reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
to i ja się odezwę bo mi jakoś was zaczęło brakować. Laura zdrowa ale kawał łobuza i panie w przedszkole mają codziennie niezłą przeprawę :angry: . Uparta jak osioł że jak się nie krzyknie to nie usłyszy ale jak zapytam czy chce gumę to nawet jak powiem szeptem to 1 km jest idealnie. TZW syndrom słuchu wybiórczego.
Reszta bez większych zmian, lekka zmiana pracy i wykańczanie nowego mieszkania - ciasne ale własne.
 
O proszę stare znajome na forum powracją:-D
E-lona za wiele to się u nas nie dzieje.
Świat dalej kręci się wokół rehabilitacji Wiktorka.
Chcę z nim zrobić jak najwięcej, bo wiadomo w przyszłym roku zerówka.
Chociaż nie wiem czy nie będzie konieczności odroczenia.
Ja nie pracuję, wciąż na świadczeniach rehabilitacyjnych aż do maja 2016.
Chociaż nudzi mi się już niemiłosiernie w domu. Przez ten czas zrobiłam studia magisterskie, jestem teraz księgową, ale tylko z zawodu, bo w praktyce nigdzie nie mogę się dostać do pracy. Nie wiem co ze mną jest nie tak:angry:
 
Nie sądziłam, że jeszcze tu siedzicie. Jak fajnie bo pamiętam po nickach większość.
Trochę sobie już poczytałam ostatnich postów, nadrabiam zaległości ;)

Jakieś dwa lata temu pisałam wam o tym że martwię się, że mój syn nie mówi to teraz już wiemy że ma Autyzm. Wiemy na czym stoimy, nie poddajemy się i idziemy do przodu ;)
 
reklama
Dawidowe witaj :-) Znów przeprowadzka w Waszym życiu? No ale teraz już chyba znalazłaś swoje miejsce? Dzieci tak mają, moja też ma słuch wybiórczy ;-) Jednak przy Gabie to aniołek ;-)

Silve
najważniejsze, że wiadomo co Adasiowi a wiadomo gdzie leży przyczyna?

Madlein
dzięki, niestety to przedszkole nie wygrało :-( Trudno ale cóż, takie życie.
Życzę wytrwałości w poszukiwaniu i znalezieniu nowej pracy.
 
Do góry