reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

torby spakowane , ide cos zjesc chociaz nie wiem czy dam rade bo non stop rycze nie wiem czemu.... sama nei wiem czego bardziej chce, tej cc jutro rano czy wrocic do domu dzisiaj.... kompletnie jestem rozdarta w srodku... chyba wizja zostania w szpitalu mnie tak rozwala...szczegolnie ze bez meza w nocy i nie w swoim lozku to dla mnie koniec swiata....Ide sie ubrac, w koncu na 17h musze byc tam. bede pisac sms czy mnie zostawia czy nie. buzka wszystkim:)
 
reklama
Dziulka trzymam kciuki!:happy2:Czekamy na wieści-od Ciebie bądź dagisu
Mała_mi88 też uwielbiam słodycze z Lidla(i też marcepanowe smakołyki-np.kartofelki:tak:). Jadłam je,jak jeszcze Lidla nie było w Polsce, bo mama mi przywoziła.Przypomniałaś mi teraz o tych słodkościach, a ja jutro rano jadę do Lidla po kombinezon dla Franka i coś czuję,że na tym się nie skończy:shocked2:.
 
Dziulka zycze ci takoego rozwiazania jakie sama sobie zyczysz. Bedzie dobrze!

Frogg, Muminka, Nice-girl GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam nadzieje ze nikogo nie pominelam z ostatnio rozpakowanych jezle tak GRATULUJE wszystkim rozpakowanym mamusia!!!
Efa kciukasy zacisniete!!!!

Ale drukujecie .....
Czy wiecie co u Niny i jej dzidziusia ?????
 
witam kochane:-)wystarczy ze nie wejde 1 dzien na forum a tu tyle stron do czytania heheh. ja wczoraj bylam z mezem i corcia u szwagierki na wsi.. a konkretnie pojechalismy po orzechy no i teraz siedze tak jak Dziulka i jem heheheh:-Dpalce juz cale czarne:szok:a dzis poleniuchowalam sobie dluzej w lozku, potem pojechalismy na grzybki i maly spacerek:tak:teraz zjedlismy obiadek i odpoczywamy..tylko teraz pobolewa mnie cala pi....ka:-D
 
Dziulka - trzymam za Ciebie mocno kciuki. Najbardziej zycze Ci,zeby jednak mala sie odwrocila i zebys nie musiala miec cesarki. Ja wiem, ze wtedy Cie odesla do domu, ale wiesz, naturalnie urodzic to chyba troche lepiej? I na pocieszenie powiem, ze mam dokladnie ten sam problem. Maly caly czas na 4 literach. Jutro ide do poloznej, pewnie umowi mnie na jakies konsultacje w tej sprawie.

Efa - uhuhu :-) Czyli ze juz niebawem, niebawem :-) Zycze Ci,zeby porod nastapil jak najszybciej. Czekanie meczy a poza tym dla ciebie to juz najwyzszy czas!! :-) Trzymam kciuki!

sparrow - a to wierzganie to nie nerwowe? Wiesz, ze stresu przed zblizajacym sie porodem?
 
EFA trzymam kciuki za rozwoj akcji:)))a ja wam powiem ze od dwoch dni wszystko mnie drazni...najbardziej M!!!!!czasami chcialabym zostac sama..chyba hormonki mi buzuja...
 
Aaaale mnie łeb napiernicza! APAP trochę pomógł, ale ogólnie to skupić się nie mogę na niczym. I już mnie nawet power opuścił :(. A akcja żadna się nie rozkręca - myślę, że to jeszcze nie dzisiaj :(.
 
reklama
Do góry