reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

A wiesz, że pomysł bardzo fajny. Ja jestem od 5 lat na forum (fakt, że samochodowym), gdzie robimy zloty ogólnopolskie co roku, i to takie całoweekendowe (nawet niektórzy to tam tydzień balują), a regionalne, kilkugodzinne spoty to nawet co miesiąc. Zjeżdzamy się całymi rodzinami i zabawa!
 
reklama
Dziewczynki, popłakałam się. Przeczytajcie i obejrzcie:

One day a son tells his father:
-Papa, do you want to run a marathon with me?
- And the father said yes.
They run their first marathon together.
Another time, the son asks:
-Papa, do you still run a marathon with me?
- And the father says yes, my son
One day, the son asks his father:
-Papa, do you want to run with me Ironman?
The Ironman triathlon is the most difficult:
to swim 4km, bike for 180 km and to run 42 km
And dad says yes
The story seems simple. Until, you watch the video ...
There is only one word to say: RESPECT

YouTube - Read before watching the video


poryczałam się przed monitorem...
 
a kiedy sie na tego pampersa wybieracie?? w sensie w jaki dzien??? bo ja tez tam chyba bede, tylko nie wiem kiedy. A i wiecie gdzie juz bedzie???

Dobranocka- a z ktorej czesci miasta uderzasz do trzebnicy???(ciagle nie moge sie pozbyc beznadziejnego poczucia ze trzebnica, jest od strony olawy, wrrr)

Ja chyba będę w sobotę, dobranocka mówiła że będzie każdego dnia przez chwilę. Pampers jest we Wrocławiu na wyspie Bielarskiej 17-19 września.

A Trzebnica jest zupełnie od przeciwnej strony niż Oława. :-)
 
Dziewczęta - idę spać ... a jutro na 8 syna do szkoły wyprawiam a potem na 9 po wyniki skoczę do ośrodka mojego bo nie odebrałam orginałów i na 9:15 do gina.
Błagam was trzymajcie kciuki żeby były już oznaki zbliżającego się porodu .. ja nie chcę przenosić i iść do szpitala ... :( Proszę proszę proszę proszę .. chyba się będę całą noc modliła :D
Kocham was dziewczynki

EFA super to pokazałaś :)
 
Ja chyba będę w sobotę, dobranocka mówiła że będzie każdego dnia przez chwilę. Pampers jest we Wrocławiu na wyspie Bielarskiej 17-19 września.

A Trzebnica jest zupełnie od przeciwnej strony niż Oława. :-)

to tak jak w zeszlym roku, ja bede albo w sb albo w nd, to wyjdzie w praniu

wiem ze trzebnica jest z troche innej strony, ale jakies takie dziwne wrazenie nie moze mnie opuscic, moze dlatego ze mieszkalam, przy wylocie na olawe
 
a kiedy sie na tego pampersa wybieracie?? w sensie w jaki dzien??? bo ja tez tam chyba bede, tylko nie wiem kiedy. A i wiecie gdzie juz bedzie???

Dobranocka- a z ktorej czesci miasta uderzasz do trzebnicy???(ciagle nie moge sie pozbyc beznadziejnego poczucia ze trzebnica, jest od strony olawy, wrrr)

No będę, będę tam pewnie codziennie - pracowałam na Pampersie przez trzy lata z rzędu aż w tym roku mnie brzucho wyrósł....
Ladygab, wrzuć mi na priva swój nr telefonu to się w trójkę spotkamy, z Ulisią - co Ty na to? :tak:
A mieszkam na Jagodnie, czyli najdalej od Trzebnicy jak się da... Ale dojadę, albo od strony mostu trzebnickiego, albo przez Psie Pole i Łozinę - bo też się da. Z resztą - to zadanie dla Mojego, ja będę wtedy pewnie zajęta czymś innym... :-)

Sparrow
, no teraz nie może być źle, bo my tu wszystkie jesteśmy z Tobą! ech, znowu zaczynam się nerwować czyjąś wizytą i porodem bardziej niż swoim! :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry