reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Ida butki suuuuper! I jakie "drogie;-)". Miłego "miastowania się". A tak a'propos: kiedyż się spotkamy? A woda u was w D. w jeziorze to ciepła???
kochana, nawet nie wiesz jak bym chciała się z Wami znów spotkać!!! ale teraz ten remont i o! coś tam mąż o przyszłym tyg wspominał, więc trzymaj kciuki;) bo zazwyczaj do tej pory to było szybko szybko, załatwione, kupione wracamy:/
a czy woda ciepła? hmmm, wiem że siostrzeniec Mka kąpał się już niejeden raz, ale teraz przez te ostatnie jesienne dni to hmmm, wątpię żeby była cieplusia... a co? planujesz napad? daj znać to szybciej wodę na kafusię wstawię:-D
Mąż brał w nocy małego do łóżka jak ten zaczynał jęczeć, w dzień usypiał go na rękach, na spacerze wyciągał z wózka jak ten zaczynał marudzić itd itp ;-( płakać mi się chce ;-(
jakbym widziała swoja mamę... ale żeby facet tak robił?!?!?! jest tu na bb jeszcze jakiś taki tatuś???? wątpię!!! reszta pewnie udaje w nocy kamienny sen, a w dzień zajęci tysiacem spraw... więc hmmm, (ale ja mam dzisiaj chrypkę, ciągle "hmmm":p) nie patrząc na jego zachowanie pod kątem "jak mama ma teraz naprawić dziecię" to tylko zazdrościć zaangażowania w opiekę:rofl2:
kania,[/B] mam takie same zagadki niestety ... u nas już plamek nie ma ale teraz jakieś krostki i nieck ktoś mi teraz po wie co to :confused: czasem brak mi na to siły :-(
A my dzisiaj z mężem mamy 2 rocznice ślubu! Wszystkie składniki na moje danie popisowe już są, więc wieczorem bedzie pyszne spaghetti z dużą dozą miłości :rofl2: a na deser lody z bitą śmietaną :-) mam nadzieje, że mąż zadba o % i bedziemy dzisiaj pracować nad polepszeniem naszych stosunków małżeńskich :cool2::rofl2::rolleyes2:
Wwybaczcie jeśli nie uda mi się już dzisiaj do was zajrzeć :sorry2: buziole :*
1) jeśli chodzi o krostki jakieś takie dziwne niekrostkowate przy buźce to i u nas ostatnio...
2) no to wsiego naj!!!!! a najjjjjjjjjjjjjwięcej cierpliwości do podgatunku zwanego "mężem":rofl2:z nimi źle, ale bez nich jeszcze gorzej, więc przymrużenia oka na chłopięce wybryki i duuuuuuuuuuuuuuziooooooooooooo lofcianialofcianialofciania życzę:tak::***

no to ja nie bedę gorsza od Dziulasa: kupiłam młodej siedmiopak bodziaków Early Days za 26zł:-D:tak:taniej niż w lumpku za używane:rofl2:i w ogóle jakie cuda facet ma w swoim sklepie!!!!!!! rzadko drozej niż 3dyszki!!!

spadam pod prysznic
aha, tylko napiszę że wykapaliśmy młodą o 21ej (późno wróciliśmy), zrobiłam butle 260, zjadła wsio i płacze że jeszcze!!! poleciałam zrobić i jestem ciekawa ile pójdzie/poszło - nie wiem bo tatuś przejął wartę:p
 
Napisał emiliab
Ida butki suuuuper! I jakie "drogie". Miłego "miastowania się". A tak a'propos: kiedyż się spotkamy? A woda u was w D. w jeziorze to ciepła???


Ale jaj przeczytałam miłego molestowanie się.... ahahahahaha i nie mogę już więcej nic napisać bo padłam ze śmiechu :)
A tak w ogóle to cześć wieczornie :-)
 
Ida jeżeli pogoda byłaby ładna,to może się nad jeziorko wybierzemy:tak:. Dam znać of kors. Tylko9znjąc troszkę ciebie:tak:)nie wiem,czy nie przeczytasz mojego sms-ka,jak już będziemy wracać z jeziora;-):rofl2:. Super zakup bodziaków!
cass głodnemu wiadomo co na myśli;-)?
 
Cześć dziewczyny

Nie miałam dziś zbyt wiele czasu,bo mąż miał dziś wolne i spędziliśmy troche czasu razem,osobno też bo mąż wziął małego na długi spacer,a ja mogłam w tym czasie posprzątać mieszkanie i ugotować obiad na spokojnie.Przy okazji troche sobie podansowałam :-D I to by był na tyle z pozytywów...Wczoraj męża zatrzymała policja.Nakazali mu jechać za radiowozem,na komisariat.Został zatrzymany w związku z tablicami rejestracyjnymi.Jakies 2,5 roku temu ukradli nam jedną tablicę rejestracyjną,a potem ktoś tankował paliwo i uciekał ze stacji,w różnych miejscach,za granicą też.No i musiał się mąż tłumaczyć przez godzinę czasu że to jemu ukradli,że on jest poszkodowany,że nie wymienił na nowe,bo szkoda mu było pieniędzy,musiał pisać jakieś oświadczenie,znaleźli akta sprawy no i w końcu go puścili.Natomiast dziś popołudniu zepsuła nam się grafika w komputerze stacjonarnym,a to jest dość drogie,a kupić trzeba:-(Wieczorem natomiast jak szykowałam małemu mleko w kuchni,nagle poczułam że mam mokre nogi,zaglądam pod meble a tam woda stoi:szok::baffled: Najwięcej było obok zmywarki,no i myślę-szlag ją trafił,kolejna kasa,albo pierniczenie się tygodniami z serwisem:wściekła/y: W końcu doszliśmy,że to się leje z rur pod zlewem,przy okazji okazało się że bateria tez się zepsuła więc rurki,bateria,grafika,tablice- wszystko do wymiany:hmm::realmad: Mam wyłączoną wodę w kuchni,zmywanie,mycie warzyw itp,wszystko w łazience.
Aha na koniec pod meblami jak sprzatałam tą wodę znalazłam stary bilet z kina,a tytuł filmu - OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE :szok::-D

Roxi wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i pięknego,upojnego wieczorku i nocy!!!!:tak:
Kruszynka gartulację zaręczyn :-)
Uska przykro mi z powodu łuku brwiowego :-* Biedactwo...:-(
Natolin,życzę Ci aby synek szybko sie naprawił.W domku wszystko wróci do normy.:tak:
Doris,Sheeney udanego wypoczynku.
Alicja,Kasis ciesze się że jesteście zadowolone z wesel :happy:
Ida o sukience już pisałam,że fajna.Buciki też bardzo ładne.:-)
Rysia co do Twojego pytania ,odezwę się jutro wieczorem.Bardzo bym chciała się z Wami spotkac,ale to wszystko zależy od tego kiedy będa mi robić rury w kuchni.A ma to być środa lub czwartek.
Mała_Mi - bo faceci zawsze mają czas na kompa :-)
Efa gratki dla Olusia!:-)
Mamaagusi też mi się zdarza,że nie mogę zasnąć jak męża nie ma w domu.
Sarisa ciekawa jestem jak będzie wyglądać Twoja rozmowa z Rysią,skoro Wy obie tak szybko nawijacie.No i jeśli mi się uda z Wami spotkać,to czy będę mogła wtrącić czasem słowo,heheh nie no żartuje oczywiście.:-D:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
A my dzisiaj z mężem mamy 2 rocznice ślubu! Wwybaczcie jeśli nie uda mi się już dzisiaj do was zajrzeć :sorry2: buziole :*

haaaa a my jutro mamy rocznice slubu - 3 latka.

witam wieczornie. zakupow ciag dalszy byl po poludniu i prasowanie robilam tez. po zakupach stwierdzilam ze po szalenstwie marketowym trzeba przespacerowac dziecko i poszlismy sobie na piwko:))) Leane tak dawala czadu ze ludzie sie nie rpzestawali patrzec.w sklepie w kolejce przy kasie moje dziecko wsadzilo facetowi lapsko do wozka i wziela mu jogurty ( mial wozek zawalony niezle), ludzie w kolejce prawie poumierali ze smiechu juz nie wspomne ze kasjerka tez bo mloda chciala zbierac artykuly:)))

i juz nie wiem co mialam pisac...
 
.w sklepie w kolejce przy kasie moje dziecko wsadzilo facetowi lapsko do wozka i wziela mu jogurty ( mial wozek zawalony niezle), ludzie w kolejce prawie poumierali ze smiechu juz nie wspomne ze kasjerka tez bo mloda chciala zbierac artykuly:)))

...

Franek dzisiaj na ryneczku upodobał sobie paprykę-najpierw czerwoną,a potem-malo brakowało,abyśmy pojechali z wielką zieloną papryką. Na szczęście Kuba zauważył-śmiechu było co niemiara.

Idę spać. Dobranoc kochane
 
Cass "głodnemu chleb na myśli" :-D
Emiliab to życzę ładnej pogody,aby wypad nad jeziorko się udał.:-)
Ida to ja nie wiem o co chodzi z tymi krostkami,ale u mojego Krzysia też na buźce się pojawiło kilka i na pleckach,tak jak pieluszka się kończy :baffled:O i nie wiem sama czy to potówki,czy z innego powodu :confused:
Dziulka niezła aparatka z Twojej córci,oj wrodziła się w mamusię chyba hehehe :-D
Elwirka życze spokojnej nocki.

Miałam dziś ochotę na amory z mężem,on też....ale po tych wszystkich dzisiejszych przygodach raczej nic z tego nie będzie bo najzwyczajniej w świecie nam się odechciało...:zawstydzona/y:
 
reklama
zapomnialam wam poodpisywac neico wiecej niz zwykle bo taki zakrecony dzien dzisiaj mialam ze szok. rano zakupy, potem obiad malej, potem zas zakupy, potem wyjscie i wrrrrrrrr.... maz wlasnei gary myje:D

a jutro jest MOJ dzien (poza tym ze rocznica slubu), i kolo 11h na basen jedziemy puki pogoda superowa a po poludniu pewnie gdzies na szwandaczke sie wyrwe jakas.

no i kupilam se... KREDKI olowkowe do opisywania zdjec w albumie Leane, kazdy opis ma inny kolor. album jest klasyczny z wkladanymi fotkami i okladka jest lilowa i fotka bucikow dzidziusia wiec chociaz sama kolory dodam -komenatrze do fotek itp. 432 zdjecia!!!!!!
 
Do góry