reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

emilia- mój wszystko co sam do buzi może wziąć to lubi, ale z łyżeczki czort nie chce. Ale wafelka jeszcze nie miał, loda już lizał, córa mu wpakowała, jak większość zakazanych rzeczy. Jak miał z 3 mce to dała mu z łyżki Monte, Na szczęście nie miał żadnej wysypki, teraz ją kontroluję, bo jak mu da coś twardego.

Makuc , Dagisu, Guziczek wszystkiego naj dla waszych słoneczek, a przede wszystkim, żeby grzeczniutkie były i zdrowiutkie :)


sheeney-
to twój smakosz jest, ogóreczki, jak od tego zaczyna to będzie wcinał. Moja córka też lubiła ogórki, teraz już tak średnio, ale za to ciągle w lodówce stoi.

Witajcie Małam Mi i Elonka

Doris- tak patrzę na ten twój suwaczek i ten twój starszy syn to strasznie przystojny jest.

efa- taki mały i już wie co kobietom do szczęścia jest potrzebne, mały dżentelmen :)

mała mi, dagusi
i reszta co im życie prywatne troszkę się pokręciło życzę wam aby was jeszcze trafił piorun Amora, albo bardziej strzała :) Ja mam tak, że mój M to ciągle się ociera o mnie, jak pies, obojętnie co robię to on zaraz koło mnie stoi i się łasi, znienacka mnie dopada jak jakiś zbok. Czasem mam już dosyć tego jego testosteronu, a ja mu ciągle uciekam i odpycham.

U nas ciepło, może jakiś deszcz spadnie.
 
reklama
...i wróciłam :-) jestem całkowicie, totalnie i bezdyskusyjnie uzależniona od internetu :rof: dwa dni a mnie już szlag trafiał :-D

na wstępie od razu muuusze sie pochwalić bo nie wytrzymam i pęknę :-) : udało sie nam znaleźć mieszkanie! cenowo wyjdzie nam o 100 zł więcej niz obecnie więc suuper! no i oczywiście dwa pokoje więc Isia sie wyprowadza ;-) :-D ogólnie jesteśmy bardzo szczęśliwi bo trafiliśmy na nie zupełnie przypadkowo, babka chce tylko 200zł odstępnego mieszkanko przytulne, blisko centrum więc wszystko pod reką :-) sami sobie pomalujemy zgodnie z naszą (moją :-D ) wizją i położymy panele - za co ona nam zwróci kase. Tak więc jestem MEGA happy! oczywiście zauważyłam że jak coś sie uda to zaraz coś sie musi za przeproszeniem zdupić :/ okazało sie że niestety dyrektorka przedszkola w którym miałam pracować dostała odmowe z UM i nie bedzie mogła otworzyć nowej grupy, więc ja na dzien dzisiejszy zostaje bez pracy..ale w ogóle sie tym nie przejęłam, mam jeszcze czas, może jeszcze sie ktoś odezwie a jak nie to myślę o tym, żeby wziać pod opieke jakiegoś malucha, dzięki temu byłabym z Isią i przy okazji wpadło by parę groszy do kieszeni..zobaczymy jak bedzie najważniejsze że mamy gdzie mieszkać :-)

aaaa zapomniałabym: Dziulka jesteś niesamowita :-D !!!!

Makuc , Dagisu, Guziczek gratulejszyny!
 
Ala super,że się udało znaleźć mieszkanko:-). A z pracą-trudno, nie twoja wina-nawet dyrektorka nie jest niczemu winna... Znajdziesz prace,jestem tego pewna:-)

Mała_mi fajne,że jesteś. A jak prawko? Kiedy egzamin?

Ja za godzinkę jadę po Kubę,bo dzisiaj jest u swojej koleżanki z przedszkola(jej mama go odebrała). Odbieram również maż od lekarza,bo kaszle tak,że pół miasta go słyszy:szok:.
 
ROXI: same gratisy na dzień mamy dostalaś widzę. Może Twój mały terrorist chciał, żebyś zapamiętała ten dzień na dlugi, długi czas, stąd takie "atrakcje" :confused:
oj nie zapomne do końca życia :-D
ale wiecie co, nie wiem czy to możliwe ale z każdym dniem kocham tego mojego szkraba bardziej i bardziej, nawet po takich suprajsach ;-)
makuc,a jak wizyta u teściowej ? mam nadzieje, że Alutek szybko wybawiła cie od tej przyjemności :cool2:

Roxannka to masę prezentów dostałaś :-), fajnie że udało Ci się schudnąć, ważysz pewnie teraz mniej niż przed ciążą tylko jak Ty to robisz?
No troszke mi się schudło, ale jak to trzeba spytać o to Patryka, bo to jego zasługa ;-) wyssał ze mnie wszystko :-p

roxannka masę prezentów dostałaś od synka;-). A co do słów, to się ie przejmuj. Franek też nie mówi "mama" tylko "tata". Z Kubą było tak samo....
nie przejmuje się ;-) tylko on "mama" już mówił a dzisiaj się zawziął i tylko "tata, tada" itp itd a na dzień ojca bedzie mówił tylko "mama" - taka mała przekora rośnie ;-)
rysia ja tam dochodzę do wniosku ,ze jak mi sie związek rozpadnie , to przerzucam się na dziewczyny. Boszzzzz jakie życie byłoby lżejsze i przyjemniejsze :-D
kochana to ja się już w kolejke na randke zapisuje :-D a tak na serio to życze ci żeby wszystko się poukładało w związku a twój mężczyzna przejrzał troszke na oczy i się ogarnął bo chyba nie wie co czyni i mówi :dry:
1)coraz bardziej załuję ze mam pralke z wsadem od góry:cool:
2)moja też wrąbywała i cyca i butlę na równo:-D
3)roxi, słońce, przecież oni chcą cie tylko "ukomplementnić" że tak swietnie po ciaży wyglądasz!!! to wcale nie znaczy że przedtem było "nie halo"!!!
1)no to chyba czeka cię wizyta w sklepie agd ;-) mówie ci, warto troche kasy wydać a potem troche spokoju w domku :-D
2)toż to te nasze dzieci są "wyjątkowe" hihi :-)
3)dziękuje ci :* kurcze właśnie mnie uświadomiłaś :tak: a ja głupia tak wszystko do siebie biore i wszedzie widze złe zamiast dobre :zawstydzona/y:
a jak tam sztuczne słoneczko troche humorek poprawiło ?

Doris- tak patrzę na ten twój suwaczek i ten twój starszy syn to strasznie przystojny jest.
o tym samym myśle jak widze suwaczki doriska :-D no i drugi przystojniacha rośnie :tak:

Dostałam od Olka różę na dzień matki :-). Przy małej pomocy mojej siostry, hihi.
Ale się cieszę!!!
to super :-) a nie zadużo tych prezentów wyspana i jeszcze kwiatek :-pOluś cie rozpieszcza;-)

dagisu, mała mi,
przytulam :* będzie lepiej!!!

Silve, kurcze przykro mi że Adaś tak czaduje, mam nadzieje że szybko mu przejdzie :tak:

e-lona, zazdraszczam bo ja kocham morze :zawstydzona/y: życze udanego wypoczynku i czekam y na jakieś fotki :-)

alicja
, super, że mieszkanko znależliście i że wszystko po waszej myśli :-) a praca się jeszcze znajdzie, spokojnie :tak:

to i ja się pochwale, dostałam od moich mężczyzn tulipany :-):-):-) duży zakupił a mały wręczył, po drodze prawie je zeżarł :-D teraz mężuś poszedł na spacerek a mamusia ma labe i zamiast leżeć i pachnieć to odrazu na forum, to się nazywa miłość ;-):cool2:
 
ROXI: niestety Alutek u teściowej zamienił się w aniołka i trzeba było siedzieć. Ale przezyłam bez żadnego większego uszczerbku na psychice więc jest ok ;-)
 
Nno i plan na dzien dzisiejszy uwazam za wykonany. Jutro nie wiem co bedziemy robic, bo jakis cyklona ma nad Polska przechodzic i pogoda ma byc deszczowo-burzowa.

Ladygab to przyjezdzaj to jeszcze poplywamy jakims statkiem.

Efa super prezent dostalas.

Alicja super, ze mieszkanko sie znalazlo. A praaca predzej czy pozniej sie znajdzie. Z ta opieka nad jakims maluszkiem to nie glupi pomysl.

Suwaczkowe gratki dla swietujacych dzis dzieciaczzkow Dagisu, Guzik i nie pamietam kogo jeszcze.

Mala_mi fajnie, ze tesciowa wybyla. Oby jak najdluzej poza domem byla.

Sivle trzymam kciuki, zeby Adas szybko sie naprawil.

Doris, Dagisu, Mala_mi mam nadzieje, ze szybko stosunki z mezami sie poprawią.

A ja z okazji swieta dzis uslyszalam od syna piosenki i wierszyki, ktore w przedszkolu sie nauczyl.
 
mała mi jak tam leżenie i pachnienie :-) ? odetchnęłaś nieco? :**** a prawie zeżartych tulipanów zazdraszczam :-D ja od małej dostałam dziś pobudke o 5.00 :-D ale później zrobiliśmy sobie kilka wspólnych fotek coby ten wyjątkowy dzień utrwalić i zrobiłam Isiaczkowi odcisk rączki :-)


jak tam mamusie, odpoczęłyście dzisiaj? trzeba rozpocząć świętowanie :rofl: która sie na desperadosika załapuje? chętnie sie z kimś stuknę za to "aby nasze dzieci miały bogatych rodziców" :-D
 
reklama
WSZYSTKIM MAMUSIOM Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA ŻYCZĘ :
DUŻO ZDRÓWKA,WYTRWAŁOŚCI I OGROMNIASTEJJJJJJ CIERPLIWOŚCI DO TYCH NASZYCH
PAŹDZIERNIKOWYCH SZKRABÓW


DZIULKA
Twój wierszyk był MEGAAA zajefajny!!!!!!!
 
Do góry