reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ANIAWA-jak ona mi wyjechala ze LEane ureguluje jesli chodzi o dzien pory jedzenia i siesty powiedzialam OK. ale do cholery zrobic taki problem bo PORPOSILISMY zeby nie zaciskala tak tej pieluchy?? toz moja tesciowa i moja mama tez o to zjebke dostaly i nie walily focha tylko robia tak jak mowie.to nie byl ZARZUT tylko PROSBA lagodnie wypowiedziana przez mojego meza. a to o ktorej w dzien Leane mialaby u niej jesc i spac to mi to latalo byleby jadla i spala.
KASIS- do placzu masz prawo i nie musisz sie kryc przed swiatem. w koncu to najukochansza osoba.
 
reklama
ROXI: niestety Alutek u teściowej zamienił się w aniołka i trzeba było siedzieć. Ale przezyłam bez żadnego większego uszczerbku na psychice więc jest ok ;-)
hmmm musisz jeszcze popracować nad Alutkiem ;-) ale ciesze się że wyszłaś stamtąd bez szwanku :-)
A ja z okazji swieta dzis uslyszalam od syna piosenki i wierszyki, ktore w przedszkolu sie nauczyl.
już się nie moge doczekać takich atrakcji za kilka lat :-) narazie usyszałam sporo ale w jakimś nie zrozumiałym języku ;-)

mała mi jak tam leżenie i pachnienie :-) ? odetchnęłaś nieco? :**** a prawie zeżartych tulipanów zazdraszczam :-D ja od małej dostałam dziś pobudke o 5.00 :-D ale później zrobiliśmy sobie kilka wspólnych fotek coby ten wyjątkowy dzień utrwalić i zrobiłam Isiaczkowi odcisk rączki :-)


jak tam mamusie, odpoczęłyście dzisiaj? trzeba rozpocząć świętowanie :rofl: która sie na desperadosika załapuje? chętnie sie z kimś stuknę za to "aby nasze dzieci miały bogatych rodziców" :-D
mam takie nieodparte wrażenie że powyższy post był w odpowiedzi na mojego posta, ale kłócić się nie będę :rofl2:
ja co prawda nie desperadosem ale żuberkiem moge się stuknąć :-) za zdrowie mam oczywiście :-)

dziulka, no to nieźle z tą nianią :szok: dobrze że to teraz się stało niż by później jakaś akcja wyszła, Leane by się przyzywczaiła i wy byście mieli większy problem :tak:

aniawa, mrożone kamienie ... mmmm to musi być przysmak :-D

kasis
, myślałam o was dzisiaj i o doris, i chciałam tylko napisać że jesteście bardzo dzielne, tulam :*
 
Makuc , Dagisu gratki i wszystkiego co najlepsze!

A dla wszystkich mamuś z okazji Dnia Matki wszystkiego najpiękniejszego,najlepszego,spełnienia marzeń i zdrowych,grzecznych dzieciaczków !:-)
 
no chociaż jedna sie stuka :-D zdecydowanie za mało dziś mamy AA :rofl: :-D

Dziulcia popijasz coś?
no baaaaaaaaaaaa ja bez piwa to jak auto bez paliwa!!!!!!!!!!:))))




a teraz wiadomosc z ostatniej chwili:

wczoraj ktoras mi wjechala na mabicje odnosnie hymnu BB

zajrzyjcie na watek poezji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! melodia jak dla naszego hymnu polski!!!!!!!!
 
Może któraś z Was chce mojego Alutka na kilka godzin przygarnąć?
Atrakcje gwarantowane :oo2:
dawaj, przygarniemy ;)
Efa masz super rodzicow, widac ukochany wnuczek :D
dobranocka skok? zeby?
dziulus moze to i lepiej, ze niania teraz sie okazal afeee, zanim sie mala do niej przyzwyczaila ,a wogole to mega hiper super wierszyk, tylko mnie pominelas :-(
kania, doris dolom akysz, aby jutro byl lepszy dzien
Alicja super, ze się udało znalezc nowe mieszkanko
Kasis :*

w poniedzialek idziemy Patrysia kuc, bo mu sie ciemiaczko nie zrasta, dostalismy skierowanie na badania i jeszcze na jednen hormon co mial podwyzszony po porodzie, trzymac kciuki by wyniki byly dobre
objadlam sie ciachem i mie przeslodko, chyba sie nigdy oponki nie pozbede
od jutra zaczynam przygode z rowerem, a od poniedzialku bede nim do pracy smigac, tylko musze obczaic trase jak dojechac :D
 
MARGERRITA przepraszam ze pominelam:) moze akurat dostane weny i zagubine owieczki "dopsmaruje":)))a z drugiej strony wymyslec cos na kazda a jest nas ponad 30 to bylo wyzwanie:))) nie tylko ciebie pominelam na pewno :) nadrobie w przyszlosci hihi:)
 
reklama
Do góry