reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
a ja właśnie wstawiłam pierwsze pranie:))i sie zacznie hehe po ciuszkach widzę,że czekają mnie co najmniej jeszcze 4

Dziulka to faktycznie ja chodze bardzo często na w pól zgięta i nie wiem jak bym miala posprzątać sama cała chatę, coś tam robię, ale w bardzo żółwim tempie.
 
KAHAAA - ta moja mala to jak mi zrobi jeszcze jeden numer to przywitam ja osobiscie klapsiorem przez tylek :ppp
a co do "klamry" to ja mowie o jedzonku a nie bzykanku ale cozzzz - glodnemu chleb na mysli nie???:D:D:D:D

a zebys wiedziala, meza nie mam od ponad dwoch tygodni, a srodki zastepcze to tylko "srodki zastepcze" ;-)
ech, zazdroszczę słonka u Ciebie i zapału do porządków...

a z tym zapalem do porzadkow, to wydaje mi sie, ze lolisza pisala, ze jego pojawienie sie oznacza rychly porod...
 
Iduś to nie tak, że "pani moderator", nie miało boleć czy coś. Po prostu jak my piszemy 8-10 stron dziennie, to dokop się po 2 dniach jednego postu dotyczącego ważnych wizyt :) Wątki poboczne nam wszystkim ułatwiają czytanie, prawda?

Ja dziś leniwie bo znów w nocy nie spałam to już któraś z rzędu i mam serdecznie dość. Nie wiem co mi może pomóc. W każdym bądź razie idę leżeć. :*
 
no to na mnie czas, ide polezec, zrelaksowac sie, odpoczac, pospac itd. :))) po tym jedzonku mnie zmulilo spanie ze huhuhu:)))))

KAHAA - wedlug tej teori porzadkow to ja juz powinnam urodzic w 3 mcu ciazy:ppp jak mnie napadnie to wywalam wszystko, a jak tkne jedno to nie spoczne dokad nei zrobie wszystkiego na blysk... moja glupia natura: albo bede siedziec w syfie albo w takim porzadku ze kurz nie ma prawa osiasc... ciezki charakter ze mnie.... nic- lece legnac bo w koncu naprawde mezunio wsie wkurzy na mnie ze se dzikie zadania wynajduje.
 
Ostatnia edycja:
w sypialni ktora jest obok nie mam gdzie podlaczyc tzn do kontaktu tak ale internet tutaj przez kabelek sie podpinam.a bezprzewodowego nie chce mi sie wykupywac bo to kolejny rachunek niepotrzebny do zaplaty. w kazdym razie jestem jzu tak uzalezniona ze jak odpoczne chociaz chwile od ekranu to krzywda mi sie nei stanie a i oczy "dychna".
 
Witam!Ostatnio myślałam że też już sie rozpakujem:sorry:ale cóz jeszcze sie trzymam chociaż nie wiem jak długo.W czwartek nst wizyta u ginka zobaczymy co powie.Pozdrawiam wszystkich gorąco.


Termin z USG 26 września;)



Będzie Kamilek;);*
 
reklama
Do góry