reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

makuc, natolin, Ida- ta moja gondola jest mała i wyjmowana jak nosidełko, wyjęłam ją i ma teraz dużo miejsca makuc-to właśnie taka mniejsza w środku
Ida-u mnie zamiana niestety by nie wypaliła bo mieszkam z teściową:-)ciekawe czy wogóle dostane jakiś urlop w wakacje ale na wekend napewno się wybiorę nad jeziorko
ulisia- słodki kibic, zagłosowane
Mona,Magnolia-supr fotki, zagłosowane
Dziulka- przykro mi z powodu cioci, uściski
strip-dużo zdrówka
 
reklama
makuc, natolin, Ida- ta moja gondola jest mała i wyjmowana jak nosidełko, wyjęłam ją i ma teraz dużo miejsca makuc-to właśnie taka mniejsza w środku
ano tak mi się właśnie wydawało, że to dziwne, żeby taka "normalna" wózkowa gondola już za mała była. My sobie taką mniejszą gondolkę osobo dokupywaliśmy, bo to idealna rzecz jak się chce np. znajomych odwiedzić, czy dziecko tylko kilka kroków przenieść;)

Poza tym witam się z rana:) Ja od 5 już na nogach. Mała wstała na jedzenie i jak już mnie obudziła tak zasnąc nie mogłam. Zdążyłam trochę ogarnąć mieszkanie, wyjść z piesem i zjeść. Zaraz robię kawę i takim oto optymistycznym akcentem oficjalnie zaczynam dzisiejszy dzień:)

MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM :laugh2::laugh2::laugh2:
 
mona, ulisia, magnolia
my też zagłosowaliśmy :)
A ja dziś miałam pobudkę o 5:30 bo małą trzeba było wyszykować na bal IMGP6393.jpgIMGP6405.jpgIMGP6390.jpg taka przejęta że nawet sie nie mogła naturalnie uśmiechnąć do zdjęcia. Szkoda że Krzyś przeziębiony i nie pojadę jej zobaczyć.
 
My zaraz do lekarza lecimy. Od tygodnia zbite, zielone kupki, w diecie nic nie zmieniałam więc nie wiem skąd. Dodatkowo mała jest strasznie rozdrażniona, dziwnie się zachowuje, płacze przeraźliwie, wije się na rękach. Jakby ją coś bolało a za chwilę jest wszystko okej. Zobaczymy co powie lekarz, trzymajcie kciuki.
 
trzymam kciuki za wszystkie bobaski rozchorowane.
u mnie noc tragicznie 39,5 goraczka pomogl apap ale dopiero o 3 spadla do 37 ale po 7 znow rosla i teraz 38.5 :| apap znow poszedl w ruch. kosci mnie lamia bol glowy gardlo kaszel. tragedia jakbym miala zejsc :|
dzis ide do lekarza bo nei wiem ile mozna tego apapu brac jak sie karmi :( w nocy A. podawal malego do karmienia, bo nie mialam sily wstac i go wyjac z lozeczka,a o d 4 spal ze mna bo A. do pracy. mam nadzieje, ze sie nie zarazi, ale nie dalabym rady go podniesc. teraz tesciowa go bawi. a ja go nakarmie. A. po 12 wraca z pracy.
ratunku!!!!
nawetmama mi banki wczoraj stawiala:eek:
 
LutyMałgoś śliczną masz córcię. Prawdziwa księżniczka :)
U nas noc super. Mały zasnął przed 22 a obudził się na cyca o 4. Zasnął nawet bez zmiany pieluchy i dopiero o 7.40 znowu pobudka na jedzonko i zmianę dupki :) Ponad 12 godz w jednej pieluszce. Masakra!!! Na szczęście nie odparzyło go. Teraz znowu kimnął. Muszę ogarnąć mieszkanko i przygotować obiad bo o 12 kuzynka do mnie na pogaduchy przychodzi.
Życzę zdrowia wszystkim chorowitkom.
 
Witajcie dziewczynki! Ja dzisiaj w domu z synami,bo...zaspałam i nie poszliśmy z Jakubem do przedszkola. Tak mi się fajnie spało:-). Jeszcze rano,po karmieniu,spał ze mną Franek,to już w ogóle miodzio:happy2:.
Pewnie nie będę za często się dziś udzielała, bo Jakub będzie ukupował komp.

Wszystkim chorym- DUUUUUUUUUUUŻO ZDROWIA!!!!!
Luty Małgoś Emilka to śliczna dziewczynka:tak:
monimoni trzymam kciuki za wizytę!

Ida A ty daleko mieszkasz od Dębna? Tak codziennie o tobie myślę,bo mąż jeździ do pracy do Dębna:-D

Miłego dnia!!!
 
Witam dziś tez optymistycznie,dziecko dało pospac aż do tej pory i teraz wesoła ,leży w kołysce i sama sie bawi:).My szybko się ogarniamy i na spacerek,bo potem ma padać.Dużo zdrówka dla chorych dzieciaczków i mam,oby szybko przeszło:).
 
Dorisday, Silve, Martabartosz, LutyMałgoś - Karolinka kazała podziękować za głosy:)
Strip współczuje naprawde, mnie ostatnio mąż zaraził jakimś choróbskiem i nie pomogły tabletki bez recepty, musiałam wziąć antybiotyk zeby nadawac sie do życia i moc zająć sie dzieckiem, także wiem co czujesz, wracaj szybko do zdrowia
Dirisday ślicznie wyglądałas stroju piratki no i super ze Doriankowi nie przeszkadzał hałas
Monimoni trzymam kciuki żeby to tylko przejściowa dolegliwość sie okazała
Luty Małgoś śliczna ta Twoja córa:) i jaka przejęta. Śmiesznie sie czyta ze o 5.30 trzeba juz dzieciaczka na BAL szykowac
Karolina wczoraj coś nie mogła zasnąc i o 23 sie wkurzyła, oczy jak 5 zł, placz. zrobiłam jej mleczko, zjadła i chyba sie zamuliła przy tym bo zasnęła w końcu. My dziś idziemy skontrolować znowu bioderka, mam nadzieje ze jest ok i że Karola nie strzeli panu doktorowi kupy, bo czekamy juz 2 dzień:) no i w końcu wyjde z domu, eh ja chce wiosne!!!
 
reklama
oj, też bym chciała, żeby już wiosna była...
noc na szczęście mały spokojnie przespał, więc może nie jest z tym katarem tak źle.
ja oczywiście nadal w piżamie, i tak jak Wy pijecie poranne kawki, tak ja piję poranną herbatę zieloną :-)
 
Do góry