reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Znaczy się potęga podświadomości:D

Ano między innymi :)

Efa przyznaj sie, że Ty po prostu masz znajomości tam, na górze i tyle :-D a tak serio to super że tak wszystko sie ładnie ułożyło, pogratuluj mężowi!

Dzięki :-*
A z tymi znajomościami, to naturalnie, że tak ;). Żartuję, nie umiem gadać z duchami, hehe.
A tak w ogóle to jak na czymś mi bardzo zależy, to zawsze mocno i na głos proszę o coś, ale zaznaczam, że chcę to dostać tylko jeżeli nikogo to nie skrzywdzi. Nieraz się udaje. A ostatnio na okrągło :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sparr wszystkiego naj naj

A ja dzis po pierwszej wyzycie z Laura na kontroli w szpitalu. Tak sie stresowałam aby zdazyc ze normalnie jak wychodziłam to pokoj wygladał jak po burzy. Normalnie cały szpital mnie zna po naszym 2 tyogdniowym pobycie. Dzieki temu do pediatry była kolejka 10 pan a kazda z wizyta około 30 minut i mnie wzieto pierwsza ;-). Dzidzia podobno pieknie wypielegnowana i zdrowa przez ten weekend od piatku urosła z 2220 na 2330. Niestety w laktacja kiepsko a mleczko pusci mnie z torbami heh. Tak samo paperys bo moja mała lubi poczekac az jej podłoze nowa pieluszke i wtedy w z usmiechem robi druga kupke do nowego pampersa. Dopiero 2 tygodnie a juz zdazam sie orientowac jakie pieluchy i chusteczki nam pasuja. Generalnie papmpers sensitive chusteczki tak smierdza ze ciezko mi było mała przecierac. Tak samo jak pieluszki to dla mnie tylko papmpers sa najbardziej miekkie i najmniejsze na ta moja malenka dupke.
 
o tak pamietam jak pierwszy raz zmieniałam pieluche i sie bałam teraz to nawet kwiestia minuty z rozberaniem spiochów i ubraniem. Generalnie Laura jest prawie nie płaczaca i przy przebieraniu sama wyciacha i wkłada nogi. Smiesznie to wyglada i dziewczyny w szpitalu same niedowierzły ze ona tak robi i nie płacze przy przewijaniu. Jesli chodzi o odparzenia to mam super masc ktora mi kazała kupic pediatra. Niestety przez 3 dni połozne mi odpazyły pupe i po smarowaniu ta mascia po 2 dniach nie ma sladu po czerwieni a masc kosztuje 2 zł. Nie uzywam sudokremu wrecz na dziewcyzny pediatrzy krzyczeli. Pochaliła mnie za to za linomag masc przy kazdej zmienie pieluszki.
 
dawidowe super, że dobrze z małą, świetnie sobie radzicie. a w szpitalu jak się Wami opiekowali? jesteś zadowolona?
Efuś no niesamowita jesteś :-) trzymam kciuki za nową pracę Tomka!
Roxannka musiałam jakoś przeoczyć Twoją wiadomość. mnie trochę martwią dwie rzeczy - to, że przyjmują wszystkich co jest oczywiście z jednej strony dużmym plusem, ale z drugiej trochę jak w fabryce i może przyjść chyba rodzić na korytarzu ;-) a druga sprawa to położne ostrzegały przed niedogodnościami na poporodowych salach, a ja to jestem panikarz maksymalny, więc już sobie najczarniejsze scenariusze wyobrażam.
 
Ostatnia edycja:
Ewuś całe szczęście, że ta druga wiadomość się pojawiła bo zmartwiłam się czytając pierwszą :*

A co do tych wspólnych bóli to ja się nie umawiałam z Ewą na wspólne rodzenie :) Ewa musi urodzić szybciej, żebym ja wiedziała co mnie czeka :D Tak sobie obmyśliłam :)

Dawidowe tak, tak Ty nas tu informuj co i jak :) Będziesz najdłuższa stażem :) Cieszę się, że malutka rośnie i jest wszystko okej :*

Ja właśnie skończyłam kartkę dla babci na imieniny - stwierdziłam, że muszę porobić szybciej a nóż widelec złapie mnie porodówka wcześniej ;)

Takie cuś zrobiłam:

Zobacz załącznik 285398
Zobacz załącznik 285399
 
Dzięki, natolin i monimoni :-*
moni, ja jak zwykle jestem pełna zachwytu dla Twoich pięknych robótek. Jakie to jest śliczne :)

Hehe, doczytałam, że sobie obmyśliłaś, że ja urodzę pierwsza. A wiesz, ja też tak sobie dzisiaj postanowiłam. Buuuchacha!
 
Ostatnia edycja:
reklama
monimoni cudo!
a ja właśnie obżarłam się zapiekanką ziemniaczaną - pyszna była, ale nie dość, że chyba pęknę, zgaga nie da mi na pewno spać to jeszcze jutro ważenie u lekarza... ;/
a ja jeszcze ciastem doprawiłam się...
 
Ostatnia edycja:
Do góry