reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Beata, rozumiem, że rodzisz w Gorzowie? a gdzie dokładnie, jeśli mogę spytać:-)? zaszokowałaś mnie, że znieczulenie za darmo.... a do Gorzowa bliżej mam niż do Słubic:tak:Natomiast opinie na temat szpitala na Dekerta bodajże zatrważające:szok:Będę Ci bardzo wdzięczna za jakieś szczegóły:-)

W Gorzowie to tylko na Dekerta mozna rodzić:-) I chyba tak zrobię. Wiem jakie są opinie na temat tego szpitala i sama też to przeżyłam ale ja rodziłam ponad 6 lat temu, więc mam nadzieję że to się zmieniło. Może któraś z gorzowianek rodziła później ode mnie i może nam powiedzieć coś na ten temat.
6,5 roku temu nie było wogóle mowy o znieczuleniu. A że teraz jest za darmo słyszałam juz wcześniej ale szczerze mówiąc wolałabym zapłacić i mieć pewność że je dostanę. A tak to jest loteria, może tak a może nie. A może jakaś położna będzie miała zły dzień i nie poprosi anestezjologa. Nie wiem. Akurat położne z tego szpitala wspominam najgorzej. Wredne małpy.

Ida jak będę znała jakieś szczególy dot. szpitala to dam znać. Akurat nie mam żadnej znajomej która rodziłaby niedawno, ale spróbuje sie czegoś dowiedzieć. Pozdrawiam.
 
reklama
Ja się wzięłam za czytanie opinii o szpitalach krakowskich i mam mętlik, widzę że Rydygier ma dosyć dobre opinie a myślałam o Galla...co mamusie krakowskie myślicie, wiem że Lolisza na Kopernika a reszta?
 
Kurcze Karen jak ja bym chciała mieć jakiś wybór...takie miasto a jeden szpital gdzie mozna rodzić. Zostają mi małe okoliczne miasta które mają dobre opinie ale tam nie dają zniecuzlenia a ja bez niego nie rodzę:-)
 
Hej!!
Melduję się po przerwie świątecznej. Martwię się troszkę bo nic nie czuję, a już czułam prawie co dzień i od kilku dni cisza :( U nas święta spokojnie minęły. super bo od jutra już 16 tc

Efa - jak to możliwe, że te które na 1. 10 mają termin - wyskakuje im (i mi) na suwaczku że 15 tc, a u ciebie 16 tc???? To kto ma dobry suwaczek - ty, czy my???
 
Ostatnia edycja:
U mnie w mieście też jest jeden szpital ale ma na szczęcie ma najewięcej punktów z okolicznych w programie Rodzić po Ludzku
-znieczulenie za darmo
-poród rodzinny za darno
-sala jedynka na której leży się z maleństwem też za darmo
Bo ogólnie są tylko jedynki i dwójki i można rodzić do wyboru w wodzi na poduszkach lub tradycyjnie :)

Więc mam nadzieje że będzie dobrze :D
 
beata10 kochana ja juz nie bede rodzic w gw odradzam bo chyba jestem na biezaco bo rodziłam zaledwie 2 lata temu i teraz kuzynka rodziła i nic sie nie zmieniło naprawde daja ci dziecko i rób co chceta ani nie pokaza jak przewijac a ni nic jakbym nie chowała siostry to bym nie umiała i juz ani nie pokazuja jak karmic bliskim szpitalem jest szpital w skwierzynie i opinie ma owiele lepsza niz dekerta a z tym znieczuleniem darmowym niechce mi sie wierzyc wogóle .
 
kassia to załat nam takie znieczulonko same se powbijamy heheh zartuje oj jak sie gorzeej boje tego porodu niz pierwszego bo wiem jak boli juz to ałc ale dzidzia przy cycu juz i zapomina sie o tym natychmiast
 
reklama
Do góry