reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Sugar witaj w klubie, ja też zaliczyłam dzisiaj beczenie koło 6 rano, ale to przez moje chore sny, które mnie męczą:/
Witam nową mamusię;)

Kurcze co jest z tymi snami ja tez mam straszne ostatnio:baffled: z soboty na niedziele gonili mnie goscie z "mam talent" w pomarańczowych uniformach i żółtych kaskach na głowie,a w ta noc z kolei sniło mi się że mój m mnie zdradzał z sklepową która sprzedaje w pobliskim sklepiku:szok: niewiem skąd nawet takie sny się wzieły ale widze że nie mnie jedna męczą koszmary:rofl2:
 
reklama
powiem wam ze mi tez snilo sie ostatnio ze moj mnie zdradza :( najgorsze jest to ze po wszystkim w tym snie ona zjadla MOJE michaszki... cukierki za ktorymi wariuje w ciazy...
 
o matko! plod obumarly?? jakim cudem?

wod zostala mi doslownie garstka, doszla do tego tachykardia, zwapnione lozysko mocno, lekarz powiedzial ze jeszcze pare dni i bylo by po wszytskim

Ty to nawet nie bierz takich opcji pod uwagę !!! wszystko bedzie dobrze - zwłaszcza z takim zapleczem pozytywnych mysli , życzen powodzenia i mentalnego wsparcia od nas wszystkich!!!

Kurde , a ja jutro do szpitala - i zaczynam sie stresowac! Od srody mają mi robic testy OTC i wywolywac poród. Zupelnie nie wiem czego sie spodziewac. przy pierwszym bylo z zaskoczenia przed terminem ... a tu takie jaja. Boje się :-(

Nie biore po duwage plodu obumarlego, tylko tego ze moze sie cos nagle zaczac dziac nie fajnie i szybko mnie do szpitala wtedy wezma

witamy nowa mamusie KASIE33:))))))) szkoda ze tak pozno ale lepiej pozno niz wcale, swoja droga trafilas na same zwariowane gaduly.

wiecie co?? uspilam sie z moim ssaczkiem kochanym na klacie piersiowej, dziala to na mnie i na nia jak balsam, na siedzaco na wersalce, obudzilam sie jak zaczela mi zjezdzac :))) po karmieniu przytulilam lobuziaczka i usnelo nam sie obu:))) teraz niedawno byl alarm mleczny na pl dzielnicy i biegiem cyca w ruch:)))))) dzisiaj za to mojej mamie tak cudnie patrzyla w oczy a przy tym tak walila w pieluche ze mama ze smiechu nie mogla:))) puszczala baczki i sie slodko usmiechala przy tym:))) rozsadza tymi minkami :)))

wlasnie obralam ziemniaczki na frytki i do tego robie kielbase pieczona i obleci:) maz dzisiaj po tacierzynskim pierwszy raz do pracy... dziwnie mi tak samej jakos...

Dziulka- nie ma to jak drzemka w srodku dnia z malenstwem, ja to chyba sobie zapomne o takich przywilejach....


No to plan na dzisiaj wykonany, gondola zlozona, spacerowka przytargana z bagaznika, 2 pralki wyprane- swoja droga przez wekend cora mi zapaskudzila 3 komplety swojej poscieli i dzisiaj jeszcze nasz, do tego musialam ja 3 razy przebierac...mam prania spokojnie na 4-5 pralek, a ja mam przepustowosc jednej dziennie, bo nie mam gdzie suszyc, masakra jakas
 
Dziękuję Dziewczynki za miłe powitanie :)
Rzeczywiście macie sny, że ho,ho. Mi też sie głupoty śnią. Tak mnie plery napierniczają, że ani leżeć, ani siedzieć i coś mi chyba zaczęło wypływać, jakaś taka żółtawa wydzielina, ale na razie bez krwi.
Ja to się ostatnio poryczałam, jak tak sobie popatrzałam na zdjęcie brzuszka, że już niedługo go nie będzie a ja go tak lubię :)He,he te hormony ....
 
To mnie rudaa rozbawiłaś z tym ciupcianiem. Mi się też często śni jak mój mnie zdradza i jeszcze mi się to podoba bo podglądam. To chyba przez te hormony.



 
oj humorki zabijaja... zwlaszcza taki placz bez powodu.... a najgorsze jest kiedy wszyscy w kolo pytaja czemu placzesz... ja wtedy zaczynam beczec jeszcze bardziej bo nie umiem odpowiedziec na pytanie....
 
reklama
Do góry