reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dziulka tak jak pisala Alicja na wątku co ty pijesz bo ja rowniez chce heheheh:)jestes boska czytalm teraz Twoja poezje twórczą:)usmiałam sie:)
 
Dzień dobry...u nas nocka- masakra...:-:)no:Amelka jakos nie chciała mi spać po południu,to juz przetrzymałam ja do wieczornej kąpieli.Potem butla i padła.No,a po godzinie zadzwoniła moja siostra no i po spaniu ...Musiałam wziąć ja do siebie,bo mi chciała z kołyski wyłazic...a u mnie tez nie było spania,tylko marudzenie,przekręcanie sie na brzuch i ryk,i tak do północy.a potem obudziłą się o 3 .00 i do teraz jeczy...Więc chyba nie dane mi będzie teraz dokończyć tego posta- musze się z nią położyć...zresztą,mam oczy na zapałki...
Postaram sie zajrzec ,jak wstaniemy.Miłego dnia wszystkim:***
 
HAPPY: tulam :**** mam nadzieję, że udalo Wam się chociaż troche jeszcze przespać? Może Amelkowe ząbki znowu dają czadu, stąd taka masakra? buźkam i dużo sił!
MARGERITTA: kciuki zaciśnięte!
DZIULKA: Hymn świetny:) i ja wiem - Ty nic nie pijesz ale coś bierzesz! przyznaj się to i ja sobie takiego wspomagacza zafunduję:)))

ja właśnie skończylam pić kawę, Alutkowa na macie i tak gdybam za co się zabrać, bo roboty masa a chęci zero :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
witam- Ja tak jak MAKUC skończyłam pic kawkę i jeść śniadanie.Dziś czeka nas wizyta u lekarki -kontrola z Kamilą po szkarlatynie.A potem siedzimy w domku.
HAPPY- mam nadzieję że pospałyście:-)
DZIULKA gratki dla Leane z okazji 8-hymn jest boski.Masz talent kobieto.
Miłego dzionka.
 
reklama
Do góry