reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Aga, cierpliwe zostaną nagrodzone ;-)

A czy któraś może mi poradzić w sprawie tej apteczki dla Maluszka? Co powinno w niej być (oprócz gazików i Octeniseptu do pępuszka), albo chociaż gdzie znaleźć konkretne info na ten temat? Bo w sumie nie mam kasy na kupowanie czegoś co miałoby się nie przydać...
 
reklama
Kahaaa właśnie miałam pisać że teoria o zapale do porządków u Dziulki pada :) To sie ponoc sprawdza u kobitek które niezbyt tego typu zabawy w sprzatanie lubią, a bardziej chodzi o zo że zbliżający sie wielkimi krokami poród zwiastuje zmiana zachowania która jest wynikiem dużej zmiany hormonalnej jaka nastepuje tuż przed porodem i tak kobitka ktróra sprzątac nie lubi jak nagle zaczyna biegać z motorkiem w tyłku i czyści wszystko nawet to co by jej normalnie w życiu do głowy nie przyszło żeby wyczyścic to sygnał że cos się niebawem bedzie dziać a u Dziulki to sie będzie dziac jak siądzie na tyłku i nam napisze że nic nie robi nic nie sprząta i nic jej sie nie hce i nie ma powera :)
A co do tej "klamry" to u mnie wraca zachcianka na ostre- śledzie w chilli i wędliny suche:kabanosy, kiełbasy i chyba nie wytrzymam i jak M wróci to nie dam mu obiadu tylko do mięsnego wyciagne bo sie ślinić zaczne zaraz bardzij niż mój pies :)
 
pojadłam se kiełbache z frytkami :D
a teraz ..... siedzę i nic ... :)

Mój synek se właśnie palca rozwalił kamieniem idę go opatrzeć ...
olej rycynowy kupiony :D
 
dobranocka na stronie 204 w temacie: Zakupowo- Wyprawkowym Lolisza podawała kiedyś taką małą listę aptecznych zakupów, więc może zajrzyj sobie tam i poczytaj :)
O dokładnie takie coś mi chodziło - dzięki wielkie Mała_mi (i Lolisza - w końcu lista to Twoje dzieło!) A jak się czujesz? Lepiej troszkę...?
 
wrocilam wczoraj z wizyty u ginekologa
trafilam na pania ginekolog...KTORA MA TEN SAM TERMIN PORODU CO JA a brzuch ma mniejszy o polowe ...czulam sie wiec przy niej jakbym spodziewala sie najmniej trojaczkow

no wiec prawdopodobnie cesarka

ale najpierw 27 wrzesnia wizyta u poloznej, ktora ma mi wyznaczy teramin
a ja na to czy dotrwam
21.gif

ona na to, ze raczej jestem rowno z terminem -36tydzien-mierzyla mi macice czy cos tam,
03.gif

a oni i tak terminu ciecia nie wyznaczaja wczesniej niz przed 39 tygodniem
37.gif

a wrazenie mam, ze to juz , bo niby dzidzia jest duza i mam bardzo bardzo duzo wody /wyszlo z usg z piatku/ stad jestem ociezala i brzuch ma mi peknac
21.gif

mam odpoczywac, zeby nie przyspieszyc nic..tyle jak
32.gif
...jak mnie energia rozsadza
06.gif

jak maz czy mama chca cos zrobic za mnie, to ja wrzeszcze i wiem najlepiej, a wszyscy wszystko zle robia...
podobno jestem u*****liwa
21.gif

poprawiam nawet mycie naczyn, wycieranie kurzu CO PRZEDTEM MIALAM W NOSIE
29.gif


SZOK...sama siebie nie poznaje
 
reklama
lolisza wlasnie mialam cie pytac czy to sie juz kwalifikuje jako przedporodowa akcja "wij gniazdo ino szybko"

hahaha dobre :)
A tak w ogóle to ja obstawiałam najpóźnej jutro kolejna rozpakowaną wiec która to będzie? A może któraś co cichaczem siedzi i nam zniknęła juz ten brąz zgarnęła... :)
 
Do góry