reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Witam wszystkie paździenikowe Mamusie:)
Ja termin porodu mam na 18.10, więc z przyjemnością dołącze do Waszego grona:)
Coś o mnie...a więc mam 25 lat i po raz pierwszy zostanę mamą:)A tak poza tym jestem po wczorajszej wizycie u gina i wiem iż moje Maleństwo mierzy już prawie 7 cm,więc mam w brzuchu całkiem sporego człowieczka:)Czekam również na wyniki usg genetycznego,które będę miała do odebrania w poniedziałek...wierzę jednak że wszystko będzie ok:) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę samych dobrych dni aż do rozwiązania:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
narobilscie mi takiej checi na ta mizerie ze se ja zrobiłam :-Dale sie objadłam masakra.ja wy sie teraz czujecie? ja narazie swietnie brak bóluw głowy oby juz nie wróciły .
 
dziewczyny-wy tez macie to z ta mizeria-byl taki okres chyba 2tyg temu ze do kazdego obiadu bym jadla:rofl2: z reszta bardzo lubie mizerie!!!
a co do bolu głowy-to mnie wlasnie boli bardzo czesto-codziennie:baffled:
 
Kochane, ja już po wizycie. malutka80, dorisday2512, monimoni, fasolkaania, E-lona, moriam, dzięki serdeczne za kciuki!!!
Wszystko jest w porządku :) :) :)
Moja dzidziunia urodzi się prawdopodobnie 30 września, a pan doktor zmierzył jej dzisiaj obwód główki, brzuszka, długość kości biodrowej i w ogóle pomierzył malucha w szczegółach. Nie wiem tylko, ile ma wzrostu, bo się wierciło jak na karuzeli. Gdy tylko zaczęliśmy podglądać na USG, dzidzia zaczęła kręcić piruety wokół własnej osi - chyba z radości, że mama patrzy :)
Zdjęcia tym razem wyszły zupełnie niewyraźne, więc nie wrzucam na forum.
Mam bardzo dobre wyniki krwi i lekarz zalecił mi dalej brać te witaminki, które biorę, a biorę Centrum Materna. Poza tym stwierdził, że skoro biorę luteinę, to mam ją brać dalej do 20 tygodnia - wtedy już będzie gwarancja, że nic się nie wydarzy.
Od 1 miesiąca ciąży przytyłam już 4 kg, ale i tak twierdzę, że jestem za gruba. Już się Wam kiedyś żaliłam, że z powodu niedoczynności tarczycy przed ciążą w ciągu roku przytyłam 7kg. Chociaż mój gin nie uważa, żebym była za gruba. No ale ja mam lustra ;)
Z okazji zakończenia 4 miesiąca ciąży moja mama, która przyjechała ze mną na badania ze Starogardu, zabrała mnie do Smyka i tam się trochę obłowiłyśmy. Mam kolejną paczkę pieluch tetrowych, kilka sztuk pieluch z flaneli, 3 pajacyki, śpioszki i kaftanik. Wszystko ŚLICZNE :). Dostałam też ładną bluzeczkę ciążową :)
Ogólnie to mam super, super fajny dzień i chodzę cały czas uśmiechnięta od ucha do ucha.

malutka80, dorisday2512, trzymam jutro mocno kciuki za Was i Wasze maluszki!

A co do pomysłów na obiad, to ostatnio moja rodzinka postanowiła spełnić kilka moich zachcianek i jedliśmy wtedy: sałatkę ze szczypiorku i rzodkiewki w śmietanie, pomidory z cebulką w śmietanie, pastę paprykową ajvar, czarne oliwki, świeże truskawki i suszoną kiełbasę polską. Teraz bym sobie chętnie zjadła anchovis, tylko kasy mi szkoda ;)
 
reklama
Do góry