reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam
Ja jak zwykle o ile piszę to późno...no niestety brak czasu mimo, że na L4, no to jeszcze ten mój brak laptopa! Nadrobiłam właśnie wszystko co pisałyście:)
Ciesze się z Waszych udanych wizyt, miejmy nadzieje, że kolejne będą równie dobre:)
Efa z opóźnieniem ale również gratuluję głosu, już z 5 razy przesłuchałam i powiem Ci że wpadło mi w ucho:)
Pszczylaszczka ja mam podobnie również pretensje o te powroty z pracy, jeszcze gdy pogoda ładna a ja czekam na niego, a jak już przychodzi to bardzo zmęczony:/ no cóż trzeba sobie jakoś radzić

Ja czuje się w miarę tylko ból kręgosłupa i moich nieszczęsnych nóg daje się we znaki, ale dzisiaj na pocieszenie w końcu zakupiłam sukienkę i buty na ślub także już z głowy:D

życzę pomyślności, ja jak tylko będę mieć możliwość to znowu coś skrobnę a tymczasem słodkich snów:)
 
reklama
ja tak bardzo szybciutko- tylko zeby sie odmeldowac:)
wlasnie wrocilam ze stolicy i przede mna wielkie pakowanie, bo jutro rano wyruszamy do Portugalii.
Najchetniej poszlabym spac, a tu pol nocy roboty. Nie znosze sie pakowac:)

gratuluje wam wszystkim dbrch wiesci i udanych wizyt. Moze uda mi sie podczytac was w miedzyczasie.
i do uslyszenia za 2 tyg

ty juz zapewne spakowana a teraz musze ja. Kiedys lubiłam a teraz jakos nie pajam miłoscia do pakowania walizek. Ja wyruszam w niedziele tak wiec jeszcze mam czas na lenistwo
 
:-)Witam :) Gratuluję Wam wszystkich udanych wizyt :-)
Po wczorajszej wizycie u nas wszytsko ok - miałam dokładne usg, serduszka, pomiar kości, wszystko ładnie według norm i usg zgadza sie dokładnie z OM :) maleństwo ma 15 cm i wage 298 gram :), poza tym mam jeść dużo pomidorów i czekolady (na to cierpnięcie, brak magnezu i potasu). Za 4 tygodnie jestem umówiona na usg 4D.
Moje piętnaście centymetrów szczęścia :-)
 
:-)Witam :) Gratuluję Wam wszystkich udanych wizyt :-)
Po wczorajszej wizycie u nas wszytsko ok - miałam dokładne usg, serduszka, pomiar kości, wszystko ładnie według norm i usg zgadza sie dokładnie z OM :) maleństwo ma 15 cm i wage 298 gram :), poza tym mam jeść dużo pomidorów i czekolady (na to cierpnięcie, brak magnezu i potasu). Za 4 tygodnie jestem umówiona na usg 4D.
Moje piętnaście centymetrów szczęścia :-)


to ja juz wiem dlaczego raczej problem ciepniecia mnie dotyczy. Kocham pomidory i dla mnie dzien bez pomidora to dzien stracony. Chyba nie ma dnia bez pomidorka. Przynajmniej od poniedziałku bede miała dobre słodziutkie pomidorki a jak juz wroce do Polski to beda nasze polskie. Ja nawet w zime jak sa niespecjalnie dobre to jem pomidory tylko troche mniej mam na kanapce. W lato to bym mogla jesc tylko z masłem i pomidorem.
 
Ja właśnie wybieram sie na spacerek i pewnie zahaczę o 2 moje ulubione lumpexy i mam nadzieję, że znajdę coś na Franka :) Pogoda ładna, słonko świeci więc trzeba korzystać. Zaczynam też walczyć z moim łakomstwem bo wczoraj jak sie okazało że jest już +6 to się trochę przyłamałam bo miałam cicha nadzieję, że utyję w ciąży max +10 a tu wynik mam już całkeim calkiem a czas największego tycia dopiero nadchodzi. W zasadzie nie wiem nawet jak to nabrałam bo słodyczy nie jem, tyle że mam ochote na bułeczki a wcześniej pieczywa w ogóle białego nie jadałam, do tego u teściów się nażarłam ziemniaków których wcześniej też nie jadała i może to jest efekt tego... No ale cóż, mam nadzieję że jakoś przystopuje, może gdyby wreszcie pogoda była ładna to i więcej spacerów by było bo tak to cięzko się gdzieś wybrać skoro leje i leje... Mam nadzieję, że to dzisiejsze słonko zostanie z nami na długo i że 2 spacery dziennie uda mi się zaliczać :)
 
Jejku, ale się rozpisałyście. Ja tak w skrócie, bo na więcej mi teraz syn nie pozwoli. Po wczorajszej wizycie u gina wszystko ok (nigdy u kobiety nie byłam i nie mam zamiaru). Maluch waży 278 g. Termin z USG o 2 dni dalej niż wg om. Główka za to o 4 dni młodsza. No i mały wstydniś miejsca intymne zasłonił stopą i nie chciał zmienić pozycji. Za 6 tyg idę na usg 3/4D.
 
hej
bylam dzis u lekarza Gp czyli ogolnego bo mnie wezwali
okazalo sie ze w moczu mam bakterie i dostalam list do ginekologa ze jesli bedzie porod naturalny konieczny jest antybiotyk w trakcie porodu zeby dziecko mialo przeciwciala
nie dotyczy to cesarki chodzi o samo przejscie przez kanal rodny
mowi ze 40 % kobiet ma to w ciazy :roll:
a w nocy mialam rewolucje :nie widze
nie wiem czemu
taki skret jelit..wilam sie z bolo chyba 2h a potem skonczylo sie kieblkiem i jakos rano zasnelam
pogoda dzis piekna
maz pracuje dzis i jutro do20 wiec jutro moze z synkiem nad rzeke pojde...
 
Ostatnia edycja:
Witam piątkowo!!

Jeszcze nie poczytałam bo dziś zalatany dzień!!!
Ale się wyspaliśmy z dzidziakiem dziś :-)
 
reklama
Witam sie i ja

Padl nam dzisiaj kopm w nocy, cos z windowsem, M zabral laptopa a ja zostalam na jedym kompie i za bardzo nie popisze bo mala spi i pewnie obudzi ja to stukanie.


Coffe- ja miaam i mam nadak potworne wzdecia, i jak postanowilam brac espunisam to wieczorem sie po nim tak zwijalam z bolu, ze dalam sobie spokoj, ale bol okropny...

lolisza- ja tez myslalam ze mniej bede na wadze przybierac, a tu niespodzianka i juz mam +4-5kg....iczylam na to ze to co mi zostao, zakwalifikuje sie na ta ciaze, ale nie udalo sie..
 
Do góry