reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
My już po szczepieniu-mój 7 kg synek był bardzo dzielny co sprawiło że mamuśka jest bardzo dumna. Po szczepieniu wybraliśmy się do Tesco po zapas pampersów i chusteczek-Dobranocka jeszcze raz dzięki za info o promocji:-)
Jeśli chodzi o wakacje to my wybieramy się do bukowiny tatrzańskiej w weekend majowy na baseny termalne uczyć młodego pływać. Szczerze polecam-bo będąc tam rok temu widziałam sporo zadowolonych małych brzdąców:-)
Dobranocka gratuluje rocznicy poczęcia-fantastyczna robota:-)
Sivle, Dorisday piękne z Was kobiety:-)
Mała_mi warunki mieszkaniowe na pewno się poprawią i jeszcze szybciej niż się obejrzysz będziesz w ramionach tulić kolejną małą dzidzie:-)
Strip zdrówka życzę:-)
Ulisia zagłosowałam!!!:-)
 
Dzięki dziewczyny! Chcę mieć jeszcze jedno dziecko na pewno to wiem, jak i nie dwójkę jeszcze - ale to zobaczymy. Na razie muszę się powstrzymać,ale wierzę w to że jak będziemy na swoim to będziemy mogli później pomyśleć o rodzeństwie dla Łukaszka.

natolin ja rodziłam z początku naturalnie, bo mnie podpięli do oxy i po 5 godzinach byłam u finiszu w sensie miałam skurcze parte, zrobili mi dwa podejścia do rodzenia ale mały zrobił sobie z pępowiny koszyczek i jak ja parłam to on się zaraz potem cofał. No i zadecydowali że idę na stół, tak więc nie wiele brakowało z tego co mi powiedziała położna do finishu. Tak więc wiem co to poród naturalny.
Ale wiem że teraz po CC będę chciała mieć kolejną CC. Jakoś tak wolę, chyba nie jestem stworzona do SN, ale jakby nie było przeżyłam SN i wiem co to jest ból. Chociaż po CC też było ciężko z ruchliwością.

Dziewczyny na mojej ranie po CC pojawiło się takie jakby małe otwarcie i jest tam taka rana czerwona. Mąż wczoraj patrzył na to i stwierdził że jest tam chyba resztka szwu. Czy tak może być? i to miejsce jest lekko jakby mokre... Nie wiem o co kaman.
Powiedźcie mi do jakiego lekarza mam z tym iść, do swojego gina, czy do szpitala gdzie rodziłam? a może do rodzinnego?

A my już po zakupach w tesco. Kupiłam kaszki z takim pudełeczkiem na nie. Pieluchy kupiliśmy, do tego nakupowałam trochę bodziaków większych bo nam potrzebne. Dwie herbatki po 4 miesiącu i 5-tym. No i pare rzeczy spożywczych.

A na półce z mlekiem i tak był prześwit. Zostały 3 i 4 i to parę sztuk. No a 2 i 1 poszły wszystkie:-). No ale my i tak chyba jednak pozostaniem przy 1 AR a nie zwykłej 1.
 
reklama
Do góry