reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Przede mną jeszcze długa droga, ale myślałam o zakupie jakiegoś biustonosza. Teraz to jestem w kropce, po tym co napisałaś:-D
 
reklama
hey kochane :-)

tak piszecie o zakupach ubrań ciążowych, a ja mam problem, bo wszystko na mnie wisi :baffled:
przez te wymioty schudłam od początku ciąży 5 kg i teraz przy 169 ważę 50 kg :sorry2: nawet do moich najobciślejszych kiedyś rurek zakładam teraz pasek :baffled: pani dr kazała mi się tym nie martwić, bo na tycie będzie jeszcze czas... a i jakieś ubranka na ciążę w zapasie mam, bo w poprzedniej ciąży kupiłam.

U mnie od pon zanikają mdłości, tzn nie jest idealnie, ale jednak o niebo lepiej :tak: Chociaż zapach mięsa nadal mnie powala :baffled::baffled::baffled:

W pon idę na usg, więc z góry proszę o kciuki :tak:

U mnie z dolegliwości ciążowych, to włączyła mi się jeszcze skleroza... Ciągle o czymś zapominam :baffled:

No i oczywiście głupie sny :sorry2::sorry2: Są przedziwne :baffled: Chociaż od kilku dni jest ciekawie, bo dużo w nich podróżuję :-p Wczoraj byłam w Londynie, dzisiaj we Wrocławiu :-p:-p hehe :-p Skąd mi się to bierze :-p

Sprawa luteiny.... ja od 14 dnia cyklu do 4 tyg ciąży brałam podjęzykową...potem dostałam dowcipną... ale sama nie wiem, która lepsza.... z jednej strony podjęzykowa ma straszny smak, a z drugiej zawału można dostać jak się czuje, jak ta dowcipna wypływa :baffled::baffled: Bo ja mam już myśli, ze może to krew i od razu biegnę sprawdzić :dry::dry:Poza tym jak wam wspominałam kiedyś ja mam ciągle malutkie brudzenie... Na badaniu we wtorek wyszło, że mam "tam" małą rankę :dry: I to z niej to brudzenie :dry: A nie chce mi się cholerstwo zagoić, bo najprawdopodobniej podrażniam sobie to miejsce właśnie wkładając luteinę :dry::dry: Tak więc i tak źle i tak niedobrze :dry:
 
witam moje ciezaróweczki:cool2: cos tak was podczytuje podczytuje ale nie odpisuje bo chodze co chwile na polko:-p wiosna,wiosna,wiosna ach to ty!:tak: tylko wiatr bleee:dry:
siva gratuluje ze z dzidzia wsio ok no i teraz dziewczynka to bedziesz miec parke,jak to mowia ,heh;-)
a mam do was pytanko juz tu ktos kiedys pisal ale ja nie kpw z tym:cool:
o co to chodzi ze juz od 7tc mozna poznac plec z krwii????robi to ktoras z was?
 
i ja sie dzis melduje!
Bylam dzis w pracy-ale tylko na dwie godzinki:) cudownie wyjsc z domu! I jeszcze ta pogoda. Od razu lepiej sie czuje:happy2:
Odebralam tez wyniki i wszystko ok, czekam jeszcze na wynik toxo.

siva211 , karen- pogratulowac;-) swietne wiesci

daa - ja to Ci powiem, wolalabym z minusowych kilogramow startowac, bo moze sie okazac, ze pod koniec ciazy te minusiki sie przydadza:-) Ja schudlam caly 1 kg, ale to jak pisze sugar_and_spice , to pewnie ubytek masy miesniowej, bo od miesiaca w ogole nie cwicze:-(( a wy jeszcze nie wiecie, ze oprocz tego, ze jestem dentystka jestem instruktorem fitness;-))

ja bardziej niz rozstepow i obwislych piersi boje sie zylakow:szok: Rodzinne obciazeniejest(babcia, mama) i wlasne predyspozycje rowniez) . Na nastepnej wizycie musze sie podpytac lekarza, czy moge lykac cos na wzmocnienie naczyn krwionosnych, np. Flebovie.
 
Dziewczynki ,powiedziałam szefowi okazał się naprawdę super:)pogratulował i nie będzie robić żadnych problemów jak ja się cieszę, kamień mi z serca spadł:)
 
Hej dziewczynki :0
Ja od początku ciąży schudłam 5 kg alew żadne stare spodnie się nie mieszcze i chodze w sukienkach i tunikach...:tak: Brzuszek mam i to już spory. Boje się spać na brzuchu bo myśle że rozcisne dzidzie może troche to głupie....:confused: ALe:cool2:
 
reklama
hej dziewczyny,
tak podczytuje i nie wierze
siva ty juz znasz plac dziecka?:-) toz to fenomen:szok::tak: super bravo! jestem pod wrażeniem;-)
Karen dzieki za info o sklepie, umówiłam sie do Krakowa na środe na usg prenatalne, to moze uda mi sie tam podskoczyc:-p chociaz Galeria Krakowska i tak rządzi:tak:
ciesze sie ze u was dolegliwosci ciazowe nie sa tak dokuczliwe, u mnie podobnie, z tym ze wiekszosc z was traci na wadze a ja odwrotnie:baffled: na poniedzialkowej wizycie gin stwierdzil, ze mam 3,5 kg na plusie:szok: no cóż, w pierwszej ciazy przybrałam ponad 20 kg wiec chyba i tym razem nie bedzie inaczej:dry:
co do ubran to nosze spodnie ciazowe po pierwszej ciazy, miałam 4 pary wiec chyba wiecej nie dokupie, ale zamówiłam sobie na allegro legginsy ciązowe w dwóch kolorach
GETRY LEGINSY DŁUGIE LEGGINSY CIĄŻOWE XXL 170 (944559482) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry