reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
łoosz ja. 3500? nieźle.
No ale czemu się dziwić: praczka, sprzątaczka, opiekunka do dziecka, kucharka i wiele, wiele innych:)
az to mojemu D. dam do poczytania jak wróci! ;))))
 
ROXANNKA mój też przez pół roku tylko na plecach spał, a teraz już wędruje po całym łóżeczku. nie ma co się martwić.
a co do dźwięków wydawanych to u mojego dziecka tak samo...
EMILIAB dobrze, że będziesz miała ten płatny wychowawczy.
ja nadal zastanawiam się nad przyszłością, a w zasadzie się nie zastanawiam tylko tak trwam chwilowo na zasiłku dla bezrobotnych.
RYSIA nawet nie wypowiadaj takich słów, że może spodziewam się dziecka, bo zawału dostanę!!! ale to nie to. ufff.
IDUŚ humorek lepszy? chociaż u Ciebie to tylko jedno humorek poprawia, a mąż przecież na nocce ;-) to nie wiem ;-)
mój mąż przyniósł kwiatki i książeczkę wczoraj i wręczył Piotrusiowi Panowi, żeby mi dał, ale lekka moja sugestia była wcześniej, nie mniej było mi BARDZO miło.
LADYGAB o nie! ;-) zmieniłaś avatarek ;-)
E-LONA ale super!!! zazdroszczę Ci i już się urlopu nie mogę doczekać, o ile oczywiście dojdzie on do skutku, bo mi znalezienie kwatery nie idzie :-(
MALA MI dobrze, że jesteś, ale czyżby u Ciebie, podobnie jak u kilku dziewczyn, coś nie tak z chłopem??
ALA też jestem uzależniona oczywiście. cieszę się, że mieszkanko fajne i humor dobry. a z pracą najważniejsze, że masz takie nastawienie jakie masz. ale ile Wy płacicie za mieszkanie? pisałaś?
EMILIAB i jak męża zdrowie?
co do DZIULKI to współczuję Ci akcji, a zgadzam się z tym co MAKUC napisała w 100%, bo gdybym się zajmowała czyimś dzieckiem też bym bała się dawać mu poduszkę i kołderkę, ale z resztą w zupełności Cię popieram. i życzę, żebyś w końcu znalazła kogoś odpowiedniego.
ale najbardziej mnie rozśmieszyło, że niania nie jadła, bo jej Twój mąż uwagę zwrócił, a w zasadzie o coś poprosił. To chyba ona jakaś niezrównoważona psychicznie i dobrze, że się Twoim dzieckiem zajmować nie będzie.
KASIS też o Tobie pomyślałam, jak byliśmy u teściowej na cmentarzu :-( :-( :-(
MARGERRITA trzymam kciuki za Patryczka
HAPPYBETTI mam nadzieje, że udało Wam się dospać. ja dlatego mam wyciszone dźwięki, bo jakby mi ktoś Pudzianka obudził...
DZIULKA, JOLI gratki!!!

ale mi wyszedł długi post, ciekawe czy ktoś go przeczyta ;-) ponad godzinę główny nadrabiałam ;-)
 
roxanka- A mój ma od spania na plecach to ma teraz płaską główkę. mój nic nie robi oprócz siedzenia i się patrzenia na nas, sam czasem się przewróci n brzuch i to wszystko :) Mi to odpowiada bo nie muszę jeszcze wszystkiego pilnować. A mój nawet nie mówi "mama"


makuc- fajnie by było dostac te 3500, Państwa na to nie stać.

spadam dziecko oddać do mamy, to starsze bo mnie terroryzuje :)
 
Ostatnia edycja:
No to witam sie jeszcze raz- właśnie wstałysmy.Przede wszystkim to,czego nie zdążyłam za pierwszym razem napisac,ćzyli gratulejszyny suwaczkowe:tak:
LEANE I GABI mają dzis ósemeczkę:-).Wszystkiego naj naj dla nich i dla ich wspaniałych mamuś-Dziulki i Joli:-):tak:.
Rano (hm...w nocy...) Was nadrobiłam,ale wszystko mi z łba wywietrzało i sie poplątało.Pamiętam tylko,że niania jednak nie taka fajna...no,cóż...szkoda,że taka sie okazała nieelastyczna- w kwestii tej pieluszki naprawdę mogła sobie darowac i ustąpić...
Ja rozumiem,że mając trójkę dzieci trzeba to jakoś poukładac i opanowac,ale co jej szkodziło z ta pieluszką????
Pamiętam też,ze na chłopów się skarżyłyście...oj,ślepe one ,ślepe,że nie widzą,co robią takim fajnym laskom...i nie jest to słodzenie czy cós- naprawdę się dziwię,że tak nie doceniają...ale z eksem miałam to samo...więc dziwić sie nie powinnam...:no:
Przepraszam,że dziś nie poodpisuję wszystkim,ale tyle wczoraj tu sie działo,że nie będąc na bieżąco,nie jestem w stanie:zawstydzona/y::sorry:...postaram sie poprawić i jutro już normalnie być :tak:,bo ja na spokojnie mogę siedzieć i pisać tylko z rana,jak Amelka dotankowana śpi,a dziś nawet to sie nie udało...w dzień nie bardzo mi pozwala...to tyle,jesli chodzi o jej "grzeczność"- cos tak czułam,że to cisza przed burzą...to znaczy...w sumie sama nie wiem,o co kaman- nie jest to lęk separacyjny chyba,bo od czasu do czasu wychodze na krótko z pokoju i nic sie nie dzieje.Nie musze też jej ciągle zabawiać,bo teraz np. siedzi na podłodze i bawi się sama,gada cos tam do siebie,zaczepia mnie,śmieje się,ale krótko to trwa,bo zaraz sie nudzi i wtedy kładzie sie na brzuchu i jest ryyyk,bo na brzuchu nie lubimy....hehe,zauważyłam,że jak przemieszcza sie do przodu (taką dziwną kombinacją pełzania,cocker spaniela i podrzutów dupencji na wyprostowanych nogach),to tak,jakby jej wściekłość ją napedzała,krzyczy ze złości i pełznie:))))).
 
witam znad kawy , Leane obok siedzi, tatus spi.
ktos chwilowo zgasil slonce ale tylko chwilowo.

dziekujemy za gratusie:)) JOLI gratki dla twojej lobuzicy bo jest mlodsza od mojej o cale 4 minuty:))))))))))))

nocka nawet ze: do 5.50 i potem do 9.00.

dzisiaj mam w planach sprzatanie , pranie poscieli i prasowanie i ogolnie odmyc kuchnie i lazienke. jutro se robimy imprezke a cooo:)

NATOLIN ta kobieta- ja zauwazylam jest tak przewrazliwiona ogolnie ze ona az sie trzesie w srodku jak dziecko nie tak sie zachowuje (mowa o tym chlopcu), a ze nie jadla obiadu bo tak przezyla ciezko ze ktos ja poprosil. kurde jakby ktos ja opierdzielil to chyba by samobojstwo popelnila!
 
reklama
Witam dziewczynki:-)
Na noc nie mogę narzekać bo Miłosz usnął o 21 i spał do 6.30 (z jedną pobudką na karmienie) więc jest ok:-)Ja dzisiaj w planach dentysta-kurcze jakby mi się przydało to 3500 zł za naszą pracę (miałabym na zęby i inne przyjemności)a tak poza tym to dzisiaj czeka mnie farbowanie włosów bo jutro mam wesele brata a poza tym zapraszają na nie tylko ludzi,zwierzętom wstęp wzbroniony więc by tak wejść muszę się jeszcze dzisiaj odsierścić bo na razie wyglądam jak małpa:tak:
Dziulka, Joli gratki dla Was i dla Waszych księżniczek w dniu ich święta:-)
Beti współczuje nocki i życzę Ci by dzisiejsza była lepsza (czytaj:przespana):-)
Natuś ja też przeczytałam Twego posta...a tak w ogóle pisz częściej bo toż nie dopuszczalne byś produkowała tak mało postów:szok:
Alicja super że znaleźliście fajne mieszkanko...prace pewnie też niebawem znajdziesz czego Ci życzę:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry