reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziulka to miłej zabawy:))
A u nas co jest minusem nie ma spania niestety i Błażej przychodzi do domku i od razu do spania, nie da się inaczej:(((( może z czasem się zmieni. A ja 3 dni w robocie od jutra:(((
 
reklama
Witam - ale tutaj gwarno.Bardzo się z tego ciesze .:-)
A mnie brakuje czasu-praca, dom, dzieci, dużo papierków do szkoły, no i jeszcze przeprowadzka.
także teraz mało będę tutaj zaglądała- wybaczcie.:-(
A tak poza tym to jutro jedziemy na kolejne wesele.Ale tym razem nie mam jakoś weny- jestem zmęczona, a do tego jeszcze coś mnie ząb pobolewa.Oczywiście mojego dentysty dziś niet-także muszę poczekać do poniedziałku-bu.
Sorki ze tylko o sobie ale uciekam już do łóżka - może choć troszkę odeśpię .:-)
 
Kasis u nas kaszel się zaczął :-( Dostała profilatycznie lipomal, wit. C, syrop na katar.
Błażej nie śpi w przedszkolu? A w domu jak wraca to ile śpi i o której wieczorem pada?
Elwirka fajnie, że Oliwia coraz to lepiej w przedszkolu a co do zamkniętego to przecież wiesz jakie są zasady?
Dziulka brawka dla Leane, dzielna dziewczyna.
Jolii77 udanej zabawy na weselu i żeby ząb przestał dokuczać, bo co to za zabawa jak coś dolega.
 
u nas w porzadku. maz troche ze zdrowiem gorzej ale mam nadzieje, ze to nic powaznego. Agusia zostala w tym przedszkolu w ktorym byla od marca. miala zostac w grupie maluszkow czyli tak jak powinna pojsc ale nauczycielka z dyrektorka powiedzialy ze dobrze sobie radzi i ze wiecej zyska przechodzac do starszakow. wiec jest szczesliwa bo przeszla razem z tymi dziecmi ktore juz znala.
 
Dzień doberek :)
Tak jak obiecałam-tak robię (czyli staram się wbić w rytm bb) ;) Zacznę może od tego że właśnie szykuje z Miłoszem akwarium bo dzisiaj po południu ma przyjechać teściowa (hihi za którą zresztą dalej nie przepadam:sorry2:) z rybkami dla niego :). Mam nadzieje że poradzi sobie to moje dziecie w opiece nad nimi (czyli że nie przekarmi,nie wyłowim,nie ukatrupi itp.) rzeczy:baffled: poza tym szukam jakieś pracy na pół etatu (bo w sumie tyle by mi wystarczyło...bo co jak co,ale bardziej niż na kasie zależy mi na tym by wyjść z domu bo tak to już kompletnie dziczeje i jedyny mój strój, który już do mnie przyrasta to wyciągnięty,stary dres!!!!)tylko gdzie taką znaleźć jak tu gdzie mieszkam jest MEGA BEZROBOCIE:wściekła/y::wściekła/y:
Kasis,Mamaagusi witam w gronie "nawróconych" na dobry bb-wski tor :-D
Kaniu zdrówka dla Oliwki:tak::-)

i to chyba tyle jak na razie...uciekam czyścić filtr do akwarium ;)
Miłego dnia dla Was wszystkich:-)
 
Mamaagusi - w cichości ducha marzyłam, że i Ty się odezwiesz :tak::happy2:.
Agusi gratuluję tak dobrego radzenia sobie w przedszkolu :-).Fakt, z maluszkami "cofnęłaby się " , dobrze, że poszła z kolegami do starszej grupy. Ale wygląda na to, że w dalszej perspektywie szkoła rok wczesniej tez przed Wami ;).
 
no wlasnie tez sie zastanawiam jak to ze szkola bedzie. zobaczymy. narazie ciesze sie, ze tak lubi przedszkole:) bylismy dzis w lunaparku ale wrocilismy juz bo okazalo sie, ze Aga ma goraczke:( mam nadzieje, ze to nic powazniejszego.
 
reklama
hej laseczki:)
Ja dzis 12 godzinek w pracy,ale ta jak się zobowiązałam weszłam na forum:)))i na dodatek jutro 10 godzinek w pracy-normalnie uwielbiam pracować w weekandy:((((
Kaniu to jest małe przedszkole i nie ma gdzie spać:(( oczywiście,że śpi po przedszkolu od 2-do 3 godzin nawet, taki jest wykończony a nam to zaburza rytm niestety, a zasypia miedzy 21 a 22:(( u nas narazie katarek i bardzo niewielki kaszel praktycznie brak, ale daje mu syrop prwoślazowy i witamine C
Witaj Mamaagusi:)
Rysia powodzenia z pracą, ja też w sumie szukam ,pracuje n cały etet ale za najniższą krajową a to za mało jak dla mnie:((( wyzysk i jeszcze raz wyzysk
 
Ostatnia edycja:
Do góry