reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dzień dobry,Kochane...
Wybaczcie brak megawypasionego posta,a co za tym idzie- niepoodpisywanie Wam...ale weny brak...:-(.Wczoraj miałam dzień podobny ,jak uska i Czarodziejka...nic strasznego,ale tak mnie to wytrąciło z równowagi,że nie mam na nic siły i ochoty...:no:.Pewnie dlatego,że M. nie ma i brak silnego męskiego ramienia,coby się wesprzeć na nim...:-:)-:)-(
To tylko złożę życzenia suwaczkowe Patryczkowi Margerrity- wszystkiego najnajnaj dla Was z okazji 10ciu miesięcy:-):-):-):tak:.
I spadam...może potem jeszcze zajrzę,może nastrój mi się poprawi i humor wróci.Ale dobrze,że jesteście:tak:- przynajmniej mogę się wyżalić i poczytać ,co u Was,zawsze to lżej człowiekowi na duszy:).
 
Bry...

Margerrita suwaczkowe naj naj naj dla Ciebie i Synia :-)
Uska upsss sorki czemu pomyślałam że to ten starszy syn hmmm nie wiem, mam nadzieję że szybko się zagoi.
Emiliab fajnie, że mąż czuje się lepiej, współczuję nadejścia @.
Roxannka do Ciebie jeszcze nie przyszła @? zafasolkowana? wszystkiego naj naj najlepszego z okazji rocznicy ślubu, Patryś dał Wam poświętować? kolacja z deserem smakowała? % były, a te krostki może dlatego, że wkłada różne rzeczy do buźki.
Dziulka również wszystkiego naj naj najlepszegpo z okazji 3 rocznicy ślubu super, że zakupy udane, Leane to niezła aparatka :-) aaa i miłego opisywania fotek.
Natolin jak nocka? naprawianie Piotrusia w toku??? a co do wyjmowania z wózka, kładzenie do łóżka to u Nas też czasami tak jest i jak dla mnie nie jest to nic strasznego jeśli poprzedzone jest mega płaczem.
Rysia nawet nie wiesz jak się cieszę, że u Ciebie wszystko się układa :-) miłego spotkania ze Sarisą, pozdrów ją ode mnie :-)
Sarisa brakuje tu Ciebie, miło że tak aktywnie spędzasz czas u mamy. Szkoda tylko że Zuzia taka marudka, ale jak wyjdą zęby na pewno się to zmieni.
Mała_mi zatem życzę, żeby się wszystko ułożyło z mężusiem a Łukaszkowie całkiem katar przeszedł bo wiem jaka to zmora :-(
Mamaagusi nie lubisz zakupowych szaleństw?
Ika, Kasis teraz Wy się bawicie w przeciąg?
Ida zaszalałaś na zakupach, rzeczywiście tanie te bodziaki :-) a jak dziś nocka?
Szkoda że Makuc nie ma :-(
CzarodziejkaM współczuję tych wodno-rurowych awarii :-( upadku grafiki i tłumaczeń męża naszej służbie bezpieczeństwa :-( Tulam mocno :***, oby dzisiejszy dzień był stanowczo lepszy dla Was.
Sheeney więcej rzeczy od Ciebie i Tomusia?
Happy tulam mocno :***, co się stało?
Elwirka a jak u Ciebie dziś? nastrój lepszy?
Doris, Sheeney bezpiecznej podroży i miłego wypoczynku :-)
Pytanie do Dobranocki i mam które zaczęły sadzać na nocnik - jak Wam idzie? nie mają oporów? siusiają bez problemów? jak w ogóle pierwsze spotkanie z tymże przedmiotem?

A u mnie powodów do narzekań na razie brak, bo na co mam narzekać na pogodę która nie jest zależna ode mnie, na pobudki i marudzenie, na które nie mam patentu, na męża kiedy się stara, na koleżanki które czasem się odezwą, na pracę hmmmm tu jest wiele powodów do narzekań ale nie będę dnia od tego zaczynać.
 
Ostatnia edycja:
IDUŚ no miło, że zauważyłaś pozytywną stronę zachowania mojego męża ;-)
CZARODZIEJKAM no nie zazdroszczę wczorajszego dnia :-/
miałam jeszcze coś napisać, ale dzisiaj u mnie weny brak...
i nie chodzi o zły humor, a bardziej o refleksje
 
dzień dobry :-)

ojej jakaś fala dobijającego dnia ? uska, czarodziejka, happy tulam cieplutko :***

pranie wstawione, dzieć śpi, w domu cisza...czyli wracamy do normalności :-( ehh..cały czas sobie powtarzam: jeszcze tylko miesiąc, jeszcze miesiąc..
przynajmniej wczoraj wieczorem wreszcie mogliśmy pobyć zupełnie sami, było super :-p

miłego dnia wszystkim mamusiom, lecie nadrabiać ;-)

edit:

mała mi super że z Łukaszkiem już lepiej :tak: a jak tam między Wami?

Sheeney, doris udanego urlopu ;-)

uska o matko dwa wypadki jednego dnia :szok: całe szczęście że nic poważniejszego sie nie stało. jak sie dziś Karolek miewa?

elwirka współczuje nastroju :-(

Rysia, Sariska witajcie w klubie tych szybkomówiących :-D życze udanego spotkanka!

Roxi jak tam świętowanie rocznicy :-p ?

a tak w ogóle to Roxi, kroma, kasis my też w tym roku drugą rocznice świętujemy :-) 8.08 :-)

Dziulcia wszystkiego naj z okazji rocznicy!!!!

iduś gratuluje zakupowego łupu :-D

nat cokolwiek sie dzieje, przytulam :*

emiś współczuje niezrealizowania planów :-( człowiek sie nastawi na milutki wieczór a tu dooopa :-( :******

marg wszystkiego naj, naj, naj dla dzidziolka :-) !
 
Ostatnia edycja:
Bry :)

Co za smutaski się powłączały mamuśki. Tulam Was bardzo.

Kania my byliśmy w kinie na Harrym Potterze :)

Doris, Sheney szerokiej drogi Wam życzę i milusich urlopów. A Sheney oczywiście jeszcze zafasolkowania :)

Dzisiaj Pawcio wstał po 6 jakiś marudny się obudził, ale jakoś zasnął przed chwilą. Ciekawe na jak długo. Mężuś w pracy a córka chodzi na zbiór borówki amerykańskiej coby sobie pare groszy zarobić.

Dziulka Wszystkiego Najlepszego z Okazji Rocznicy. Buziaki Wam posyłam :)

Natolin łączę się z Tobą w refleksyjnym humorku. Ja miałam wczoraj taki. Sąsiad nam zmarł i taki dzień był jakiś .....
 
reklama
Hej mamusie,
wstaliśmy dziś z Łukaszkiem o 8, druga nocka już bez pobudek w nocy i spędzona cała w łóżeczku. A mąż właśnie od dwóch wieczorów oswaja na nowo Łukasza z łóżeczkiem a wygląda to tak,że bawią się w nim razem, bo ostatnio nam się wydaje że Łukasz czegoś się boi w tym łóżeczku. Trzymajcie kciuki żeby tak już zostało.
W tym tygodniu mąż chodzi na 6 rano do pracy i o dziwo bardzo cicho się zachowuje rano i jeszcze małego nie zbudził i za to mu się wielki buziak należy:-).

dziulka wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy ślubu dla Ciebie i męża!
I fajnie że masz dziś wychodny dzień.
roxannka i jak tam Wasze świętowanie się udało wczoraj wieczorem?
alicja z mężem to tak w kratkę bywa, sama już nie wiem. Wieczorem było fajnie:-).
Kochana wiem że miesiąc to dużo,ale zobaczysz że zleci to jakoś.
elwirka więcej humoru życzę, bo ostatnio zauważyłam że coś u Ciebie z nim ciągle kiepsko.
nat coś się dzieje złego? Mam nadzieję że to chwilowe!
iduś fajnie że natrafiłaś na taką okazję z tymi ubrankami dla Michalinki
sheeney a podobno to baby tyle rzeczy biorą ze sobą?:-D
czarodziejka o matko! ile wy to wczoraj mieliście przygód. Nie dziwię się że nastój na tiru tiru minął.
kania dobrze że u Ciebie mało powodów do narzekań, no i nie ma co sobie psuć humoru pracą. A wy już Oliwię chcecie na nocnik sadzać?:-)
 
Do góry