reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
no wlasnie mnie sasiadka nastraszyla, ze tylko do terminu sie dostaje, przegladam w necie i sa zdanie podzielone, ze zalezy od lekarza, mam wizyte w pon. i mam nadzieje, ze jak do pon. nie urodze to dostane kolejne zwolnienie.
Lolisza dla Ciebie tez powodzonka, dawaj znac co i jak,
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jedna rzecz wam doradze. Wiele sie napatrzyłam i juz wiem co najlepsze. Koniecznie miejscie majtki z siateczki takie do prania. Zadne inne. Mozna kupic na allegro albo madthercare. Nie figi nie zadne jednorazowki. Podkłady belle mama przynajmniej paczka na jeden dzien. No i butelke z dzióbkiem a tam rozpuszczone tamtum rosa. Przy kazdej wizycie podczas siusiania lejecie butelka i podobno to zbawienie bo nie piecze a dodatkowo higiena. Ja tego nie przetestowałam przez CC. Ale jak mowiłam o tym dziewcynom to przychodziły i mi na kolanach dziekowały. W sumie po porodzie powinno sie wysiusiac w ciagu 6 h bo inaczej cewnik zakładaja a dziewczyny z przerazenia przed pieczeniem sie wstrzymuja a tak taka butla przynosi ulge.
 
U nas majtek w szpitalu nie wolno zakładać :/

co nie wolno toc to nie wiezienie. I co chodzisz z podkładem miedzy nogami jak kaczka czy walisz na podłoge wszedzie. Generalnie matki siateczkowe sa tak jak by ich nie było a potrzymuja podkład.

dawidowe ja mam do Ciebie prośbę - opisz nam swoje wspomnienia dotyczące porodu w wątku opowieści z porodówek:

https://www.babyboom.pl/forum/pazdziernik-2010-f337/opowiesci-z-porodowek-43920/

zaraz postaram sie opisac tylko obserwuje swoje dziecko któe z błogim usmiechem na buzi puszcza takie baki ze stary chłop by sie nie powstydził ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no to ja sie pochwale: przeszlo mi bieganie do wc- dzisiaj tylko dwa razy rano. swoja droga wyczytalam ze organizm sie czysci przed porodem sam z toksyn i to jaknajbardziej moze byc objaw zblizajacego sie dnia P :) czytalam tez ze zwiekszony apetyt to tez ze cos sie szykuje... ja ostatnio wlasnei duzo jem.... uuupssssssssssssss.... bylebym do czwartku wieczor wytrzymala bo musze w czwartek rano jechac na zakupy z mama a w srode mam polozna:)
 
Dziewczyny ja jutro rano śmigam na badania: krew, mocz i wymaz na paciorkowca. Trzymajcie kciuki żebym doszła bo ja ledwo kuśtykam przez te bóle. A teraz już znikam spać bo nie najlepiej się czuję.

Buziaki!
 
Moni- kolorowych

Dziulka- no to brawo!

Dawidowe- jak tak sobie pomysle jak taki maluszek wyglada i ile to jest radosci i "patrzania" na niego, to az mi chce, bo jak na razie to mi sie nie chce, mam dosc ciazy i jak sobie pomysle o piszczacej Zosi, telewizorze komputerze i maluszku to mi gorzej sie robi

Ja tez uciekam, moze cos poczytam, ale raczej znowu bede ogladac madre programy...mam tylko nadzieje ze dzisiaj juz nie ma ciaz z zaskoczenia:-)

Buzka!!!
 
reklama
Monimoni cudeńko to co zrobiłas. I dobranoc
Czarodziejka trzymam kciukasy :)

I załącze moje wyszywanki. To dopiero połowa roboty ,ale jeden bucik skończony.
 

Załączniki

  • 20092010(004).jpg
    20092010(004).jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 27
Do góry