac za raczki Karola, jak to fajnie wygladalo. Pozniej szybka kapiel, i do lozeczka, nie zdarzylam mu przygrzac jesc bo juz spal, ale po chwili na spiaco nawet zjadl, no i spal od 19 do 6.30 szok :rofl2: fakt ze budzil sie pare razy ale i tak pospac mozna bylo.
dzis juz ok brew nie wyglada az tak strasznie jak mi to maz opisywal :-D no ale mala ranka jest. wypadek z TIRem kurcze mysle ze opatrznosc Boza bo gdyby jechal odrobine szybciej nie wiem co by bylo z Karolkiem az strach pomyslec. no i same powiedzcie co z tego ze samemu jezdzi sie ostroznie skoro takim TIRowcom wydaje sie ze im wszystko wolno. no ale dzis jest nowy dzien. :)

oprocz tego bylam wczoraj w sklepie z meblami kuchennymi i wycenili mi takie moje wymarzone meble i wyszlo 15 tys same meble szok trzeba zejsc na ziemie :( przy takich zakupach nigdy nie wprowadzimy sie do domu.

DZIULKA wszystkiego naj naj naj z okazji rocznicy ślubu.
ja w piatek obchodzilabym 11 rocznice gdyby 1 maz zyl :) a tak mam 1, czasami zycie odmladza hihi

natolin moj M podobnie prawie caly czas nosi mlodego na rekach az boje sie pomyslec jak bedzie po 2 tyg ktorych teraz siedzi z nim w domu, no ale co poradzic to jest jego wymarzony syn, czasami krzycze ale chyba go rozumiem

Rysia Sariska udanego spotkania :)
moze jest tu ktos z okolic Rzeszowa??

Emiliab ja dzis zaczelam dukana :) moze dolaczysz bedzie razniej razem

pozdrawiam wszystkich i milego dnia oby byl lepszy niz wczoraj hihi
 
reklama
Mała_mi hmmm wiesz co przymierzam się, ale Oliwka na nocnik z niechęcią patrzy więc zmuszać dziecka nie będę. Na razie zapoznaje się. Dostała w czerwcu widziała raz, potem odłożyłam, teraz wyciągnęłam coby powtórzyć zapoznanie ale coś nie bardzo, w każdym razie stoi na widoku. Trzymam kciuki, za ponownym oswojeniem z łóżeczkiem, żeby lęków nie budziło :-)
Kasia33 Pawełek pewnie na "lewą nóżką wstał", po drzemce może się odmieni :-) córka ile ma lat że na zbiór chodzi?
Uska dobrze, że ranka nie duża, ja mieszkam na podkarpaciu niedaleko Rzeszowa. Współczuję mężowi zderzenia z tirem, ja też jestem zdania że nie wystarczy tylko ostrożnie jeździć, druga strona też myśleć musi, bo przecież sami na drodze nie jesteśmy a co do mebelków to rzeczywiście sporo...
 
Ostatnia edycja:
Alicja nacieszyłaś się mężulkiem ?

nie tak jakbym chciała ;-) jak mi gad po wspólnej kapieli zaczął demoty przeglądać to myślałam że mu encyklopedią przyłoże ale całe szczęście szybko sie opamiętał :-) brakuje mi takich wieczorów kiedy jestesmy sami, kiedy możemy sie powygłupiać, kiedy nie zdążę rozłożyć łóżka bo ten na mnie napada :rofl: no i oczywiście przytuleni leżymy, ja go smyram po głowie i opowiadam o swym trudnym losie a po 5 min słysze chrapanie :-D dziś obudziliśmy sie o 5.00 bo musiał wyjeżdżać, ehh teraz trzeba jakoś przetrwać te dwa tygodnie...
 
Alicja, oby te dwa tygodnie bardzo szybko minęły.
Kania moja Paula ma 17 lat :)

Wiecie co, aż mi się wierzyć nie chce, że ten czas tak szybko leci. Właśnie odkryłam wątek "roczek", i to już tak prędko nadejdzie achhhhh.... a dopiero tuliłam tego małego szkrabika na porodówce.

Właśnie synek się obudził z płaczem więc dzień chyba lekki nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
witam porannie i zaraz uciekam:)))

dzieki za zyczenia:)))

u nas mloda wlasnei sie budzi. w nocy zero pobudek.

ja zaraz zapinkalam do piekarni i potem na basen bo ma byc cuuudnie gorrraco i mimo ze to JA mam wychodne to biore ze soba meza i glizdusia i mame. od jutra ma pogoda sie zrypac, burze itp wiec musze wykorzystac. jutro zaplanowalam porzadki na full i meza tez w to wkrece a co.

puki co dzisiaj mam w nosie obiady, syf i inne rzeczy, wali mnie to wszystko na maksa:))))))))

MARGERRITA -gratusie dla twojego lobuza z okazji 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no nic, spadam bo a noz widelec ktos mi z basenu wode wypije:)))
 
reklama
nie tak jakbym chciała ;-) jak mi gad po wspólnej kapieli zaczął demoty przeglądać to myślałam że mu encyklopedią przyłoże ale całe szczęście szybko sie opamiętał :-)
Dobrze, że się opamiętał :-) życzę żeby szybko minęły te dwa tygodnie, masz Nas więc nie pozwolimy Ci się smucić :-)
Dziulka gratuluję przespanej nocki, udanego wypadu na basen, ja to mogę pomarzyć w tym roku o basenie na wolnym powietrzu :-(
Kasia33 to już duża pannica :-) super, zdziwiona jestem bo nie wiedziałam :-) oby ten dzień nie był taki ciężki jak przewidujesz. Oliwka często się budzi z płaczem, sama zastanawiam się o co chodzi, najpierw jest płacz, potem kwilenie, cisza a za chwilę gadanie...
Natolin po prostu martwimy się o Ciebie :-)
Oliwka udała się na drzemkę więc zmykam do pracy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry