reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Roxi żadnej ironii w tej mojej wypocinie nie było :-) współczuję @ i bólów z tego powodu, przykro mi że znów z mężem nie haloooo. Czy znów o głupotkę poszło, czy też poważniejsza sprawa? Jejku powinniście odpocząć, wyjechać na weekend gdzieś we Trójkę, zmienić otoczenia. Nam pomogła zmiana otoczenie, może rewelacji nie ma ale jest dobrze jak jest, też mi brakuje takich chwil jak opisywała Alicja mimo że mąż jest cały czas to jakoś ten czas dla siebie ciężko zorganizować, bo przychodzi wieczór i padamy, rano jak niewyspani to są zgrzyty, nerwy i pozostaje niesmak...
 
reklama
Co do nocnika,to akurat moja mama dała spokój,jak przekonała się,jak błyskawicznie idzie nauka korzystania z toalety,jak się dziecka właśnie nie sadza za wcześnie.Córeczka brata opanowała wszystko perfekcyjnie w kilka tygodni,nawet nocki są suche ,ładnie woła siusiu i kupke i potrafi sporo wytrzymać (sama byłam świadkiem ostatnio,jak wracaliśmy do domu i akurat nie było gdzie i jak się zatrzymac).Miała troszkę ponad 2 latka,jak całkowicie zrezygnowali z Pampersów.
Kania,MałaMi- to,że mamy i babcie namawiają,to normalne,bo w ich czasach tak się robiło...choc w sumie ja już Tomira uczyłam "nową metodą"czyli później,a ma już 24 lata.
 
Ostatnia edycja:
Happy jak to zrobili???
Mój brat sadzał córkę na nocnik po roku, jak miała 2 lata siedziała już na kibelku z nakładką, podobno w dwa tyg nauczyła się wołać, chodziła w domu bez pieluch i sikała sobie po rajtuzach, spodniach.
 
Ostatnia edycja:
happy no właśnie jak to zrobili?
O to Twój Tomir to prawie w moim wieku, rok starszy ode mnie:-). Myślałam że jest kilka lat młodszy.
Moja mam to akurat jak jej powiedziałam o tym sadzaniu na nocniku to powiedziała że Łukasz jeszcze ma czas i że za wcześnie jest.

roxannka ale ze mnie buła, a teraz sobie przypomniałam że pisałaś a ja głupia nie spamiętałam, bo tak to jest jak się pisze posta na raty:eek:. Oj a co to się z mężem podziało?
 
Ostatnia edycja:
Hej! Ja tak w przelocie, bo zaraz jade do Z-cia na rehab. Jakos nie mam czasu wczytac sie co piszecie. Wczoraj dzien jakos zlecial. Wieczorem siedzialam i wystawialam aukcje. W weedend sprzontanko i goscie. Poza tym milion roznych rzeczy przy okazji.
Wszystkim obchodzacym rocznice i miesiecznice graatuluje.
No i juz uciekam.
 
No dobra nadrobiłam chociaż dzisiejszy dzień. Napiszę jeszcze tylko, że Julka nadal marudeka, jeść je ale widzę, że apetytu nie ma! Ale najważniejsze, że chociaż coś je. Co do zęboli to nie wiem czy wyszły bo nie da sobie sprawdzić! Chyba na śpika jej sprawdzę :eek: Pogoda wreszcie ładniejsza więc popołudniu gdzieś sobie pojedziemy! Aha muszę się pochwalić, że wczoraj była u mnie moja jedyna przyjaciółka i jest w 5 tyg ciąży :-D Tak się cieszę, że szok!!!


czarodziejkaM współczuję Twojemu mężowi takiego tłumaczenia się!:crazy:
Elwirka współczuję nocki! Zobaczysz, że jeszcze Cię kiedyś Oliwka mile zaskoczy i ładnie zacznie sypiać! A moja Julka od 2 dni przesypia całą noc!!! I budzi się ok 6.
Kasia33 to spora różnica wieku między Twoimi pociechami! Fajnie! Synuś to pewnie takie oczko w głowie starszej siostry co?
uska widzę, że miałaś niedawno pechowy dzień? wywrotka małego, ten tir wrrrr.... dobrze, że wszystko dobrze się skończyło!!! A meble.....OMG 15 tys??? Ja za swoje 6 dałam i myślałam, że przesadziłam!
Alicja oby te 2 tygodnie bez małża szybko minęły :tak:
sheeney udanych wakacji!!!
Efa gratulacje dla małża za stałą umowę!
Roxi oby @ przebiegła szybko i bezboleśnie ;-) choć i tak widzę, że już się bidulko męczysz! :-(
 
Witam się i żegnam zarazem

Wpadam tylko życzyć obchodzacym dziś swięto wszystkiego najlepszego!
Miki wrócił, bylo troche łez wzruszenia i ciesze sie ,ze w koncu jest przy mnie:tak:

roxi mam nadzieje ,ze rocznica slubu byla stosunkowo udana

dziulka Tobie i małzykowi też zycze wiele miłości!

sheeney miłych wczasów

rysia i sarisa udanego spotkanka.

Trzymajcie się wszystkie cieplutko. Buziaki dla Waszych pociech!
Lapka biore ,ale jak tam bedzie z netem to zobaczymy.
Wracam za 2 tygodnie :-D, moze mnie nie zapomnicie:eek:
 
MałaMi,ja kiedyś zaczęłam wklepywać rozdział ze Spocka o nauce korzystania z toalety- na "Rozwój...",ale...zabij,nie pamiętam nawet,w jakim miesiącu to było:zawstydzona/y:.Tam wszystko dokładnie jest opisane...hm...pewnie jeszcze i tak będe musiała się przekopać przez wątek,coby sprawdzić,co już wpisałam,a co jeszcze nie...w każdym razie...mamy czas:).

doczytałam
Kania,ale bratanica nie sikała po rajtuzach:)-póki jeszcze dobrze nie umiała kontrolować pęcherza,to zakładali jej normalnie pampki.jak zobaczyli,że woła np. siusiu i wytrzymuje do czasu zdjęcia ubrania i posadzenia na nocnik,a potem na sedes,to wtedy dopiero przeszli na majteczki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doris szerokiej i bezpiecznej :-) na pewno nie zapomnimy !!!
Paolcia Oliwka też nie dała sobie zaglądnąć do buzi jak ząbkowała, dobrze że Julcia je cokolwiek i bardzo ładnie śpi, tylko się cieszyć.
E-lona przeciąg na maxa !!!
Happy mój brat właśnie tak nauczył że ściągał pieluchę i ganiała bez, jak się posikała kilka razy to się nauczyła wołać, polecał tą metodę ale przecież na to jeszcze za wcześnie, Oliwka sama jeszcze nie chodzi a co dopiero mówić że chce siusiu. Moja kuzynka ma córkę 3 tyg starszą od Oliwki i tamta sika i kupę robi na nocnik.

Koniec pracy, idę ogarnąć siebie, mieszkanie, nastawić pranie póki córcia na spacerku.
Miłego popołudnia, na pewno wrócę czy tego chcecie czy nie :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry