reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Roxannka- to pewnie we dwie zostaniemy, na forum bo jak pomysle ze mam m-c czekac tomi sie to wydaje taaaaaaaaaaaaaaaaaaaak dluuuuuuuuuuugo ze nigdy nie nadejdzie
 
reklama
Nina współczuję Ci problemów. Mam nadzieję, że ten ostatni lekarz zna się na rzeczy i rzeczywiście nie jest to nic poważnego. Waga malucha imponująca. Ciekawe ile by wyniosła w 40 tyg.
Fasolkaania ja bardzo proszę o posprzątanie u mnie. Tylko uprzedzam, że szybko nie skończysz. :)

Ja też teoretycznie termin mam pod koniec października i szczerze powiedziawszy nie spieszy mi się do rozpakowywania.
 
jestem dziewczynki jestem - sobie czytam co jakiś czas bo tak szybko piszecie ... A humoru nie mam to i nie chcę psuć waszych nastrojów
Kochane wszystkie te z problemami - nie zamartwiajcie się - wszystko się ułoży DONT WORRY BE HAPPY !!!

A co do mnie ? Smutek, doła mam i w dodatku nic na poród nie wskazuje to już mnie dobija całkiem i już........
 
Sparr- zycze poprawy humorku, ja mialam wczoraj podobnie, nikt podejsc nie mogl, ech, a okienka umyte??? podlogi??? mezus dzielnie dziala???;-)
 
wiecie co, cobym sie nei zdziwila jak wroce ze szpitala ze na forum bedzie jedna albo dwie laski ktore maja terminy na koniec pazdziernika .... jak teraz sie zaczelo rozpakowywanie i juz pewnie poleci jak po sznureczku:))))))) EFA -pamietaj, rodzisz w poniedzialek razem ze mna:))))

No się staram, staram jak mogę. O tej samej godzinie rodzimy, co nie? Wszystkie domowe przepisy na wywołanie porodu uskuteczniam :D
 
no działajcie dziewczynki macie jeszcze w sumie dwa dni:)a dużo można zrobić przez tyle godzin, moja przyjaciółka umyła przed porodem wszytskie schody w bloki 4 piętrowym, no nie mogłam się nadziwić eheeh
 
Sparr- zycze poprawy humorku, ja mialam wczoraj podobnie, nikt podejsc nie mogl, ech, a okienka umyte??? podlogi??? mezus dzielnie dziala???;-)

oooooh .... okien to ja nigdy nie myłam to jest rola mojego męża :) podłogi to mopem maznę i odkurzam wykładzinę.. nuda bo nic mi się nie chce juz mi minęło to jak latałam i ciągle coś wymyślałam ... na grzyby bym chciała jutro iść ale nie ma kto mnie do lasu podwieść i przywieść ;)

Efa - olej rycynowy - kilku osobom jakie znam pomógł ja jeśli nie urodze narazie to w następnym tygodniu się za niego biorę :D
 
reklama
Głupi mi chyba pomysł do głowy wpadł. Pomyślałam,że może jak urodzę to pojadę z młodym do mnie do rodzinnego miasta. Chociaż na tydzień,żeby tylko nie siedzieć tutaj, bo jak mówiłam Wam już- szykuje się tutaj ślub, teściowa z tego co podsłyszałam posprowadza tutaj multum ludzi do mieszkania, a przecież ona się wstydzi tego niby bezślubego dziecka swojego syna ( bo ślub cywilny to nie ślub), więc hmm... ale z drugiej strony nie chce męża tutaj zostawiać, on tu pracę ma no i on bardzo oczekuje już swojego syna a ja mu zabrałabym go :( Nie no to chyba głupi pomysł.
 
Do góry