reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

malutka80 ściskam mocno, trzymaj się tam kochana, jedź do szpitala - niech Ci pomogą, nie męcz się.
A odnośnie tego spania to ja właśnie staram się spac na boku choc strasznie mi nie wygodnie, ale prawie zawsze się budzę na plecach i nie wiem czy to aż tak bardzo może szkodzić dziecku?:-(
 
reklama
a ja wlasnie siedze u rodzicow w ramach niani do psa ;)
Te cholerne nogi powoduja ze ciezko mi sie chodzi
a co do spania to ja jakos od poczatku ciazy automatycznie przenioslam sie na lewy bok. Czasem zmiana na prawy. Raz przylapalam meza jak mnie przesunal gdy spalam na plecach.
 
Ja tez po zakupach i obiadek tez juz ugotowany. teraz leze na chwilke bo nózki mnie juz rozbolały. Jak odpoczne to wezme się za jakies szybkie porzadki, zjemy obiadek i wybiore sie do kina :-) bo jakos nie mam dzis ochoty na siedzenie na tym słoncu. Słaba jakas jestem.

Aha w tesco kupilam pieluchy pampers 108szt (3-6kg) za 49,99zł. Chyba fajna cena?
 
Antenka
ja na poczatek kupuje Pampers ale to dlatego ze jak Jacek byl maly(6 lat temu) jak mu zakladalam Huggis to zawsze byl przesikany. Moze teraz Huggisy sie poprawily ale Pampersy mnie nigdy nie zawiodly...
Papmersow uzywalam chyba przez pierwsze 2 moze 3 miesiace pozniej zaczelismy eksperymentowac i..... Happy byly pozniej naszym numerej jeden:))))
 
Ja też będę używała Pampersów. Też ostatnio kupiłam dzisiaj tą pakę, co ty,dorisday. Dzisiaj chciałam kupić kolejną pakę oraz chusteczki pampers 4x72 szt.+2 op.gratis, ale nie było.

Aha, a słyszałyście o akcji klub szczęśliwego maluszka? Podaję link

Klub Szczęśliwego Maluszka

Jak kupujecie produkty m.in. pampers w tesco, to jak uzbieracie odpowiednią ilość punktów(1zł=1pkt), możecie wymienić na nagrodę. Np. wydam na pieluchy 90 zł i mogę sobie wybrać grzechotkę dla maleństwa. Niestety, akcja zbierania punktów trwa do 1 września....i działa tylko w tesco
 
ja wczoraj zakupilam mala paczke huggies newborn bo mialam 2f znizki z kuponem tesco baby club...kupilam tez 2 paczki chusteczek nawilzajacych bo tez mialam 2f mniej na tym plus byla akurat promocja ze jak kupisz jedna druga masz za darmo
mam tez jeszcze dwa kupony na pampersy pampers ale te zakupie w nasteonym tygodniu lub pozniej bo kupony wazne do konca pazdziernika i poza tym newborn kupilam tylko te mala paczuszke bo nastepne to chce od razu 4-7kg kupic dlatego ze pamietm jak kupilam newborn 7 lat temu to moj maly ich nie zuzyl...musialam te wieksze kupic dlatego ze urodzil sie prawie 4kg i te drugie lepiej sie sprawdzily...newborn lezal mokry...przelatywalo bokiem wiec chyba zbyt male byly
ja zaliczylam dzis wyprawe z chlopakami do biblioteki /mam w domu od tygodnia 2 siedmiolatkow bo wzielam kolege synka- z walii- na tydzien do nas ja sie ciesze bo moj mi nie zrzedzi i do tego ma caly czas cwiczenia z angielskiego bo ten drugi tylko w angielskim gada...a tak stale halas....nie kloca sie...ale jak sie bawia...to gadanie krzyki ...leb peka wiec dlatego wywlekam ich z domu ile moge
ale jutro on juz wraca do rodzicow a moj skarb wylatuje z dziadkami na 3 tygodni do Polski
jak wroci zabieram go ze soba na usg ;-)
a ja mam andzieje na dobra pogode i jakis odpoczynek bo maz dostal od 21.08 2 tygodnie urlopu wiec moze jeszcze troche Londyn zwiedze?
 
Ostatnia edycja:
ja kupie newborn jedna paczek 43 a potem juz 2 i tez pampersa bo w sumie najwiecej osob chwali, a potem bedziemy ekperymentowac, choc w promocjach naprawde mozna tanio dostac papersy wiec jak sie sprawdza to moze przy nich zostaniemy, tylko trzeba nie patrzec na cene paczki a jednej pieluszki, bo sa pakowane bardzo roznie, co ostatnio odkrylam

u nas byl dzien prasowania, reszta jutro bo nie mam juz sil i chyba znienawidze ta czynnosc, choc i tak ograniczylam sie do prasowania od wewnatrz

a tak z dobrych historii dnia dzisiejszego: chcielismy oddac fotel ktroy nam sie nie zmiescil z ikei ale niestety do nazego samochodu nie dalo rady go upchnac, wiec zamowilismy taxi kombi i okazalo sie ze tez nie da rady, i tak stoimi jak te mlotki pod klatka a tu sasiad sie zlitowal, szszedl i powiedzial, ze do jego samcohdou sie zmiescic powinno i nie ma probelmu by podjechal bo przeciez kobiecie w ciazy trzeba pomoc :) normalnie pod wrazeniem jestem,

malutka80
zdrowiej
 
ja kupie newborn jedna paczek 43 a potem juz 2 i tez pampersa bo w sumie najwiecej osob chwali, a potem bedziemy ekperymentowac, choc w promocjach naprawde mozna tanio dostac papersy wiec jak sie sprawdza to moze przy nich zostaniemy, tylko trzeba nie patrzec na cene paczki a jednej pieluszki, bo sa pakowane bardzo roznie, co ostatnio odkrylam

u nas byl dzien prasowania, reszta jutro bo nie mam juz sil i chyba znienawidze ta czynnosc, choc i tak ograniczylam sie do prasowania od wewnatrz




a tak z dobrych historii dnia dzisiejszego: chcielismy oddac fotel ktroy nam sie nie zmiescil z ikei ale niestety do nazego samochodu nie dalo rady go upchnac, wiec zamowilismy taxi kombi i okazalo sie ze tez nie da rady, i tak stoimi jak te mlotki pod klatka a tu sasiad sie zlitowal, szszedl i powiedzial, ze do jego samcohdou sie zmiescic powinno i nie ma probelmu by podjechal bo przeciez kobiecie w ciazy trzeba pomoc :) normalnie pod wrazeniem jestem,

malutka80
zdrowiej

a jak własnie sciannełam kolejne pranie ubranek i jak patrze na ta gore to mi sie niedobrze robi. A to jeszcze nie koniec prania.
 
reklama
Do góry