reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ja wlasnie wykonalam zadanie: chata blyszczy:ppp dostane zrypke zas od mezulka ze mialam se dzisiaj lezec a ja sie wierce jakbym miala robale w d;.. i na dodatek sprzatam.... powiem wam ze od kilku dni jak moj maz zauwazyl ze myje naczynia "zgieta" i przestepuje z nogi na noge przy zlewie to nawet nie pyta czy ma myc tylko sam myje:))) a co, niech sie wciela w wiecej takich akcji domowych. bez sensu za kazdym razem gadac: kochanie,umyj, kochanie, wywal smieci, kochanie ztrzyj podloge bla bla bla... bedzie tatusiem to niech sie juz uczy przy okazji do bycia gospodarnym tatusiem:))) wczoraj jak mu powiedzialam ze w nocy czasem bedzie wstawac on do malej i ja przynosic do cyca itp to mowil ze nie ma nic przeciwko o ile nie usnie kamiennym snem i nie uslyszy placzu, zapewnilam go ze to to na peno uslyszy:ppp szczegolnie jak mala bedzie miala moj glos to ma to wrecz PEWNE:))))
 
wiecie co, ktoras kiedys pisala ze ciaza jest jak klamra- jak sie zaczyna tak sie konczy... moja miloscia na poczatku byl tunczyk wp omidorach na kanapkach i herbata, po 3 mcu mi sie znudzilo, i wlasnie teraz wcinam kanapki z tunczykiem i herbate do tego (herbaty nie pilam z pol roku serio!). a jak macie problem z zatwardzonkiem z powodu zelaza to ja juz znalazlam na to sposob, tzn moja polozna: przepijac tabletke zelaza sokiem pomaranczowym. u mnie to dziala- zero problemow. a zanim sie dowiedzialam o tym to nieraz 4 dni na posiedzenie nie szlam...
Teraz za to mam inny problem: kichanelo mi sie ze 4 razy i ... sie posikalam!!!! popuscilam doslownie (to nei wody plodowe!) , musialam sie przebierac....noz kurcze co za los...:p
 
Teraz za to mam inny problem: kichanelo mi sie ze 4 razy i ... sie posikalam!!!! popuscilam doslownie (to nei wody plodowe!) , musialam sie przebierac....noz kurcze co za los...:p
Dziuluś. Ja to samo mam przy ostrym kichaniu i wymiotach... Jak mną "rzuca" to nie idzie się nie posikać. Głupio mi z tym, bo wcześniej nigdy mi się nie zdarzało, a tu nagle... :baffled:
 
hej laseczki

w koncu udalo mi sie wlezc na forum, bo caly poranek szkole kolejna osobe. jak ja tego nienawidze. onesmile pewnie wie dokladnie o czym mowie.

gratuluje udanych wizyt

:)
swoja droga mam przeczucie ze w ten weekend beda ze dwie rozpakowane... nie obstawiam kto ale jakos tak czuje:)

etam przeczucie, nie trzeba miec zadnego szostego zmyslu, zeby to stwierdzic. juz czas najwyzszy ku temu. mysle, ze po weekendzie sie zacznie totalny wysyp - codzien lub co drugi dzien jedna, dwie...

Witajcie!

Dzisiaj zamierzam upiec karpatkę, bo jutro mój syn ma urodziny i na pewno ktoś przyjdzie. A tort kupię, bo jakoś nie widzę siebie podczas robienia tego typu ciasta. :no:
wszystkeigo dobrego dla synia. ciekawe kto przyjdzie - moze siostrzyczka, hi hi.

mam wrażenie, że odbija mi się starą zardzewiałą rurą bleeeee, fuuuuuj....
hi hi a skad wiesz jak sie odbija stara rura? dziewczyny maja racje, na stare zardzewiale rury najlepsza kola

ja mam termin na 10.10.10 ale jakos czuje ze to chyba bedzie wczesniej.... brrrrrrr.... boje sie....

Dziulka ty se mozesz czuc co chcesz, jak twoja mala postanowi sie urodzic to sie urodzi, a jak nie to nie. juz pokazala ze ma charakterek. zrobi co chce. nie zdziwilabym sie jakby w czasie cesarki sie schowala za watrobe i by jej wyjac nie mogli.

wiecie co, ktoras kiedys pisala ze ciaza jest jak klamra- jak sie zaczyna tak sie konczy...

ciaza zazwyczaj zaczyna sie dosc przyjemnie, bo seksem, a konczy nieco gorzej, wiec z ta klamra to bym dyskutowala.

a musze sie pochwalic, ze udalo mi sie dzis napisac plan porodu. jeszcze tylko torbe spakowac i moge rodzic.
 
reklama
wlasnie dzwonil mezus i pytal co robilam do tej pory ciekawego od rana... wiec wymienilam:kawusia, forum, forum, porzadki, forum, kurze, forum, mycie podlogi, forum, pranie, forum, jedzenie, forum:)))) a maz: jakbys wyrzucila te slowa ktora sa miedzy FORUM to byloby lepiej dla ciebie, tymbardziej ze mialas dzisiaj sobie zrobic dzien leniuszka. obiecalam mu ze zaraz zabieram gazety, krzyzowki, konsolke i wyrywam do lozeczka do sypialni robic "dzien leniuszka":))))

KAHAAA - ta moja mala to jak mi zrobi jeszcze jeden numer to przywitam ja osobiscie klapsiorem przez tylek :ppp
a co do "klamry" to ja mowie o jedzonku a nie bzykanku ale cozzzz - glodnemu chleb na mysli nie???:D:D:D:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry