reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hej dziewczyny

jak samopoczucia?

ja dzis po badankach a jutro wizyta u lekarza...

sparrow szkoda slow... ja chyba bym ja rozniosla...
 
reklama
witajcie:)
Ja też po badankach, na czw mam ktg a jutro wizyte u lekarza.
Dzień piękny, więc zaplanowałam sprzątanko i prasowanko ;p zobaczymy co się uda zrobić:-D
 
Alicja, Sarisa dzięki za troskę:) to jest poprostu nie dogadywanie sie z teściami w tym wypadku mojego męża i moich rodziców:(mimo dobrej woli i checi dwóch stron niestety nie wychodzi to tak jak powinno być:(mam nadzieje,ze zmieni sie wszystko na lepsze z nami jak w końcu pójdziemy na swoje. Na to jednak będzie trzeba troszku poczekać bo teraz raczej nie będę nic szukać za duży brzuszek i będę potrzebować pomocy jak się urodzi mały żeby przynajmniej na początku ktoś wyszedł z moim psiurkiem:)Co chwile mam ochotę beczeć a wczoraj to już mnie puściło:((((

tak z innej beczki czy wy dużo rozmawiacie ze swoimi mężami ? ogólnie i czy poruszacie tematy nie związane z małżeństwem ,domostwem??
 
Ostatnia edycja:
Myślicie że jak wezmę body z krótkim albo długim rękawem, na to bawełnianego czy może lepiej polarowego pajaca?!, a na to takie coś: ZIMOWY PUSZYSTY TYGRYSKOWY***Disney***0-3 m (1233951297) - Aukcje internetowe Allegro
potem czapeczka, łapki niedrapki i kocyk do fotelika to będzie dobrze?

my mamy podobny zestaw na wyjscie, warto jeszcze pieluszke tetrowa wziac aby przykryc malenstwu buzie na wyjscie, aby sie nie nawdychal zimnego powietrza, na przejscie do samochodu
sarisa
no no no, jakie talenta

sparrow ja bym chyba sobei z taka pania pogadala w 4 oczy, przeciez ona nie powinna w taki spsob mowic do dziecka i to przy klasie,

a u mnie len, ze az nie bede pisac, ze mi sie nic nie chce, czekam na tego powera przedporodowego, bo juz bym chciala by byl
 
Tylkko wiecie jak to jest ja sobie z nią pogadam w 4 oczy a ona się odegra na dziecku ... będzie go napiętnowała i to nie jest takie łatwe do udowodnienia ... musiałabym siedzieć na lekcji ... ona może twierdzić że jestem przewrazliwiona i tyle .. to trzeba ostrożnie niestety ...
 
Jestem po badaniach. Po pobraniu krwi jak zwykle siniak:/ Siuśki zostawiłam :) Wymaz na paciorkowca też - tylko tydzień trzeba czekać:/ No cóż, przez tydzień nie mogę urodzić :)

Poza tym idę w końcu coś zjeść bo głodna jak smok jestem. Mała drzemka i tv. Taki plan na dziś - wielkie NIC nie robienie:)
 
A, jeszcze jedno - na wizycie lekarz stwierdził zero szyjki i 1,5 cm rozwarcia. Brzuch nadal ciągnie, uda też, więc zobaczymy co z tego wyjdzie :-) Znikam do wyrka, buuuuziaki!

Heh, nie ma to jak spacer pod górkę po lesie :-) ja też tak chcę...
Nie napisałaś jak tam trasa - przejezdna? Dotrzecie jakoś do szpitala?
 
No proszę jakie zdolne dziewczynki tutaj mamy.

Wczoraj spotkała nas niespodzianka bo dostaliśmy paczkę od kuzyna małża z Warszawy.Przysłali trochę ciuszków 56 i 62 po ich córci, grzechotkę dla małego, mleko bebiko, huggiesy 1, wkładki laktacyjne. Strasznie miło nam się zrobiło :-D

Dzisiaj mam plan odkurzyć całe mieszkanie i wytrzeć podłogi. Ale spokojnie bo wczoraj przesadziłam. Na 16:15 mam lekarza, potem szkoła rodzenia. Wcześniej planujemy jechać zamówić wózek. A potem rozejrzeć się za żyrandolem do pokoju Bartusia i torbą dla mnie :-D A no i jeszcze pranie chcę zrobić.

Trzymajcie kciuki żeby na wizycie wszystko ok było. W sumie bardzo dobrze się czuję. Tylko w nocy jak się obudzę na siku to ledwo idę bo jak mam pęcherz pełny to brzuch twardnieje i boli. W ogóle jaki sen miałam. Tak mi się strasznie siku chciało ale żeby dojść do wc musiałam przez jakąś bramkę przejść i mój teść też leciał w tym kierunku i nie dość że nie przepuścił mnie przez bramkę to jeszcze się wepchał i powiedział że jemu się bardzo chce i musi iść pierwszy. Oburzona byłam strasznie że się wepchał przed kobietę w ciąży. W dodatku po nim jeszcze pełno ludzi przyszło i wszyscy przede mnie. I się wściekłam i wrzeszczałam. Obudziłam się i oczywiście brzuch twardy bo pęcherz pełny :-)

Sparrowkot ta pani nie powinna być najwyraźniej pedagogiem. Porażka.

Kasis no ja ze swoim mężem rozmawiam ale to też zależy od dnia. Czasami jest tak zrypany po pracy że mu się nie chce gadać i tylko usiądzie przed kompem i sobie gra. Zresztą on codziennie z pracy dzwoni i też sobie gadamy. Tematy poruszamy różne, nie tylko dotyczące małżeństwa i domu.

W ogóle to ja się wstydzę dzisiaj iść do lekarza. Mam takie siniaki na kolanach jakbym na nich do Częstochowy szła. Nie wiem czemu tak szybko siniaki mi się teraz robią. Wystarczy że klęknę na chwilę i siniak a że szorowałam na kolanach podłogę to teraz mam. W życiu nie miałam takich tendencji do siniaków. Czy to może wynikać z ciąży? Czy może prędzej jakiś efekt uboczny sterydów?
 
Ostatnia edycja:
Monimoni, Sarisa zazdroszczę talentu. Piękne są te Wasze dzieła.
Dobranocka dzięki za odpowiedź i gratuluję przespanej nocy.
Mała_mi ja mam zamiar podobnie ubrać małą na wyjście ze szpitala.
CzarodziejkaM trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.
Kasis ja też mam bardzo często problemy z rodzicami. Mam nadzieję, że nie dostanę nerwicy przed wyprowadzką (za jakieś 3 lata mam nadzieję uda się stąd wynieść). Przez tą całą nieciekawą sytuację w domu z mężem też są kłótnie. Oboje mamy dość wszystkiego. Mam nadzieję, że Wam się ułoży. Porozmawiajcie na spokojnie i wymyślcie jakiś wspólny plan działania.

Sparrow co to za baba w tej szkole. Skoro wyznaczyła termin wpłaty to powinna się tego trzymać, a nie stresować dziecko. Wstrętne babsko.

Malutka to super niespodzianka Was spotkała. Co do wizyty u lekarza to załóż sobie jakieś długaśne skarpety :p

Wczoraj udało mi się wszystkie ubranka i pieluszki uprasować. 2 godziny nad tym siedziałam i dzięki temu kręgosłup jakoś przetrwał. Pozostało mi jeszcze uprać kocyki, prześcieradła, kombinezony i zaryzykuję z praniem obicia z fotelika i wózka.

A ja jeszcze słyszałam, że tantum rosa można rozrobić w takim małym spryskiwaczu do kwiatków i też wygodnie się używa.
 
reklama
Do góry