reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej dziewczynki. Ja dzisiaj lekarza mam na 18:45. Zaczynam się trochę denerwować. Przed wyjściem pewnie z 10 razy siku będę leciała :-D Trzymajcie kciuki.
 
reklama
Mi ginekolog mówiła że mozna brać paracetamol na ból i apap też ale że mi apap nie pomaga to jak już mocno boli to biore paracetamol ginekolog mówila że jest bezpieczny :tak:

malutka80 trzymamy mocno :-)
 
Ostatnia edycja:
Kochane, ja nadal w super humorze - oby trwał jak najdłużej :)
Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty malutkiej80 i dorisday!

A w nocy mąż mnie mile zaskoczył tym bardziej, że przez ostatnią dobę był dla mnie niemiły. Około 1:00 w nocy zachciało mi się jajek gotowanych z majonezem i Tomek poszedł do kuchni i mi je zrobił. To było fajne :)

Beata10
, fajnie, że mamy ten sam termin. Ciekawe, czy tak już zostanie. Jeżeli tak, to możemy sobie razem pokrzyczeć przez internet, hihi (żart).

Swoją drogą ciekawe, w jakich godzinach będą się rodziły nasze dzieciulki. Ja przyszłam na świat o 9.45 i zastanawiam się, czy mama nie klęła na mnie przez całą noc, jak samotnie rodziła (była wigilia i szpital był opustoszały).
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki. Ja dzisiaj lekarza mam na 18:45. Zaczynam się trochę denerwować. Przed wyjściem pewnie z 10 razy siku będę leciała :-D Trzymajcie kciuki.
Malutka trzymam kciuki!!!:))
A ja dziś sie dowiedziałam ,że genetyczne mam w poniedziałek i tez mam nadzieje,że będzie oki:)ja miałam robione tylko raz USG na początku no cóz ale tak to jest jak się chodzi państwowo, ale teraz jadę na prywate 3d:)

Efa to musi być nie niesamowite uczucie na takie zachcianki heheh ja nie mam takich ale jak to miło jak ktoś jeszcze Ci zrobi i poda:)super mąż:) Naszym mężulkom może być ciężko czasami przez nasze humory ale cóż trzeba być wyrozumiałym.
 
Ostatnia edycja:
heja ciezaroweczki,
dawno sie nie odzywalam, ale staralam sie czytac co jakis czas.
generalnie jakos brak weny mamna pisanie, trudno jakies zdania sensowne sformulowac.
ciagle cos sie dzialo, a to kolezanka obrazona ze ja jestem w ciazy a ona jeszcze nie, klotnie z mezem nie wiadomo o co (noviteca - tu cie doskonale rozumiem, takie zachowanie meza boli, a ile mozna sie zalic...).
poza tym rozpoczela sie jakis czas temu moja alergia i sa dni kiedy na nic nie mam sily, nos zatkany, kaszel, swedzace oczy, a wizyta u alergologa dopiero za miesiac...

ale dzis mam lepszy dzien, na dworze pochmurno, co mi akuratna reke hehe, wiec skrobne co nieco.

na poczatek gratuluje wszystkim udanych wizyt i podgladania maluszkow, a za te ktore maja dzis wizyty trzymam kciuki!!!

Kassiaa - ty juz znasz plec!!! szybko, ciekawe czy sie potwierdzi przy nastepnej wizycie ;-)

lolisza - alez z ciebie ranny ptaszek, podziwiam jak co rano widze post napisany przed 6 :-)

no i witam wszystkie nowe mamuski!!!

milego dnia!
 
Efa to musi być nie niesamowite uczucie na takie zachcianki heheh ja nie mam takich ale jak to miło jak ktoś jeszcze Ci zrobi i poda:)super mąż:) Naszym mężulkom może być ciężko czasami przez nasze humory ale cóż trzeba być wyrozumiałym.

kasis
, to prawda, super mąż. Chociaż bywa i tak, że na mnie warczy bez powodu. I w ogóle to w tej ciąży to już mi podpadł tyle razy, że hej! Raz na wozie, raz pod wozem, jak to mówią ;)

monimoni, gdzieś przeczytałam, że w szpitalu nr 2 w Bydgoszczy szkoła rodzenia jest darmowa. Orientowałaś się już może? Ja prosiłam mojego Tomka, żeby zasięgnął języka, ale jemu to trzeba przez kilka dni przypominać, żeby "zakodował" i zrobił, więc jeszcze muszę poczekać, hihi ;)
 
dorisday, malutka trzymam kciuki! Dajcie znać co i jak.

Efa wiesz, że nie wiedziałam o tym. Ale to całkiem dobra opcja była bo ja będę prawdopodobnie rodzić w MSWIA na Markwarta a z tego co wiem tam nie ma szkoły rodzenia.
Też popytam i zobaczymy może się czegoś dowiem :)

Koło mojego domu na placu Waysenhoffa jest Szkoła Rodzenia ale to na bank jest płatna. A darmowa byłaby wygodniejsza wiadomo.


Lecę odebrać wyniki morfo i moczu.
 
Hejka Mamuśki:-)
co prawda nie udzielam się za mocno ale podczytuje was na bieżąco, generalnie w moim przypadku ciąza powoduje u mnie brak skupienia, cięzko mi zebrać myśli itp. a jak pogoda jest kiepska to juz wogóle się męczę, słabo brak sił i wszystko d bani
Miałam wczoraj usg prenetalne wszystko jest oki maluszek mach rączkami , nóżkami podskakuje cudne uczucie, niezpomniane a łzy sczęścia leca same:tak:
Ja nie miewam zachcianek ale jak już mi się coś zachce to mężuś chętnie robi choc też widzę że czasem mu się niechce, zwłaszcza jak juz przysypia;-)
Kciki trzymamy za wszystkie mające dzis i w najbliższym czasie to super usg:tak:
 
reklama
Witam kochane przyszłe mamusie!
Właśnie jestem po kłótni z moim miśkiem! Męczy mnie to czasami, ale cóż - życie!! Jednak są oni przy nasi znoszą i tak jak Efa pisała często rozpieszczają:)
Co do zachcianek to ja mam na słodycze, lody:) często teraz jeździmy na na lody:) bo nie mogę się oprzeć :p

malutka80 i dorisday ja również trzymam kciuki i czekam na relacje jak już będziecie po bo jutro sama o 15.30 będę to przeżywać.
Aga mam nadzieje, że dla mnie również to usg okaże się "super":)
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia ( u mnie niestety pochmurno)
Właśnie co do pogody to wiecie co jak dla mnie, pewnie nie tylko dla mnie to gdyby już była taka prawdziwa fajowa wiosna było by mi łatwiej i na pewno częściej bym sie uśmiechała. Mama wczoraj zapytała gdzie się podziała ta wesoła daga, która ciągle się wygłupiała, a ta daga czeka na wiosne hehe:) i na jutrzejszą wizyte hihi;)

Buziaki:*
 
Do góry