reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hey kochane :-):-)

ja się dzisiaj melduję :-p:-p

chyba nie będzie mnie przez kilka dni, bo jutro zaczynamy remont naszego tymczasowego lokum ;-);-)

ostatnio mam niezłego stracha :confused2::confused2: jakieś okresowe bóle mam... jeśli jutro sytuacja się powtórzy, to zadzwonię do ginki... chociaż chciałabym tego uniknąć, bo znając życie położy mnie do szpitala... a ja mam jeszcze tyle do kupienia i zrobienia.... wrrr


aha, i dzisiaj w końcu kupiłam kosmetyki dla dzidzi :-):-) płyn do kąpieli, krem i oliwkę Hippa :tak::tak:


do "zobaczenia" pojutrze lub za kilka dni :-p:-p
 
reklama
Kobitki, toć trza by było chyba stadion wynająć żeby natężenie "dźwięku" (płacz, wołania, wzruszenia, piski i wybuchy szczęścia) nas nie ogłuszyło! :eek:
 
DOBRANOCKA - nie martw sie nic, co nas nie zabije to nas wzmocni a treningi dzwiekowe bedziemy mialy juz za niedlugo w domach naszych:)))
DAAA - nie szalej za bardzo bo sie rozpakujesz szybciej niz myslisz

swoja droga mam przeczucie ze w ten weekend beda ze dwie rozpakowane... nie obstawiam kto ale jakos tak czuje:)
 
i zostałam tu chyba sama... jakoś mi tak bardzo smutno:(
Spokojnej nocy Wam wszystkim życzę...jutro nowy dzień może i mi będzie lepiej..
 
dagisu nie jesteś sama :-)
I nie smuć się - cokolwiek Ci tam doskwiera - jutro będzie kolejny słoneczny dzien i na pewno będzie lepiej :-)
 
Dagisu i ja tu jestem ,wiec sie nie smuc :). Wszystko bedzie dobrze. Ja tez mialam dzis dzien smutków, ale pogadalam z mezem( jest na wyjezdzie) i przyjaciolka i jakos zapomnialam ,ze mi smutno.Milej nocki
 
I ja tez jestem :)
choc zmeczona ale znowu problem z usnieciem. wczorajsza noc prawie cala nie przespana, juz sama nie wiem co mam ze soba poczac. tak fajnie by bylo sie jeszcze powysypiac bo pozniej mozna o tym zapomniec a tu nic z tego a rano pobudka mlodego do szkoly a sama do pracy - chyba mam juz jej dosc ale co poczac ;)
pozdrawiam wszystkie mamusie i dobranoc
 
reklama
Dziękuję kochane:)
No ja niestety też mam problemy ze spaniem. Marze, żebym chociaż raz miała tak jak mój małż, zamyka oczy i już chrapie! Ja zawsze miałam problemy ze spaniem, ale teraz to już przegięcie. No nic spróbuję.
Dobranoc
 
Do góry