reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

W Bochni, Muzeum Lotnictwa i na lotnisku w Balicach też już byliśmy :) A myślałam, że w Krakowie zoo jakieś fajne jest. W Ostravie w zoo nie byliśmy, ale za to w Olomoucu.
Wychodzi na to, ze praktycznie wszystko już widzieliśmy. Zastanawiałam się nad Wieliczką, ale ceny jak dla mnie za wysokie.
Dzięki za informacje. Popatrzę na ten Borek zaraz. A te tramwaje wodne drogie są?
 
reklama
tak sobie siedzę i napawam się deszczowym powietrzem i patrzę: leje! myślę sobie: ale fajnie. I nagle! matko jedyna!!!! mam uchylony szyberdach w aucie!!!!!!!!!!
leje jak z cebra, jestem cała mokra, (a samochód mam tylko jakieś 10 metrów przed klatką). jest super. deszczyk ciepły. jak się u którejś rozpada to polecam trochę zmoknąć. miła odmina od upału. :) a w aucie nie ma tragedii.
 
a ja dopiero dojechałam od rodziców oddomu. najadłam sie owoców. Moja mama tylko patrzy ile mozemy z ojcem owoców zjesc :p. Dostałam jakies wkłady zelowe na spuchniete nogi i narazie je mroze zobacze czy cos pomoze. Ide 100 m i musze usiasc chociaz na 3 minuty. Oczywiscie dostałam kolejne ubranka, kocyk i mase proszku.
 
e-lona ja jestem zachwycona Zoo ostravskim pomijając jakie tam są zwierzęta-bo jest tam chyba wszystko a słonie i żyrafy mają swój wybieg, co krok plac zabaw, można wejść do kóz i nakarmić je, tanie piwko i jedzenie, można też chyba nocą zwiedzać robią takie nocne safari, jest tam super, super, dużo cienia a sam ogród jest olbrzymi.
Co do kopalni możecie zwiedzić za połowę ceny a równie ciekawą kopalnię w Bochni(ja uważam że Wieliczka jest mega komercyjna-wyrzeźbione krasnale-to nie dla mnie)i przejechać się też kolejką podziemną. Bilet jest tam dla dorosłego z tego co pamiętam za 25zł/os

*** Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochnia i Hotel Sutoris - turnusy lecznicze, imprezy integracyjne, wczasy zdrowotne. Brzesko - Pałac Goetzów Okocimskich.



W Zatorze jest ponoć świetny park dinozaurów

Park rozrywki, Park dinozaurw - muzeum dinozaurw :: DinozatorLand.PL

oraz parki miniatur koło Wadowic tak jak pisze smoniq obok zaraz też jest dinotaur

Park dinozaurów i rozrywki Dinolandia w Inwałdzie - Dinozaury, Mini Golf, Restauracja

nie wiem co jeszcze ci zaproponować...jak coś mi się przypomni to napiszę, może tu coś znajdziesz:

http://miastodzieci.pl/wycieczki/11:krakow-i-okolice/
 
Ostatnia edycja:
a ja miesiac temu byłam w zoo w Kairze. Zoo ładne nie powiem wyglada jak park i duzo ludzi przychodzi i całymi rodzinami piknikuja na kocykach. Ale warunki jakie maja niektore zwierzeta to juz nie do ogladania. Przysłoniu sie popłakałam i maz mnie wyprowadził z zoo
 
Smoniq dzięki. W tych miejscach już też byłam :) W tą sb chcę jechać do Krakowa, bo akurat znalazłam na allegro fajne ubrania ciążowe i chcę przymierzyć, bo nie wiem na który rozmiar się zdecydować.

Karen jeszcze raz dzięki za te wszystkie linki. Z tego co mi napisałaś nie byłam tylko w Dinolandii w Inwałdzie, bo w zeszłym roku jak tam byliśmy to ten park dopiero budowali. Kiedyś przy okazji tam się na pewno wybierzemy. Koło Opola też otworzyli park dinozaurów i w Bałtowie bodajże też jest.
Szkoda, że nie wiedziałam, że w Ostravie takie fajne zoo, bo byliśmy tam w zeszłym roku na wakacjach.

A u mnie pojawiły się chmury i od razu zrobiło się lepiej. Poszliśmy do biedronki na spacer :) i kupiłam spód do tarty. Jutro mam zamiar zrobić z owocami i galaretką. Znalazłam też zastępcze herbatniki z czekoladą do tej tarty kawowej.
 
reklama
E-lona co do Dinolandu to specjalnie się tam nie wybieraj , bo nie jest to warte specjanego zachodu. Mozna to obejrzec jak sie jest w okolicy. Natomiast Dinozatorland w miejscowosci Zator to juz ciekawsza sprawa. Oprócz ruchomych dinozaurów można też obejrzec film w kinie 5D albo skorzystac z niewielkiego ale fajnego lunaparku.

Co do temperatury na zewnatzr , to ja wlasnie siedzę na balkonie z lapkiem na kolanach bo w domu to ja juz nie mogę , a tu wreszcie troszkę przyjemniej jest .
Tez liczylam na deszcz bo kilka razy sie dziś zbieralo na deszcz (chmury jakies i wiatr wial) .... ale za kazdym razem gdzies to poszlo . No nic , moze jutro się uda?!
 
Do góry