reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witajcie dziewczyny.
Jestem mamusią z Lutego 2010 :)
Po pobycie w szpitalu po porodzie pozostało mi troszkę rzeczy.
Myślę, że mama licząca się z każdym groszem kompletując wyprawkę do szpitala na pewno znajdzie tu coś dla siebie :)
https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/wszystko-po-1-zl-i-nie-tylko-43046/

Zapraszam też do zakupów ręcznie robionej biżuterii :)
https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/recznie-robiona-bizuteria-wyprzedaz-42276/

Zapraszam serdecznie i życzę spokojnych porodów :)
 
reklama
Malutka zdrówka ,jeszcze goraco to jeszcze gorzej

Mnie też denerwuje jak musze chodzić i zbierać za wszystkimi wszystko ,zwlaszcza że Zuza musi mieć jej wlasny uporzadkowany nielad w zabawkach coprawda jest juz lepiej niz kilka miesiecy temu :tak:
 
dziewczynki-ja tak na szybko-z pozdrowieniami dla was wszystkich.
Zaniedbuje ostatnio forum,ale na nic czasu nie mam przez ten remont. Kto to przechodzil, ten wie jak jest :(
obawiam sie, ze przed pazdziernikiem sie nie wyrobie. Wiec modle sie, zeby Maura grzecznie w brzuszku siedziala i sie nie spieszyla:)
zagladam jednak regularnie, czasem dopisze tu i owdzie swoje trzy grosze. Mentalnie jestem z wami. Choc we wszystkich przygotowaniach daleko w tyle. Ale we wrzesniu nadrobie:) mam nadzieje
buziaki dla was wszystkich!
 
moriam remontuj sobie spokojnie:). Jesteś usprawiedliwiona. Tylko nie forsuj się za bardzo, bo Maura będzie za bardzo ciekawa nowego domku i nie daj Bóg będzie chciała wyjść wcześniej....
 
wyprasowałam niewiele i doszłam do wniosku ze ja nienawidze prasowania

ja prasowac nawet ze lubie ale za to nienawidze mycia garow i powiedzialam do meza ze jak dostaniemy mieszkanie to chocby naczynia w zlewie mialy zakwitnac to ich nie rusze dokad nie bedzie zmywarki. nienawidze jak cholera garow do mycia.... problem w tym ze mezus tez nei przepada za myciem garow... pomaga mi - nie powiem ale oboje mamy miny ciekawe przy tym. chyba sie przerzuce na talerze jednorazowe i sztucce:))) gorzej z garami jednorazowymi bo takowych nie ma:ppppp
 
Oj ja tez nie cierpie prasowac, szczerze to nawet nie umiem, kiepsko mi to wychodzi. U nas za prasowanie odpowiedzialny jest moj P. Jemu to o wiele lepiej wychodz, mieszkal sam przez pewien czas, nie mial kto mu koszul prasowac wiec sie chlopak nauczyl:) Ale ciuszki dla dzidzi to juz chyba sama sprobuje uprasowac, chociaz pewnie jak P zobaczy jak sie przy tym wsciekam to zapewne zal mu sie zrobi i mnie w tym wyreczy:)
 
no moj sobie sam uprasuje i o dziwo nie patrzy czy ja to zrobie ale teraz go nie ma i ciuszki dla dziecka musze sama. C€hyba zajmie mi to tydzien. Dodatkowo jest goroco i pot z czołą sie leje przy prasowaniu
 
no moj sobie sam uprasuje i o dziwo nie patrzy czy ja to zrobie ale teraz go nie ma i ciuszki dla dziecka musze sama. C€hyba zajmie mi to tydzien. Dodatkowo jest goroco i pot z czołą sie leje przy prasowaniu

ja dzisiaj tez prasowalam i we FR tez goraco...a wiadomo ze przy zelazku to juz w ogole... na szczescie to juz za mna. puki co dzidziowych ubranek nie pralam jeszcze i nei prasowalam bo czekam na przenieisienie do nowego mieszkania a szkoda zeby cos zrobic w tym kierunku i zeby sie ubrudzilo przy przeprowadzaniu albo pogniotlo bo wtedy robota od nowa:///
 
reklama
ja niestety przez moje ostanie przyzycia sie przestraszyłam i zmieniłam kolejnosc najpierw pranie i prasowanie dla dzidzi a potem sprzatanie i wyrzucanie. KAzdego dnia troszke i moze do konca przyszłęgo tygodnia bede mogła tylko lezec jesc i tyc ;-)
 
Do góry